Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
A pre neki dan info kako je Sava izvršio analizu gde je konstatovao da mu Vitas ne bi bio pojačanje.

Izgleda da je kod nas ono daj šta daš pa kako bilo.
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Podrska Scekicu ,nikad se nismo odricali ni Vokrija ni Prekazija niti bilo koga zbog vere.Mi se ne ciganisemo kao veliki srbi sa one strane brda,ali se na tribini vidi potpis prebeglih.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
752
Reaction score
5.749
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Pa vidi se uticaj bata gašine firme. Prvo su rascepali tribinu na rastavne činioce, da se u horu ne čuje vučiću Pederu, da ponovim vučiću Pederu, a sad vode politiku preko iste. Jebo vas Šćekić posred guzice i vas na tribinama i vas u upravi i Savu i Tumbu. Takva gamad se namnožila u našem Partizanu da kolektivna deratizacija sistema ne bi bila dovoljna.
Vitas pojačanje:pop
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.789
Reaction score
7.557
Локација
25-i maj
Najvise me boli sto je rekao u fazonu rado bih ostao u Kazahstanu ali me nemaju u planu.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
868
Reaction score
1.915
Локација
Kuci
Upravo se zavrsila promocija "pojacanja". Perisa Pesukic i Igor Vujacic.
Sto bi reko murat : "Ovo nije pocelo kako treba"
 
Последња измена:

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Zadnjih 5 godina dovodimo po 3-4 beka svaki prelaz i rok, valjda bekovima napadamo titulu. Nastavljamo tradiciju ludila i sa novim trenerom.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Koliko nam je klub u kanalu svedoči i ova tema , nekada je do ovog datuma bilo bezbroj strana i upisa sada ništa .. najgore od svega toliko mi je sns ogadio FK da ne znam ni imena igrača koji su do sada došli , niti sam imao volje da pogledam o kome se radi..
šta nam uradise jbt ,cenim da bi nam i ciganski prljavi ker av manje sjebao klub da je na njegovom čelu
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Dovodimo igrace kao da nam trebaju za sezonu branja malina. Daj par kombija radnika, pa mozda nekog i ubodemo.
Radio Mileva na niske grane pala...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.273
Reaction score
15.126
Локација
U pizdi materini
^Ih Krespo, a Kanu, Litmanen, Mutu, Lua-Lua i to onako na prvu barem se maštalo :D A ovo sad CG liga..... Krv im jebem
 

Madjionicar42

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
107
Reaction score
111
Ne znam cemu mracenje, dovodili smo i Sumu za 1.5 miliona pa je ispala patka, Eduarda za milion, Jovancica, doveli smo i Tosica koji je trebao da bude najveca zvezda u ligi, on covek dosao osakacen. Dovodili smo i Lea, za kojeg su isle price da nije fudbaler, da nam ne treba neko ko je pauzirao 6 meseci itd, itd... Kad cete vise da se opametite, i da ne sudite dok ne vidimo igraca na delu. Za ovog Pesukica ne znam, i necu da pricam nista. Dok je Vujacic izuzetan stoper, godinama medju najboljim igracima u CG ako ne i najbolji.. Dingu sam upoznao i imao priliku da radim sa njim, upravo ono sto je i Savo rekao, odlikuje ga agilnost, brzina i sigurnost na lopti, eh sad, ja sam skeptican jer decko skoro godinu i po dana nije odigrao utakmicu, i to bas u godinama kad je trebao da napravi taj neki stepenik. Ali ajde, ako je planiran za neku kao rotaciju, onda je to okej, jer necemo puno izgubiti, a mozemo mnogo mnogo dobiti.
 

Madjionicar42

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
107
Reaction score
111
Dobro nije fer da se zaborave ove nove akvizicije, poput Vucinica ili Kolarova mozemo da svrstamo i Kavenagija u tu grupu..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top