Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Mislim da je Ostojic mogao bar jos jednu sezonu da odigra kod nas,iskusan,solidan igrac,za evropu mozda previse spor,u nekoj rotaciji ok,za jsl odlican. Ukoliko dodje mladji,bolji igrac na toj poziciji onda bih mogao da razumem taj potez.
Mada nisam bas siguran u to.
Ocekujem top strance na 4 glavne pozicije,krilo,napadac,10-ka,centralni vezni.
Mislim da ce ovog puta morati kesa da se odresi,iz vise razloga.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.260
Reaction score
6.943
Pise da Zakaric ide u Konju, 800.000€, a za kosatog Miletica se takodjer interesuju neki turci. Pise da se Partizan dogovara sa igracem o uslovima odlaska. Sezona oprastanja dugova pocinje na tri, cetiri, sad!
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Zakaric je skroz solidan igrac,ali iskreno na toj poziciji treba nam zver. Krilo,napadac,10-ka,zadnji/centralni vezni,to moraju da budu ludilo igraci,da prave razliku kad god i protiv koga god da igraju. Ovi ostali neka budu prosek,ali da se trude maksimalno,da trce vise od protivnika,da svoj deo posla u sistemu odrade korektno,e onda imamo nesto sa cim mozemo da se takmicimo na svim frontovima.
I jos jedna jako bitna stavka,moramo imati i solidnu klupu! Znaci kad se rotira da se to ne oseti u nekoj vecoj meri,da ti igraci imaju odredjen kvalitet.
Da nekada i taj neki sa klupe mozda donese prevagu i pobedu!
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Netreba dizati famu oko ostanka Ostojica, covek realno ne vredi nista vise ima 35 god. i treba da ode, a partizanu treba jos jedan ili dva stopera, recimo Vitas, Maras, Rosic i slicni.

Realno Ostojiću kapa dole, izdržao je junački pišanje uprave po njemu, i to mu se vratilo kada mu je, a i nama bilo najpotrebnije...
Nego realno, piše se "ne treba". Ko sve danas kudi Ostojića? :krsti:
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Igraju igrice sa Ostojicem. Nude ugovor a ni prethodni nisu ispoštovali. To je kao da vam poslodavac nudi povisicu a duguje vam 6 prethodnih plata. Zna covek sa kim ima posla... I kada ih odjebes I kažeš hoću svoje zaradjene pare onda kao fora proba itd. Kao i slanje dotičnog u Teleoptik... Treba da uzme i poslednji zasluženo zaradjene dinar. Savo, digni glas ako se stvarno kao ti pitaš oko svega ili budi seronja...
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.380
Reaction score
3.172
Локација
Tamo gde su Grobari
Čuj, ako nađeš mlađeg od Ostojića, ok je da ga odjebeš?! Ma da se vrati Nikola Milenković, ja bih Ostojiću produžio ugovor na još 5 godine, bez obzira na njegove godine.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Čuj, ako nađeš mlađeg od Ostojića, ok je da ga odjebeš?! Ma da se vrati Nikola Milenković, ja bih Ostojiću produžio ugovor na još 5 godine, bez obzira na njegove godine.
U nekom savrsenom svetu mozda bi se tako nesto dogodilo,u ovom nema sanse. Jedan Real Madrid kaze dovidjenja legendama kao sto su Raul ili Kasiljas,jer vise nisu na potrebnom nivou,jer postoje mladji,bolji igraci.
Ostojica gotivim kao coveka i solidan je igrac,ali vec je u godinama i pitanje je dal ima jos sezonu ili dve dobrog jsl fudbala u njemu.
Za evropu i ozbiljna takmicenja vise nije,to je definitivno.
Zato kazem,licno produzio bih sigurno ugovor sa njim makar na jos jednu sezonu pa da vidimo. Ali ako dodje bolji,mladji onda nemam nista protiv da covek ide negde gde ce igrati i gde ce biti zadovoljan.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.751
Reaction score
19.270
Локација
Nickname
Real Madrid je stigla karma za svoj odnos sa igračima koji odlaze iz kluba. Sad ne znaju šta će sa silnim talentima.
Da sam na Bojanovom mestu, koliko god voleo i poštovao Partizan, nema šanse da bih posle ovih sprdnji ostao u klubu. Da te ponižavaju gamad koja nisu spospobna da istrče od gola do gola na JNA, a ovamo svi ljuti menadžeri kod kojih moraš da prođeš nekakve probe da bi se dokazao?
Ostojiću želim ti da odeš iz ovog mulja i sve najbolje u daljoj karijeri! I svaki dinar da uzmeš ovim lopovima, i još preko toga ako je moguće jer si apsolutno zaslužio!
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Ma kakva karma,ljudi osvojise tri lige sampiona za redom!
Sad prave ekipu gde ce verovatno sledece sezone osvojiti i prvenstvo i ligu sampiona.
Ja ne volim to sikaniranje legendi,ali jedan je Mancester Junajted gde ljudi igraju do 40tih,zavisi ko koliko moze,cak i kada vise ne moze kao nekada bude rezerva pa mu se ponudi mozda i neki posao u klubu,u drugim klubovima toga nema.
Barem ne na tom nivou i u toj meri.
Ostojic je solidan igrac,dobar covek,ali daleko od legende.
Trebali su da mu ponude makar jos jednu sezonu da odigra,siguran sam da moze da iznese to i da bi bio koristan.
Ali jbg,znate i sami sta se desava i radi. Ako dovedu boljeg to je nesto drugo.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Partizan naciljao fudbalera Arsenala: Reprezentativac Japana želja crno-belih

Ovo je vec postalo smesno, izgleda da ni ovaj vise ne zna sta pise, sa telegrafa, a navodno je blizak upravi.

Pripreme u jeku, pojacanja i dalje ni na vidiku (ne racunam montenigerse). Sve je isto svake godine samo se trener menja.

Slusao sam Vuletica u onoj emisiji, navodno prvi put ove godine se radi na drugaciji nacin: Svi ljudi iz omladinske skole, pa onda skauti prvog tima, traze igrace, vrsi se selekcija, pa tek onda oni probrani dolaze do Milosevica. On je to opisao kao "levak".

Levak je izgleda zapusen.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Oibcno se uvek pojave neki drugi klubovi koji zele te igrace, i eto mi smo hteli , ali te proklete pare sto bi rekao Djura :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top