Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Na nekoliko zabranjenih portala pise da je potpis Dominika Dinge ( nije crn, iako tako zvuci :) , to je onaj stoper iz Vose koji je igrao za sve selekcije FSS, pa otisao preko malo na zapad, malo na istok, pa ga sad treba oziveti i preprodati..).
Nisam upoznat sa igrackim i ljudskim kvalitetima njegovim.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Piše se da je kapiten Rada završen, Lutovac desno krilo dolazi kao slobodan igrač. Izvor zabranjen portal :D
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Na nekoliko zabranjenih portala pise da je potpis Dominika Dinge ( nije crn, iako tako zvuci :) , to je onaj stoper iz Vose koji je igrao za sve selekcije FSS, pa otisao preko malo na zapad, malo na istok, pa ga sad treba oziveti i preprodati..).
Nisam upoznat sa igrackim i ljudskim kvalitetima njegovim.

Igrao za kadete i omladince Srbije pa utekao "preko" kao jedva punoletan. Za tri godine odigrao tek 25+ mecava, a po vestima, samo dva od septembra.
Naravno, dovodimo ga bez obestecenja, vracamo u zivot, bla bla truc.

Pozicija stopera, a mi mozemo da nagadjamo koga ce da zameni ( citaj: Pavlovica)
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Sehovic je levi bek a Aksentijevic desni.
Аксентијевић није бек.
Аксентијевић је нешто недефинисано.
Не бих се усудио да кажем да је уопште и фудбалер.
Иначе, Енаке нам се враћа сада, само је питање да ли ће говнари да га продају; за ротацију свакако мислим да је довољно квалитетан.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Evo jedne zanimljivosti u vezi Lutovca nije igrao tokom proleca u sporu je sa Radom zbog neisplacenih plata i zato ce otici kao slobodan iako mu ugovor vazi do decembra. Trazi ga i Gordan Petric da dodje kod njega u Ael. Ovi nasi strucnjaci zele da ociste se stranaca kako bi odbrana bila samo sa srpskim pasosem a ofanziva pojacana strancima konacno malo mozganja. A sto se tice Lutovca ne vidim nista lose da nas pojaca mlad je igrac za pocetak kao dzoker svejedno ne dajemo obestecenje.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.419
Reaction score
40.747
Локација
Žrnov
pa ne dajemo obeštećenje ali mu dajemo platu.

moje u stvari glavno pitanje je: jesi gledao nekad lutovca?
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa cekaj ti bi da dodje da igra za dzabe? Dzabe da dovodis i da igra za tri obroka? Sigurno bolje on da dodje, momak igra za nasu mladu reprezentaciju 21 godinu ima. Necu da lazem nisam gledao Radove utakmice, al bolje da on bude dzoker pa kasnije i mozda prva opcija nego Zakaric ili Ivanovic al dobro. U najmanju ruku moze biti kao Zakaric ili Ivanovic a ulozio si manje nego u njih. I dok mi razglabamo koliko je u redu da prodamo Pavlovica, Dinamo odbija ponudu od 25 miliona za vezistu i trazi 40 obestecenje.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.919
Reaction score
26.634
Koji Dinamo, Zagrebacki?
Ako je taj, sa njima nema svrhe da se poredimo. U pogledu finansija smo smesni u odnosu na njih. Prosto, moze im se, a i nije da nemaju kvalitet.
A glede toga sto momak igra za mladu reprezentaciju...Na zalost, kvalitet pre svega igracki, odavno nije preporuka za reprezentaciju, vec je to poznavanje odredjenih glavonja i menadzera, odnosno finansijske mogucnosti kandidata, tacnije njihovih sponzora ili porodice.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.419
Reaction score
40.747
Локација
Žrnov
pa najbolje da dovodimo igrače zato što su bez obeštećenja. a onda da im plaćamo po jedno 500keur godišnje i bog da nas vidi...

lutovac može džoker da bude,eventualno remi ako igramo.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Pa cekaj ti bi da dodje da igra za dzabe? Dzabe da dovodis i da igra za tri obroka? Sigurno bolje on da dodje, momak igra za nasu mladu reprezentaciju 21 godinu ima. Necu da lazem nisam gledao Radove utakmice, al bolje da on bude dzoker pa kasnije i mozda prva opcija nego Zakaric ili Ivanovic al dobro. U najmanju ruku moze biti kao Zakaric ili Ivanovic a ulozio si manje nego u njih. I dok mi razglabamo koliko je u redu da prodamo Pavlovica, Dinamo odbija ponudu od 25 miliona za vezistu i trazi 40 obestecenje.

Dinamo i Partizan nisu isto shvati to! Gde igrač iz Dinama ode za 30m €, kod nas istih kvaliteta može za maksimalno 7m €.
Već je pisano o tome...
Kao što televizor Sony košta skuplje 30% od Samsunga i LG...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
U medijima se provlaci cifra od 10 hiljada mesecno sto na godisnjem nivou nije puno. Ti pricas kao da smo na krilu imali ove sezone Leonarda i Zivkovica kao prve opcije pa da se ovako zgrozavamo. Nista ne gubimo losiji od Ivanovica i Zakarica ne moze biti a ni Tosic nije toliko nedostizan obzirom kolika mu je plata a koliki doprinos. A to za 500k zasto da ne nekog stranca slobodnjaka koji ce da jede malu decu. Ma shvatam ja da nismo isto niti cemo biti u buducnosti pre nekoliko godina bio sam malp vise upuceniji u Dinamo i pratio sam ih sad sam batalio. Njihova reprezentacija je razlog tome kao i ovogodisnji rezultat u ligi evrope gde su dogurali do osmine finala zato i mogu da nabijanu cene. A njihov recept sa strancima bismo mogli preuzeti kao i da probamo one koji ne uspeju da iz omladinskog u prvi tim Reala i Barse da ih vec kao 18 19 godisnjake dovldimo kod nas i stavljamo klauzule na njih. Taj sto toliko vredi je doveden iz Barse kod njih.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.419
Reaction score
40.747
Локација
Žrnov
pa vidi sad ovako, ivanović je kod nas došao kao najbolji igrač naše lige (i to po izboru kapitena svih ekipa) pa vidi šta se ispostavilo. e, sad zamisli lutovca.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.160
Reaction score
4.322
Gledao sa Lutovca 2 puta uzivo i nekoliko puta u tv prenosu, bio je jako dobar. Pitanje je u kakvom je sada stanju, a da ima kvalitet, ima. Da li je to kvalitet potreban Partizanu, cisto sumnjam.
 
Последња измена:

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
195
Reaction score
263
Lutovac sa 19 godina da je došao kod nas. Uzimao minute sa klupe ti bi bio dobar posao. U poslednje vreme, dok je igrao, nije me ubedio da je za naš klub.

Hoćeš rezultat, titulu, evropu a dovodiš iz domaćice pojačanja. Nema od toga ništa. Dovodi domaće igrače koji su igrali u jačim ligama od naše. Koji imaju iskustvo, sa njima će biti rezultata a ovako dobijamo mačke u džaku.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
pa vidi sad ovako, ivanović je kod nas došao kao najbolji igrač naše lige (i to po izboru kapitena svih ekipa) pa vidi šta se ispostavilo.
Upravo tako.
Isto i Nikolic.
Pre njih Luka.

Ako zaista mislimo da zalicimo na nesto, batalimo pojacanja iz domace lige, narocito ove u ofanzivi i ofanzivne veziste (sto bi stari znalci rekli "iz navale").
Defanzivce ima pristojne, ali ni to nije nista posebno.

Uglavnom veliki sam pesimista kada je u pitanju ovaj prelazni rok.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Пре свега да питам: ко је бре тај Лутовац што га спомињете, колико има година, коју позицију игра, где игра, колико би могао коштати и сл?
Мислим да доста пратим домаћи фудбсл, али за тог дечка заиста никад чуо нисам.
Једна пошалица за крај: изгледа да је невидљив као Лутовац из ДС-а. :icon-smile:
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Sve ste u pravu sto pricate al da l vi stvarno mislite da mi mozemo dovoditi domace igrace iz inostranstva i davati im bolju platu od one sto imaju tamo. Pa raspali Obradovic koji je u drugom timu Anderlehta bi sigurno dosao kod nas da mu dajeml bar pribliznu platu al on nas odbija, Jojic ne igra u Turskoj i njega bih voleo na pozajmicu da imamo iole malo para, Rajkovica bih na stoperu. Lutovac je desno krilo, 21 godina Vojvodo vec sam napisao to. Moras pokupiti bar 3 4 iz domace lige nerealni ste promasili smo pa smo promasili. Ja bih voleo da se ekipa gradi na osnovu Stojketa, 2 Pavlovica, Sehovica i Kokira kao momke koji bi cekali svoju sansu u prvih 18. Pokupio bih 3 4 igraca iz domace lige, 3 stranca i bar 3 domaca povratnika i eto ekipe. Moras iz nicega poceti. I da se razumemo govorim o domacim povratnicima koji nesto vrede a tu smatram Jojica, Skuletica itd.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top