Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Da bog da vam Ožegović zapušio usta golovima u kf za LE. Nisam Ivica, ali ja garantujem za ovog dečka :D:buhaha
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.919
Reaction score
26.631
Zapusio nam je on i usta i krvni sistem ovim sto je uradio na 1:15 ovog snimka.
I pre toga nam je bio ogavan, a ovde je i cak i Ivici bilo jasno.
Sto se mene tice, i ivica i #51, mogu da se sagnu svim misevima, i da nam...vezu pertle.

 

Grejvdiger87

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
35
Reaction score
213
Ne bih da branim Ilieva,niti bilo koga pre njega,ali u situaciji gde mi dva dana pre pocetka prvenstva ispunjavamo uslove za registraciju igraca,gde ti budzet za pojacanja je nula ili blizu tome,gde ti kazu da ne mozes dovesti igraca sa platom preko 300 000,ili mozda jednog,ne znam kako bi se i neko sposobniji od njega(njih)snasao.
Vidi, ne bih ja rekao da se Iliev nevoljno uhvatio u kolo sa ovima iz uprave, ili da je on bio na jedno strani a oni na drugoj. Naprotiv, rekao bih da su se vrlo dobro slagali i da je on dio iste te priče. To što bismo mi voljeli da vjerujemo da je on kao bivši igrači jedan od nas i da želi najbolje klubu ne mora da znači da je to zaista tako.

A što se tiče budžeta koji je imao na raspolaganju, čitam da je ukupno potrošio 6,8 miliona eura. To je za nekih 6-7 prelaznih rokova, ne znam tačno. Dakle, prosječno oko milion eura po prelaznom roku.

Nije to neki veliki novac, ali se opet može diskutovati da li ga je potrošio na pravi način. Možda dovoljno govori to što skoro ni od jednog od igrača koji su bili plaćeni nismo dobili ili nećemo dobiti obeštećenje.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Nesto su pobrkali ovi iz uprave i strucnog staba, Bogosavac je trebao da bude angazovan kao lijevi bek, a ne kao skaut, posto je on predlozio Kopitovica. Kakav cirkus od prelaznog roka. Taj momak ima 25god, i nema srpski pasos, a ako ovaj prelazni rok nije pokazatelj koji se igraci na trzistu traze onda su oni ili slijepi ili otvoreno sabotiraju klub kombinacijama. Celavi Miletic igra rutinski, konstantno dobro vec 2godine, debitovao za reprezentaciju, Vujadin Savic isto tako bio dobar, drzao ciganima odbranu i tek ce vidjeti sta im je znacio, onaj Babic njihov isto, sve igraci sa 25+ godina, ali nema ponuda. Evropa trazi i daje pare samo za mlade igrace, sta ce onda nama Kopitovic, sanse da se on kansije unovci su minimalne, vec imamo iskusnog Ostojica, Vujacic 24god, nama treba opet jos jedan prospekt od koga se moze ocekivati zarada. Na isti nacin rade i sa napadacima, opet cemo doci u situaciju da valjamo Lazada Pavlovica kao Svetozara, budzasto. Da ne pricam kako se gura Suma u zadnjoj godini ugovora, isto kao i #51, Tosic.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.491
Reaction score
1.180
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Zapusio nam je on i usta i krvni sistem ovim sto je uradio na 1:15 ovog snimka.
I pre toga nam je bio ogavan, a ovde je i cak i Ivici bilo jasno.
Sto se mene tice, i ivica i #51, mogu da se sagnu svim misevima, i da nam...vezu pertle.



Ako cemo da brojimo na ovaj nacin, onda je gol za prezimljavanje prekrio ovu ruku gore, i to za duplo s obzirom na benefit.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.248
Reaction score
10.472
Локација
underground
Vidi, ne bih ja rekao da se Iliev nevoljno uhvatio u kolo sa ovima iz uprave, ili da je on bio na jedno strani a oni na drugoj. Naprotiv, rekao bih da su se vrlo dobro slagali i da je on dio iste te priče. To što bismo mi voljeli da vjerujemo da je on kao bivši igrači jedan od nas i da želi najbolje klubu ne mora da znači da je to zaista tako.

A što se tiče budžeta koji je imao na raspolaganju, čitam da je ukupno potrošio 6,8 miliona eura. To je za nekih 6-7 prelaznih rokova, ne znam tačno. Dakle, prosječno oko milion eura po prelaznom roku.

Nije to neki veliki novac, ali se opet može diskutovati da li ga je potrošio na pravi način. Možda dovoljno govori to što skoro ni od jednog od igrača koji su bili plaćeni nismo dobili ili nećemo dobiti obeštećenje.
Ne kazem ja ni da on nije bio deo njihove price,i da nije mogao bolje,samo kazem s obzirom u kakvoj nam je klub,fudbal ,drzava situaciji, da neko ko drzi do sebe,i ko zeli dobro klubu,a ne neku licnu korist ,nece ni da se prihvati toga.Ako vec pricamo o njemu,meni je najveci promasaj Ozegovic,jer ove strance ne znamo kakvi su,dok ih ne vidimo,a Ozegovic je igrao u ovoj nasoj Kokeza njiva ligi,i ne treba biti veliki strucnjak,da se vidi da on ne moze da zameni Djurdjevica.
 
Последња измена:

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.566
Reaction score
1.078
Ako cemo da brojimo na ovaj nacin, onda je gol za prezimljavanje prekrio ovu ruku gore, i to za duplo s obzirom na benefit.

Гол за презимљавање је био дело екипе, где је екипа направила акцију у којој је најистуренији играч имао само да убаци лопту у гол. Што ће рећи - колективна заслуга.
Ова рука за пенал, је само лична "заслуга" #51, и ничија друга. Такви потези се не виђају ни код предпетлића.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Dobar je Kopitović i došao bi kod nas, samo što Čukarički koči transfer, jer još nismo platili Ožegovića
 

JocaPfc1970

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
46
Reaction score
78
Локација
Beograd
Ovo je ok za treceg spica, ali uopste nije goruca pozicija u ekipi. Prioritet bi trebalo biti levo krilo i centralni vezni. E sad, za te pozicije verovatno treba da se isprsi dok se treci spic dovodi za 20% od sledece prodaje...
 

charlie sheen

Početnik
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
86
Reaction score
108
Локација
Србија
Jel sigurno da Rikardo ide za 3m? Znam da su imali ponude od 2,5 miliona i da su odbili uz reči da je malo..
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Ajde da kazemo za Sadika da je pojacanje. Sve ovo ostalo su novajlije, pridoslice, akvizicije.

Mada kad razmislim, Sadik je umesto Rikarda koji je bio solidan. Pitanje da li je i on pojacanje.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Jbg, neko mora da brani igrače i struku. Prihvatam da se sere po upravi, ostalo ipak mora da bude argumentovano. Ovako se bez potrebe sere po igračima koji igraju za Partizan. Evo, unapred se zna da Gigić nije dobar igrač, a 95% ljudi ovde osim Partizana ne pogleda ni pregled drugih utakmica (što je i razumljivo obzirom na to da možemo da gledamo bolji fudbal iz drugih liga)

Mi koji pratimo malo više smo upoznati sa kvalitetima igrača iz naše lige, ostali ga vide tek kada dođu u Partizan.

Imate grobara iz CG koji je pisao za Vujačića da će biti dobro pojačanje dok su se drugi utrkivali ko će pre da kaže koji će nam k ovaj. A onda dečko pokaže zašto je tu.

Ja mogu da vam napišem 10+ imena iz JSL koji bi bili top za naš klub, ali znam da želje i pozdravi ovde nisu dozvoljeni.

Kao neko ko 20+ godina aktivno prati fudbal i ko ga je igrao, mogu da vam kažem da je Gigić jako dobro rešenje.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.251
Reaction score
3.716
Za Gigica glupo i noname portalima da stave naslovcinu Pukla BOMBA u Humskoj!!!
Nek mu je sa srećom i nek bude u onih 1/10 korisnih linglong pojačanja.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top