Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
Не видим сврху довођења Копитовића,имамо већ 4-5 играча који покривају ту позицију плус заузима место странца.Једино ако оде Павловић,онда уреду,уколико остане онда дефинитивно ови из управе не знају шта раде
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Jos Kopitovic i skockali smo ekipu tip top. Vladan Lukic i Adzic su dovodili igrace aa vecom reputacijom. Zali Boze zivaca koje vu potrositi samo do septembra, a onda ladovina kad bude - 6.
Meni drago da se Vujačić kako vidim već pokazao nas Jap Stam, nema potrebe posle 2 pripremne utakmice da se sumnja u njega.
Ekipa za najveće domete...
Jos Mačvanski Anjelka i pali se mašina.
Imajte vere, ne budite skeptični, Dijara je došao iz Zrinjskog.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Гол за презимљавање је био дело екипе, где је екипа направила акцију у којој је најистуренији играч имао само да убаци лопту у гол. Што ће рећи - колективна заслуга.
Ова рука за пенал, је само лична "заслуга" #51, и ничија друга. Такви потези се не виђају ни код предпетлића.

Ako cemo tako, sve je timski uspjeh, sto i jeste.
Rijetko igrac uzme loptu od gola do gola.

Slazem se da je Ozegovic ciganstura, i " vristao" sam kad je dosao, ali sad je tu, igra za nas Partizan i to je to.

Da, dao je gol za prezimljavanje i hvala mu na tome.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Vujačić je bolji od Jap Stama, kad već furamo sarkazam. Veoma duhovito, nema šta. Ipak sam priklonjen znanju i informaciji, drago mi je kada članovi kao što je čovek iz CG podele nešto relevantno, kao u ovom slučaju za Vujačića.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Vecina tih fudbalera dok igraju za neki superligaski klub nisu zanimljivi. E onda ti isti igraci naprave transfer u Svajcarsku, Belgijsku, Holandsku ligu, tamo odigraju 4-5 utakmice za 2 sezone i od jednom bum. Postaju odlican potencijal da ih Partizan vrati i tako im povrati karijeru.
E onda krecu analize i procene, kako su bili dobri dok su igrali za Rad, Vojvodinu, Radnicki, Cukaricki i da ce biti odlicna pojacanja.

Fora je sto mi nismo doveli solidno pojacanje iz JSL vec godinama. Veliku prednost imaju igraci koji dolaze iz naseg omladinskog pogona ili su tu u Teleoptiku. Oni se vec godinama pripremaju sa pritiskom koji nosi Partizan. Kada dodje vreme da pokazu svoju igru, oni to i urade. Kada dodje igrac iz JSL, jos nije ni krenuo da igra a vec postoji spisak pun mana, zvizdi se sa tribina, pljuje po internetu i jos puno toga. JSL ima odredjen broj dobrih igraca koji mogu da igraju za FKP. Fora je sto kod nas svako ne uspe...
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Mozda je bolji od Stama, a od Kopitovica verovatno nije.

Iskreno cestitam svima koji sa paznjom prate ovaj prelazni rok, meni je dovoljno da udjem na ovu temu i procitam par stranica da bi mi sve bilo jasno.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Vujačić je bolji od Jap Stama, kad već furamo sarkazam. Veoma duhovito, nema šta. Ipak sam priklonjen znanju i informaciji, drago mi je kada članovi kao što je čovek iz CG podele nešto relevantno, kao u ovom slučaju za Vujačića.
E jbg taman sam mislio da prokomentarsem Mačvanskog Anjelku, ali posto nisam iz Mačve nemam pravo...
Neću više komentarisati ni ovo iz Subotičkog konzervatorijuma nisam nešto dobar ni sa Suboticom...
Fora je sto mi nismo doveli solidno pojacanje iz JSL vec godinama. Veliku prednost imaju igraci koji dolaze iz naseg omladinskog pogona ili su tu u Teleoptiku. Oni se vec godinama pripremaju sa pritiskom koji nosi Partizan. Kada dodje vreme da pokazu svoju igru, oni to i urade. Kada dodje igrac iz JSL, jos nije ni krenuo da igra a vec postoji spisak pun mana, zvizdi se sa tribina, pljuje po internetu i jos puno toga. JSL ima odredjen broj dobrih igraca koji mogu da igraju za FKP. Fora je sto kod nas svako ne uspe...
Fora je što jedan od 100 mladih ( uslovno rečeno mladih) igrača iz jsl valja a da ne igra za mladu reprezentaciju svoje države...
A igrači tipa Davidov, Đuričković, koji su svoj posao uslovno rečeno profi odrađivali su dovedeni na jasan kostur ekipe da odrade poluvreme, pola sata u rotaciji, sve ostalo su klinačke optimistične priče...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.920
Reaction score
25.642
Локација
ante portas
Dolazio Ivica Kralj u Beograd da pregovara sa njima o transferu...
Jbt ko da dovode Antonia Kasana.
Lažu i obmanjuju navijače kako žele Asana i onog Izraelca što je maska za lakoverne i budale, a u suštini nagomilavaju kadar prosečnim fudbalerima.

I takav jedan prosek Ivan Petrović nas je tužio i dobio na sudu te zbog njega nismo mogli da registrujemo ove što smo doveli i to zbog duga od 70.000 eura. Naravno doveo ga retardirani Ivica Iliev.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.556
Reaction score
11.034
Rajo je doveo svoje, sad ce Falji preko Gluscevica da nam uvali Kopitovica.

Na lekove ih potrosili...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.066
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Zar nas na prethodnim stranam niste ubjedivali da SavA nece trositi mjesto stopera na stranca.
Ili je pak u pitanju necu trositi mjesto stopera na "skupog" stopera.
Razvalise nas sa pojacanjima.
 

dule10trotti

Početnik
Учлањен(а)
25.05.2007
Порука
29
Reaction score
2
Локација
Булбудер
Momci iz Crne Gore u Partizanu igraju kao domaći, završavaju im domaće državljanstvo...

Problem je što na ofanzivnim pozicijama nismo dobili te željene strane igrače...
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.235
Reaction score
10.316
Локација
underground
Dolazio Ivica Kralj u Beograd da pregovara sa njima o transferu...
Jbt ko da dovode Antonia Kasana.
Lažu i obmanjuju navijače kako žele Asana i onog Izraelca što je maska za lakoverne i budale, a u suštini nagomilavaju kadar prosečnim fudbalerima.

I takav jedan prosek Ivan Petrović nas je tužio i dobio na sudu te zbog njega nismo mogli da registrujemo ove što smo doveli i to zbog duga od 70.000 eura. Naravno doveo ga retardirani Ivica Iliev.
Istine radi,Iliev nije doveo Petrovica.Petrovic je potpisao ugovor sa Partizanom 2014-e,a Iliev je postao sportski direktor 2015-e.
 

NajboljiJeOn

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
245
Reaction score
351
Локација
Crna Gora
Meni nije jasno zasto toliko negativnog stava prema dovedenim igracima?! Ok,govna su u upravi, sve kapiram. Ali vidite li da Savo i strucni stab imaju neku ideju,viziju,pokusavaju nesto. Svi dovedeni igraci su tu da cine okosnicu i kao sto i oni kazu potrebna su jos 2 da prave razliku,prevagu. E sad druga je stvar sto im govna iz uprave ne omogucavaju da dovedu 2 stranca koja ce da prave razliku. Oni se ubise ponavljajuci da su potrebna 2 igraca koja ce da prave razliku ali dzaba kad su VVV govna.
Napravite poredjene ove ekipe i ekipe Marka Nikolica i vidjecete da ova nije nista losija samo fale igraci kao Leo i Djuka.
Ne branim nikoga ali vrijedjati momke koje dolaze zbog prezimena ili ekipe u kojoj su igrali.... Svi oni imaju neku ulogu u timu a to je stvar Sava i strucnog staba. Vujacic iz Zete ,cu Zeta ej.... A on momak bas ono sto nam je falilo u zadnjoj liniji.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.481
Reaction score
4.966
Локација
Boka
Moze uprava i Savo da rade i bez naseg optimizma i entuzijazma, a Savo mozda ima viziju ali nema pare, pare nema ni uprava a kamoli Savo, koji je da vas podsjetim sjeo sa istom ovom upravom za sto i dogovorio se o buducem poslovanju, tako da na price uprava je jedno Savo je drugo ne padam, cim je pristao da radi sa ovima, nije sve u redu sa njim.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Meni nije jasno zasto toliko negativnog stava prema dovedenim igracima?! Ok,govna su u upravi, sve kapiram. Ali vidite li da Savo i strucni stab imaju neku ideju,viziju,pokusavaju nesto. Svi dovedeni igraci su tu da cine okosnicu i kao sto i oni kazu potrebna su jos 2 da prave razliku,prevagu. E sad druga je stvar sto im govna iz uprave ne omogucavaju da dovedu 2 stranca koja ce da prave razliku. Oni se ubise ponavljajuci da su potrebna 2 igraca koja ce da prave razliku ali dzaba kad su VVV govna.
Napravite poredjene ove ekipe i ekipe Marka Nikolica i vidjecete da ova nije nista losija samo fale igraci kao Leo i Djuka.
Ne branim nikoga ali vrijedjati momke koje dolaze zbog prezimena ili ekipe u kojoj su igrali.... Svi oni imaju neku ulogu u timu a to je stvar Sava i strucnog staba. Vujacic iz Zete ,cu Zeta ej.... A on momak bas ono sto nam je falilo u zadnjoj liniji.
Savo je kazao 3-4 igraca. Osim Lea i Djurdjevica, nemamo Evertona i Blekija. Malo li je na ovu nemastinu?
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.920
Reaction score
25.642
Локација
ante portas
Istine radi,Iliev nije doveo Petrovica.Petrovic je potpisao ugovor sa Partizanom 2014-e,a Iliev je postao sportski direktor 2015-e.

Izvinjavam se . Prevideo sam odnosno smetnuo sam s uma to od tolikog škarta koji je dovodio u Partizan.Zaboravio sam više.
Nebitno.
Suština ostaje .
Prosečni igrači nas koštaju mnogo skuplje nego Leonardo,Everton,Moreira i igrači tog tipa koji su nominalno skupi .
 

NajboljiJeOn

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
245
Reaction score
351
Локација
Crna Gora
Savo je kazao 3-4 igraca. Osim Lea i Djurdjevica, nemamo Evertona i Blekija. Malo li je na ovu nemastinu?
Kazao je 3-4 ali 2 prava da prave razliku.
Kod Marka Nikolica su stoperi bili Ostojic i Bleki, a sad imamo Vujacica ,Ostojica,Pavlovica ,Dingu- nikako nije losije. Vujacic je za jsl bombona.

Moze uprava i Savo da rade i bez naseg optimizma i entuzijazma, a Savo mozda ima viziju ali nema pare, pare nema ni uprava a kamoli Savo, koji je da vas podsjetim sjeo sa istom ovom upravom za sto i dogovorio se o buducem poslovanju, tako da na price uprava je jedno Savo je drugo ne padam, cim je pristao da radi sa ovima, nije sve u redu sa njim.

Ne moze on birati ko ce biti uprava. Ali da radi nesto za razliku od uprave radi. "cim je pristao da radi sa ovima,nije sve u redu sa njim" - Marko Nikolic.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top