Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Полако се почиње са трансфер спекулацијама, видех да је прошлогодишња тема отворена баш у ово време, па реко да ја започнем овогодишњу.

Прва вест у вези са овим предстојећим прелазним роком:

Олимпијакос је заинтересован за младе штопере Партизана!

П.С. Замолио бих некога од модератора да пинује ову тему, а прошлогодишњу скине са пинованих. :napred-partizan:
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Grobarska razmišljanja petkom popodne, provodi se vreme uz transfermarket...

Bogosavac, Miladin Stevanović, Marko Docić, Pankov, Drinčić, Grbić, Haskić, Ndiaye, Dominik Dinga, Aleksandar Filipović, Marko Jovanović, Strahinja Bošnjak, Jovan Nišić, Aleksandar Lutovac, Vladimir Volkov...
Dovedeš Drinčića, Volkova, Marka Jovanovića, Aleksandra Filipovića, kao krilo iz Napretka Ndiayea... to deluje već mnogo ozbiljnije... u suštini, mislim da bi Drinčić bio pod moranje da se dovede... prosto... a ne da apostrof bude na povratku sa pozajmice Ožegovića, Sume ili dovođenju novog Ožegovića u vidu Mudrinskog... dosta je igranja sa vatrom, dajte proverene igrače.... Mislim da mladi Jovan Kokir treba da bude neka backup opcija... A i Đerlek da iskaže svoj potencijal... Sveta Marković da poradi na mišićnoj masi... Ćelavi Miletić je okej kao štoper, desni bek stvarno nedostaje... Možda Enakea zadrže...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Bogosavac nas je odbio, ne zeli da petlja sa ovom upravom. Pankova ne bih doveo taman da nam Sveta igra opet prvu :D, salu na stranu decko je ciganstura sto dalje od nas. Probati dovesti Lazara Markovica uz neku razumnu platu mislim da moze itekako nama koristiti kao i mi njemu. Ostojica bih ostavio produzio bih ugovor na jos godinu dana momak je sve izdrzao pravi je vojnik Partizana.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Ovo je skandal da nas bilo koji igrač odbija koji nije cigan. Znači da sa klubom nešto nije u redu.

A ove sezone se dešavalo više puta. Da ne spominjem koliko mladih je otišlo.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Bogosavac nas je odbio, ne zeli da petlja sa ovom upravom. Pankova ne bih doveo taman da nam Sveta igra opet prvu :D, salu na stranu decko je ciganstura sto dalje od nas. Probati dovesti Lazara Markovica uz neku razumnu platu mislim da moze itekako nama koristiti kao i mi njemu. Ostojica bih ostavio produzio bih ugovor na jos godinu dana momak je sve izdrzao pravi je vojnik Partizana.
Тешко да ће Лазар назад у ову каљугу ФК Партизана.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Posle onih šamara, trebalo bi ga poslati na psihijatriju akonse vrati.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Na Strahinju Pavlovica bih stavio cenu 5 miliona i 20 procenata od sledece prodaje samo tako moze da ide ovog leta, pa ako postoji zainteresovana strana neka izvoli ispostovati ove uslove. Na svakog iole kvalitetnog klinca bih stavio procente. Djerleka iMarkovica bih prodao ovog leta i bez procenata, gurao bih Pavlovica stopera od pocetka, vise sansi dao Sehovicu, a Lazara Pavlovica bih ubacivao sa klupe svaku i postepeno povecavao minutazu kao sto bih i Kokira ubacio u prvi tim. To su ta 4 klinca koja bih gurao sledece sezone.
Edit; Oslobodio bih se kako znam i umem Sume, Enakea. Ozegovic kakav takav dobar je za klupu. E sad ono sto bih ja jurio stranac krilo, 10 i spic to bi jurio po Belgiji Holandiji drugoj spanskoj po Italiji za platu od 500 hiljada nalaze se igraci koji jedu malu decu vise sam za takve nego za Bambija koji je vise bio van terena a plata prevelika.
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Nije taj procenat nikakva sigurnost za klub. Uprava opustrno proda procenat menadzeru za sicu koju strpaju u dzepove i klub opet nema nista.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Mozda bi nam neki klub ponudio i vece pare za Pavlovica u doglednom periodu kad nebi bili u ovakvoj finansijskoj situaciji. Pet miliona i procenti su premija za nas u ovom trenutku. Nisam za to da igrac posle prodaje ostaje kod nas na pozajmici. Razigravanje tudjeg igraca nam ne donosi nista. Isto tako nisam ni za momentalnu prodaju Pavlovica, jer Partizan mora da prestane biti autobuska stanica gdje dolazi svakav skart i da postane klub koji ima neki plan i sistem barem kad su u pitanju igraci iz omladinskog pogona. Neozbiljno zvuci kad znamo ko nam vodi klub, ali to je ispravan put. Strahinja ima primjer Danila Pantica pred ocima, sta znaci kad odes vani nespreman. Nije svako Bleki, Jovetic itd...

Kad vec spominjete, koliko se sjecam trener Nikolic je imao pik na Vitasa kad je u pitanju stoperska pozicija. Nismo ga uzeli kad je bio slobodan igrac, ne znam kako cemo sad platiti obestecenje Irtisu iz Pavlodara. Ocekujem da se kao opcija pojavi i Slobodan Rajkovic koji je odigrao dobru sezonu u Palermu (druga odbrana lige, treci na tabeli) ali su ih izbacili u trecu ligu zbog finansijskih malverzacija predsjednika kluba.

Ivanu Obradovicu istice ugovor a Anderleht ide na ozbiljan remont i nije mu ponudjen novi ugovor. Igrac je u ozbiljnim godinama (30) ako ima plan da se vrati u Srbiju sad je trenutak. Moze da pruzi jos koju solidnu sezonu, obogati karijeru jos kojim trofejom u Partizanu i nekom utakmicom za pamcenje. Pitanje je doduse kakav je sa povredama. Slicno je i sa Lazarom Markovicem, Milos Jojic se nije bas naigrao u turskom Baseksiru (samo 8 nastupa).
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
Ozegovic kakav takav dobar je za klupu

Срж проблема. Нека је и најбољи, тај и њему слични, ако хоћемо да будемо Партизан, треба да добију забрану приласка стадиону. Дечко је гардиста и савршено се уклапа са оном четворицом преко пута.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.744
Reaction score
19.193
Локација
Nickname
Poenta je da imamo nesposobnu upravu koja se savršeno uklopila u mulj koji je nasledila.
Vučelić bi i majku prodao za 5 miliona, kamo li Pavlovića.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Главни је проблем што је нас наша говњива управа довела у толико лоше стање, да било ко да дође, било која управа, тренер, играчи, спортски директор, физиотерапеут, кондициони тренер, психолог, Свети Петар, тужна је истина да ћемо ми и даље бити у великом курцу.
Нас једино може да спасе неки милијардер из Русије, Арапских земаља, који је путпуно луд и хоће да уложи велики новац у говњиву супер лигу у једној смрдији, у клуб који је на ивици банкрота.
Тежак ће и тужан бити наш даљи пут, нажалост.
Нас само чуда спасавају.
Више пута смо то могли да видимо на делу.
Да закључим:
САМО ТРЕБА ЈОШ ВИШЕ ВОЛЕТИ ПАРТИЗАН! :napred-partizan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top