Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.275
Reaction score
15.140
Локација
U pizdi materini
Ali ga je vitas odjebao da bi ostao rezerva u osrednjem Holandskom klubu, sad kad je rezerva u Kazahstanu sad je Partizanov njegov klub ....
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Vitas nije igrao u Holandiji već u Belgiji... Iz Rada je otišao u Gent gde nije igrao puno pa u Mehelen gde je odigrao dosta utakmica.

Ne znam šta da mislim o njemu. Znam da je bio aktuelan kad nas je ćelavi vodio i znam da sam ga ja doveo na fm-u u Partizan pre 100 god :)
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Vitas lopta 30m na glavu Đurđeviću i 1:0 za Rad protiv cigana.
Vitas je okej rešenje.
Ostoja-Pavlović, al ako Strahinju prodaju, Vitas je okej.
Mada, ćelavi Miletić je doktor na štoperu.
Pitanje je i kako prodati kosatog Miletića...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.717
Reaction score
54.969
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Po samom startu se vidi da se ne radi planski, nije bitno sto su to povratnici koji nicemu ne valjaju realno, nego sto se ovakva ekipa gradi od sredine. Pod jedan sve i da ovo sto imamo tu valja nama fali igrača u rotaciji. A pri tome i ne valja. Bukvalno svaka pozicija na sredini nam gori.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Na zapadu nista novo, a bogami ni u upravi Partizana. Umesto da se kad je vec u decembru sezona propala, mi polako skautiramo i dogovaramo igrace ova uprava po obicaju sedi i ladi muda i zabole je da se prstom mrdne dok prvo ne prodamo sve sto valja, naravno ispod cene, jer boze moj moraju odmah pare
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Ладе они и муда, у међувремену; док нова наређења не стигну.
Због тог лађења муда, уз виски и томпусе им и одговара да буду квислинзи у СД Партизан.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.510
Reaction score
4.724
Локација
Na vještičinoj sisi
Nama treba kompletan tim. Nama je svaka pozicija kritična, čak i golman (povrede). U ovoj situaciji nadati se pojačanjima je ozbiljan nedostatak realnosti. Prvo pojačanje je odlazak uprave, zatim vidjeti šta i kako dalje.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Svaki prelazni rok isti.
Igrači iz domaće lige, povratnici iz inostranstva bez minutaže, strani anonimusi sumnjive mačke u džaku.
Klub već ko zna koliko godina ima amaterski pristup prelaznom roku što nas košta i to mnogo.
Sve dok u klubu ne budemo imali profesionalce koji će isključivo raditi skauting igrača/pojačanja dugoročno ovako će biti.
Kažu ljudi da to košta.
Ali još više nas koštaju ovakvi poput Muse, na duge staze čist finansijski gubitak.
Ali avaj kako bi se Vazura i mornari drukčije ugradili no ovako.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
To je i Sale Ilic izjavio da ne zeli strance koji su kombinacije upravo te kombinacije i domace i strane nas kostaju lepog budzeta. Pojuriti od domacih igraca ono sto valja u domacoj ligi i ono od cega mozes kasnije zaraditi kupio bih ako Stojke ne misli ostati Rosica iz Lucana 22 godine ima, Lambulica iz Proletera stopera, ima tu veznih sto valjaju npr Bojica iz Lucana, kad sam jos pricao o Lazaru Randjelovicu iz Nisa al ga kupio Olimpijakos. Ima domacih sto vrede samo treba posmatrati nisu to skupi igraci doveo bih i Drincica ne kao nekog igraca za prvih 11 vec kao nekog ko bi ulazio u drugom poluvremenu jak igrac na prekidu. To su moji pikovi za domace igrace.
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Aksentijevic povratnik... Koliko sam nacuo.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
Aksentijevica nadam se da nece da vracaju,ako ga vrate verujem da je to neko zesce menadzerisanje. Kao i sa ovim Urosevicem sto nam igra levog beka a iskreno goreg levog beka nisam video,cak je kosati Miletic igrac za njega. Dinga je dobar klinac,moze biti pojacanje.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.202
jaooo bre vise, aksentijevic :banghead::banghead::banghead:
samo da odeje*emo sa ovim povratnicima koje niko ziv nece... dovedite nekog igraca na poziciji crnca iz nigerije, za njega bar mogu da se mislim dal nesto zna, za ove "nase" ne moram da se mislim, znam da nemaju pojma !
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Aksentijević mi se smučio posle utakmice u Kruševcu kada su nas dobili. Toliko se radovao kada su dali gol kao da igra protiv najvećeg neprijatelja a ne protiv bivšeg kluba i to Partizana. A o igračkim ne kvalitetima da ne pričamo. Užasan bek
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top