Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.505
Не знам само чему непотребан сарказам...дечко је са 19 година давао гол сваки пут када је добио прилику.
Не знам стварно зашто тамо греју клупе, и Андрија Живковић греје клупу 3 године а код нас је био Бог и батина.
Иначе, друга шпанска>све српске лиге заједно пута два.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ocekujete uskoro neki transfer nekog igraca Cukarickog u Partizan (Docic ili Bogosavac). Nemamo pare nizasta pa prebijamo ovako.

INTERNATIONAL SPORTS OFFICE je agencija koja zastupa Kokira i jos dovjicu igraca iz Teleoptika, takodje zastupaju jos neke igrace koji su igrali kod nas ili igraj izmedju ostalog i dva cigana. Volio bi kad bi neko iznio jos neke informacije o njima a kojih nema na transfermarktu, prvenstveno ko su rukovodeci ljudi tu. Vjerovatno agencija sluzi samo za malverzacije razne vrste.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Pominje se po portalima i Rajko Brezancic kao opcija. Ja sam cuo da on ima problem sa alkoholom, tako da ...
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.348
Reaction score
6.571
Локација
Tamo gde si ti!
Kako vam malo treba da se isprimate i izložite.
I ja bih pre par godina.
Sad im ništa ne verujem.
Da se razumemo, ti si mračio i sezone kad smo uzeli poslednju duplu krunu.
Doduše većina je mračila i mene proglašavala sns botom, iz razloga što sam nakon ispadanja iz Evrope pisao tekstove vezane za dolazak na stadion.

Te sezone se dogodilo čudo.

Jeste da se čuda retko dešavaju, ali ja verujem da ćemo se ove godine plasirati u grupnu fazu i uzeti titulu.

Prelazni rok je tek počeo, ima sasvim dovoljno vremena da se skocka ekipa do početka lige.
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Po nekim pricama kazu da su zvali Bogosavca, ali ih ovaj odjebao jer nesto nisu ispali fer prema njemu.
Naravno, koliko je ovo tacna informacija ne mogu garantovati.
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
INTERNATIONAL SPORTS OFFICE je agencija koja zastupa Kokira i jos dovjicu igraca iz Teleoptika, takodje zastupaju jos neke igrace koji su igrali kod nas ili igraj izmedju ostalog i dva cigana. Volio bi kad bi neko iznio jos neke informacije o njima a kojih nema na transfermarktu, prvenstveno ko su rukovodeci ljudi tu. Vjerovatno agencija sluzi samo za malverzacije razne vrste.

Фудбал, бизнис и политика: Нова менаџерска агенција преузела најталентованије фудбалере Партизана 18.11.2016.

Званичан сајт

Колико су посредници зарадили на фудбалерима Партизана? 28.03.2019. - ту се помиње само Дарко Ристић без назива фирме, у делу за провизију Влаховићегов трансфера.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Spominju se imena za levog beka Brezancic i Obradovic.
http://www.zurnal.rs/fudbal/super-l...a-ide-odmah-na-pozajmicu-ugovor-na-pet-godina
Navodno po ruznalu Strahinja je prodat Juventusu za 6 miliona uz bonuse koje ako ispuni transfer ide do 8.1 milion. Ovo bi u normalnim okolnostima (naravno cifru u takvim okolnostima bih zaokruzio na 10) za momka koji je odigrao 15 utakmica rekao odlican transfer ali posto znamo kakve imamo lopurde u upravi neka bar pola zavrsi u klubu bice dobro.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Ima li kakva kurčeva nezavisna inspekcija koja može da proveri gde idu pare?
Zaradićemo 8 miliona, super ako od toga pola ode u klub... Zaradićemo 500k, super ako od toga hiljadu dinara ode u klub... I stalno ista priča, iznova i iznova...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Gorane, ako osvojimo jedan od ova tri što si nabrojao , a da nije kup, dobijaš od mene doživotnu ulaznicu na našem stadionu:D
Саво и Вазура, враћајте Леонарда и нађите једног ,,Мореиру,, да поузимамо та 2-3 трофеја, ја сам све старији па ми је сваке године све теже да шипчим лети по врућини до ЈНА по пропусницу, и нервира ме легитимисање кад купујем карту, ево Били Питон хоће да ме ослободи тих мука! :D
А домаћи Куп узимамо и са Сумом и Ожеговићем... :D

Хе, хе...
'Ајд сад да кажем још коју...

Ми ћемо да продамо Калабу и Рикија (могуће је и још некога) за цифру од око 10 милиона евра. Нешто ће да оде за плате које дугујемо, нешто да се остави за трошкове сезоне, али није баш да немамо ни евро па да се екипа мало боље ,,скоцка,, него што је то било прошле сезоне...

За почетак улазак у ЛЕ је примарни циљ, тиме бисмо остварили стабилне финансије...а ако тамо уђемо...докле стигнемо - стигнемо...показивали су неки наши фудбалери да итекако могу да ,,загризу,, у Европи јер знају да их добра игра тамо ,,води,, и ка доброј продаји...исто тако кад се мало ,,стисну,, они су на дербијима ове сезоне показали да ,,европска Звезда јеботе европска Звезда,, и није баш тако на терену ,,миљама,, испред нас... Ван терена итекако јесте и ту нема спора.
Дакле, могу наши фудбалери и мало више кад хоће, проблем је што неће баш увек.

А проблем освајања домаћег првенства, није само ,,вантеренска игра,, него и то што ми губимо бодове у малим утакмицама...

И - ту је позиција ,,Мореире,, алфа и омега освајања првенства...

Ово све друго може да се нађе, покрпи и закрпи, али та магична десетка...тај квалитет, континуитет, пас, по који гол кад је најбитније - тако се осваја првенство.
Овде се игра по снегу, њивама, ливадама, против аутобуса, ту је потребан неки ,,мултипрактик,, који се сналази у свим условима, који је газда и на великом и на малом простору! И у контри и на ,,петопарцу,,! И на малим утакмицама и у дербијима и у Европи!

Одбрана и дефанзива у ,,домаћици,, није толико пресудна, није овде проблем примити гол ако увек можеш да даш два или три, нисмо ми губили бодове што примимо гол, него зато што их не дајемо довољно...
Колико би Рикардо тек дао голова да је имао иза себе некога ко би по коју шансу ,,напаковао,,?!
Остаћемо без њега, то је јасно као дан, али и шпиц са лошијом реализацијом од Рикија даће прилично голова ако буде имао довољно шанси и ,,завршних пасова,,...
Шпиц убица из шансе или две даће један гол, али и слабији шпиц даће један гол из 4 шансе.
Шпиц убица без доброг офанзивног везисте иза себе добиће шансу или две на утакмици, слабији шпиц са добрим офанзивним везистом иза себе добиће 4 шансе - и број голова биће исти - али - заиста добар офанзивни везиста знаће понекад и да ,,заломи,, и да сам да гол!
Е то је разлика!

Дакле, ако Стојке остаје то је сасвим добро решење на голу, који год бековски пар да имамо неће то бити ваљда слабије од Вулићевића, Косатог Милетића, Урошевића...
Штопери ће ваљда моћи да изнесу оно што су на тој позицији радили ветерани и тинејџери прошле сезоне...

Здјелар, Шћекић, крпили смо се са њима, опет кажем у ,,домаћици,, скоро па да можеш и са једним ,,задњим везним,, да играш, у Европи је то зајебана позиција...

ДЕСЕТКА нам је неопходна, осмица у разним варијантама може да буде и онај и овај...а за једно крило можемо некако да се ,,покрпимо,, и са овим што већ имамо - на неким утакмицама ћемо можда бити са два класичнија крила, на некима можда и не...
Једно боље крило или нападач би нам итекако ,,легао,,, центарфор-голгетер је увек ,,суво злато,, али ако и не може да да 25 голова по сезони него 15, није проблем ако И ДРУГИ играчи постижу голове...

Четири странца можемо да имамо и неки ,,Евертон, Мореира, Леонардо, Рикардо,, би ,,завршио посао,, око освајања титуле...

Свакако биће мало тежи ,,случај,, да ,,убодемо,, са 4 сјајна странца али и два ,,крштена,, играча да смо додатно имали у финалу Купа, Звезда би примила 4 гола од нас...

А ове играче којих Сава не успе да се отараси у прелазном року, а не види их у екипи, и њима треба дати неку улогу, позајмица, Телеоптик...можда се тамо покажу, врате у форму, итд, па их за 6 месеци вратиш у Партизан...

'Ајде бре Партизане шампионе, Радио-Милева је у току још ни један трансфер није озваничен!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Prica se da je Olimpijakos zainteresovan za Markovica. Ako ga prodamo i za 1 milion bice odlicno :D. Upravo to @Goran Tomić sto pricas fali nam ta klasicna 10 koja je paker i koja zna sama da da gol al prvenstveno paker da bude. 10, krilo i spic stranac ostalo mozemo da pokrpimo. Resena je misterija oko Dinge naleteo sam da ima ugovor sa investicionim fondom zato nam i dolazi na pozajmicu ako kojim slucajem odigra odlicno sezonu i ukljuci se treca strana pedeset posto bi dobili mi a pedeset investicioni fond i tu je zapelo i zato jos zvanicno nije dosao.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
А тек колико би значило малом Лазару Павловићу, па и Пантићу или било ком ко буде играо у ,,вези,, да је поред њих један играч знатно ,,јачи,, од њих, ем би имали с ким да сарађују, ем што би противник морао да јури ,,десетку,, па би за њих било више простора, ем...

Лазар би могао додатно да учи како то треба, а за Пантића...шта да вам кажем, не знам да ли ће уопште остати у Партизану и да ли ће икада бити бољи играч...
У данашњем спорту се одлучује и реагује у милисекунди, а он често ,,повуче,, лопту не тамо где нема играча и у празан простор, него баш обрнуто, забија се у ,,гужву,,...
Свакако да и он зна нешто, али Партизану је био потребан играч који неку Пантићеву статистику или учинак мора да има бар ,,пута два,, или чак ,,на квадрат,, па да имамо шансе да узмемо титулу...
Јасно је мени да са Рамаданијем мора да се има и ,,услуга за услугу,, али...
Неко може да буде главни играч и шампион, а неко то не може...
Одлука да је Пантић тај играч који ће нам донети превласт на терену и у првенству (а и да су Тошић-Рикардо илити чак Ивановић-Николић убојитији од Леа-Ђуке) коштала нас је изгубљених титула...

Стварно не могу да верујем да сви ови који су били (изређали се) у Партизану, за толико дуго протеклог времена, нису за сходно узели чињеницу да је Саша Илић у позним фудбалским годинама, да је Мореира одавно отишао...а и да је Пантић много далеко од тога да буде неки Саша или Мо...

Ја не знам да ли су они икада гледали бар неки снимак утакмица када се играло како треба, када је било газде и пословође на терену, и када су се фудбалске акције изводиле онако како треба да се изводе...

Искрено се надам да Сава зна шта тиму треба и да ће да се потруди да то и добије.
Јбг, па бар се он наиграо поред класних играча што у Партизану, што у репрезентацији, што по иностранству...
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.234
Reaction score
2.860
Ja bih iz ove ekipe ostavio samo Stojkovica,Miletica ,Pavlovica,Rikarda i Tosica...Nikolica,Ivanovica,Levog miletica,Urosevica,Georgijevica,to sve oterati u pm...
Vidim i ovaj Dinga nije jos dogovorio uslove..
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Da je uprava iole pismena kao sto nije i da ih je makar malo briga kluba, ovu govnjivu finansijsku situaciju bi resili tako sto bi prodali sta se prodati moze i zahvalili se poluproizvodima, a tim bi cinili Pavlovici, Sveta Markovic, Cucin, Djerlek, Kokir, Balaz, i jos te dece... nekoga sam sigurno i zaboravio, a ne da prelaze u Vozdovce i tri lepe Cukaricke materine... meni i dan danas krivo sto nismo uopste ili duze gledali Nastasica, Jovetu, Blekija, Adema, Lazara Markovica, Mitrovica, Jojica, Raću, Stefana Savica, Djoleta Jovanovica, Andriju Zivkovica, i opet ih ne mogu pobrojati sve koliko ih je... ali bukvalno smo fabrika za igrace - napravimo igrača i prodamo, novci idu tamo gde idu a ti se Partizane slikaj... da smo u stanju 3-4 godine da zadrzimo svoju decu bili bismo Ajax u malom, jer za veliko treba normalan sistem i okruzenje a to nece biti ni za 100 godina, a i u takvom slucaju bismo napravili rezultate.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Navodno Savo odustao od Vitasa nakon analiza. Ostojić još nije produžio ugovor a pominje se da smo sad zainteresovani za Crnomarkovića iz niškog Radničkog. Sve to javlja Sportska Centrala.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top