Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

NajboljiJeOn

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
245
Reaction score
351
Локација
Crna Gora
Vjerovatno ce krilo biti Argentinac, a zadnji vezni onaj Kamerunac iz Anzija. Mada, mozda iskoci neko ime koje se nije spominjalo u medijima.
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Bas tako... Ako igraci dostignu svoj maksimum na fizickom i psihickom nivou, i Savo sve to uklopi kako treba i izvuce maksimum iz svakog igraca na taktickom planu, mozemo da igramo Ligu Evrope :)
 
Последња измена од уредника:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Upravo tako.

Sadiq je za naše uslove dobro pojačanje. Uz njegovu visinu, brzinu, dobijamo nešto što nam treba nakon odlaska Tawambe, a pokušano sa Nikolićem.

Gledajući intervju Miloševića gde najavljuje, potvrđuje dolazak još nekoliko stranaca, možemo samo da se nadamo da prošla godina ide u zaborav. Iskreno se nadam da dolazi onaj Argentinac, mnogo mi se sviđa šta sam video. Ajmo još te da realizujemo!

:napred-partizan:

P. S.
Neko pominje skauting, kako gledamo klipove i verujemo menadžerima. Da li stvarno mislite da mi imamo nekog ko je zaposlen, sedne na avion, ode na par utakmica svaki vikend i gleda? Ljudi, da se ne zanosimo, nemamo para mi za to, da ne pričam da osim troškova puta imaš i platu te osobe... Ova uprava nije sposobna da iznese to. Nama je rođendan kada nam bivši igrač otpiše potraživanja.


Pa, ako se ,,ubode,, sa ta 2-3 stranca, zadnji vezni kao Everton, centralni vezni kao Moreira, krilo kao Leonardo, šta ti je tu nažalost?!

Možda se Sadik pokaže kao golgeter, Suma i Tošić odigraju ono što mogu i znaju, Stojke i Ćelavi uđu u formu, ostali solidno obave svoj posao...
Mnogo zavisi od toga ko će nam još doći u ekipu i kako će se tokom sezone pokazati...to za sada ne možemo (unapred) da znamo...
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
757
Reaction score
1.816
Po svemu sudeci na osnovu najava, pisanja i izjava trbalo je stici jos 3 stranca - zadnji vezni iz Anzija, Argentinac iz Tigre i Japanski reprezentativac iz Arsenala koji je bio pozajmljen Hanoveru , Takume Asano...
Posto je Suma bio dobar protiv Buducnosti i dobro radi na pripremama u upravi su stava da se Japanac ne dovodi jer ce mozda Suma odigrati dobro.
Deluje mi malo neozbiljno da se racuna samo na Sumu, jer je on pod zadnjom godinom ugovora i ako odigra dobro prodase ga u Decembru, a zamenu u Januaru adekvatnu dovesti neceno. A gde su kartonu povrede, pad forme tokom sezone, mora se imati kvalitetne rotacije ako se zeli ozbiljno igrat prvenstvo i juriti bodove kroz LE.
Plasim se samo da im nije cilj sada da se uzmu sto vece pare za prodaje a dovedu igraci kako bi se uslo samo u LE, opet samo zbog para i da ih prvenstvo uopste ne zanima. Imace valjda para od ovih prodaja. Nijw dobro ako se gledaju samo pare a rezultati, titula?
 

NajboljiJeOn

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
245
Reaction score
351
Локација
Crna Gora
Nista od onog Kamerunca iz Anzija , otisao u Svajcarsku ligu. Koga sad planiraju , samo da ne bude neko rjesenje iz Superlige..
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Probah našeg novog pulena u FIFI, postici gol sa njim je misaona imenica :buhaha20190704_161422.jpg
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.177
Reaction score
6.930
Локација
NbG
Ćuti, bar imaš fotku na kojoj je nasmejan ;) ;-)
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Nista od onog Kamerunca iz Anzija , otisao u Svajcarsku ligu. Koga sad planiraju , samo da ne bude neko rjesenje iz Superlige..


Ja mislim da zadnji vezni ( pogotovo stranac) nije u planu.
Eventualno ako Zdjelar ili Scekic odu do kraja ljeta, tj prelaznog roka.

Savo je najavio do 10 jula jos 2 stranca ( krilo i vezni, mada vezni pored Sume je visak), i vjerovatno po koji domaci.

Interesantno kako se sve utisalo oko prodaje Strahinje Pavlovica.
Za njega su u maju jos prije zavrsetka sezone govorilo da je dogovoren za Juventus.
 

NajboljiJeOn

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
245
Reaction score
351
Локација
Crna Gora
^ 2 stranca , 1 krilo a drugi vezni (centralni/defanzivni) jer je desetka Suma i zbog njega su odustali od Japanca iz Arsenala.
 

NajboljiJeOn

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
245
Reaction score
351
Локација
Crna Gora
Znam da je lud, ali je blizak govnima iz uprave pa valjda ima informacije. Ne znam..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top