Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.751
Reaction score
19.270
Локација
Nickname
Ne znam koji ti treba argument, argument su igrači koji su bili 3. na tabeli ove smešne lige, argument su treneri koji su se menjali kao na traci, a iracinalno je druže kad ti pričaš o argumentima i tvrdiš da si informisan o kvalitetima bivšeg SD a porediš igračku karijeru i kasnije sportsko upravljanje istog.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.160
Reaction score
4.322
Ne mogu treneri da se uce poslu u prvom timu Partizana, to nas je ukanalilo. I Savo se uci poslu, ali ima od koga da nauci, Djuricic je jedan od najboljih takticara u Srbiji.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Ne ne, vojvoda brate, Milos ovde.. imas li ti nekog “odlicnog” ili makar “dobrog” SD da ga napravim caskom na Ivicu, ili nemas bas ni jednog?
То што баш не можемо да се похвалимо добрим спортским директорима не чини иглицу ни мало бољим у свом послу.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Ja sam urlao tri puta jace kad je “garantovao” i jbao mu sve po spisku ALI znam i za gore timove Partizana i za gora stanja na tabeli.. i ok slazem se sa tobom, nego daj ti nekoga da nije dragi Misa Tumbas, jer on nikad nije bio SD.. aj kao probamo da budemo ozbiljni i vodimo sportsku diskusiju.
Znam i ja za gore timove od Partizana i gora stanja na tabeli, evo Surdulica npr. Znam i za timove sa boljim stanjem na tabeli, npr. Radnicki iz Nisa.

Polazna tacka u diskusiji ti ne valja, jer mi nikad nismo imali SD-a koji je mogao da znacajno utice na prelazni rok. Ogromna vecina igraca dolazi iskljucivo zbog menadzerskih kombinacija. Tim nam je vise zavisio od toga sta Falji i Rajo imaju da ponude, nego od toga ko nam je SD. Nije mnogo drugacije ni sad, samo sto se ovaj koga pominjemo isticao po debilnim izjavama, nebulozama i vredjanjima svojih navijaca, umesto da se pokrije usima i cuti. Podguzna muva je svoje navijace nazvala misevima i optuzio ih da su tuzni kad Partizan pobedi, bio je zadovoljan neresenim protiv ciganke, pricao hvalospeve o smesnim igracima, dovodio smesne jsl igrace na kilo, dovodio cigane u tim i zajedno sa onim sizofrenicarem vredjao inteligenciju svakome ko je ikada upalio to smece od emisije koje bruka klub.
Ako hoces ime recicu ti Tomic jer je pogodio sa ovom trojicom igraca koje svaki prelazni rok pominjemo. Znam da bi na to odgovorio sa onima sa kojima je i on promasio i bio bi upravu. Svejedno, glupo bi bilo reci da je bio gori od Ivice.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
То што баш не можемо да се похвалимо добрим спортским директорима не чини иглицу ни мало бољим у свом послу.

Apsolutno se slazem i sa tim, ali ne cini ga ni losijim. Verujem da znas da fudbal nije crno/bela stvar i da postoji 1001 faktor medju kojima je i sreca da ni nesto bilo dovoljno dobro da zadovolji nas Partizanovce.

Dal se pogodila generacija, dal je pokojni Trba (najbolji u svom poslu, za mene) izvukao nekog Jovetica ili ne znam Ljajica pa ti ne trebaju strangeri i livadari na toj poziciji u toj sezoni, prosto ne moras da kupujes (samim tim manje su ti sanse i za kiks).

Ono sto ja znam da je kroz nas Partizan od 1989 za ovih 30 godina proslo “viktora hugoa, milana perica, aleksa ngambija” koliko hoces.. tooone, kamioni! i prolazice i dalje, to je fudbal.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Ako se ne varam i Ljajica i Jovetica je izvukao Falji, sto potvrdjuje onu moju pricu iznad da su nam menadzeri vise sastavljali tim nego bilo koji SD. Kad njima ponestane kvaliteta koji hoce u Partizan, onda i Partizanu ponestane kvaliteta.

Evo Rajo nas pocastio i ovaj prelazni rok.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Dzabe nama sva ovde raspravljanja. Niti mi imamo ljude u upravi koji deluju kako treba u interesu kluba, niti oni sportskom sektoru omogucuju slobodan izbor igrac vec naprotiv vrti se u krug odredjeni broj igraca koje menadzeri nude i koji nam najvise odgovara tog uzmemo, nekog moramo uzeti jer eto prethodno smo uzeli dobrog igraca koji nam se isplatio pa moramo vratiti menadzeru na neki nacin i tako u krug.

Da mi iole ozbiljno radimo imali bismo bar 10 tak skauta koji su nasi bivsi igraci i koji bi bili razbacani po evropi i koji bi pratili igraca odredjeni period dakle uzivo ne preko cd i preko hajlajtsa. Ja sam ubedjen da ti za platu od 300 pa do 700 hiljada koliko su neki placeni trenutno kod nas mozes ubosti 4 stranca koji jedu malu decu. Sto neko rece taj dug od 22 miliona ti kroz 3 sezone mozes anulirati pa koliko smo samo zaradili u prethodnih 15 tak godina preko 100 miliona i gde su te pare od evrope i transfera?
Gigica cu komentarisati kad odigra dovoljan broj utakmica, ne treba odmah skakati na momka nije ni potpisao a ni odigrao minut pa da skacemo toliko evo najplaceni igrac Partizana dobija po ko zna koji put sansu pa se toliko ne pljuje.
 

charlie sheen

Početnik
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
86
Reaction score
108
Локација
Србија
Možemo mi da pišemo ovde koliko hoćemo, vrtimo se oko istog. Svi smo mi stručnjaci takvi da bi za male pare napravili tim za LŠ ali u praksi je to malo teže. Zato moramo stati na zemlju, shvatiti trenutne mogućnosti kluba i prihvatiti to.
Sve dok Partizan zavisi od države Srbije, mi nećemo videti svetlo na kraju tunela. Jedini način jeste privatizacija kluba, o kojoj se može dosta pričati..Samo je pitanje da li bi neko uložio svoj novac u klub koji se takmiči u ovakvoj državi?!

Dok se to ne dogodi, svake godine ćemo gledati iste stvari. Dug će se povećavati, a uprave kluba će mazati oči navijačima nekakvim bombama, renoviranjem stadiona i sl.
Partizan trenutno funkcioniše tako da se preživi ova sezona, a sve dok budemo radili tako, nećemo ništa postići. Mnogo toga treba da se promeni da bi Partizan stao na noge i krenuo putem kojim idu svi veliki klubovi u Evropi.
Na nama je da bodrimo ovaj Partizan, kakav god da je i ko god da igra za njega! A svakom zlu dođe kraj, pa će tako i ovom, aktuelnom. ;) ;-)
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ma ljudi Ivica ima uticaja za Leonarda koliko i ja... kao i za Uros Djordjevica...

Prvog je doveo Ivan Tomic a drugog Marko Nikolic
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Dobrodošao na forum.
Otprilike 3 % igraća iz domaće lige koje smo doveli su se pokazala kao pojačanje.
Ljudi ovde normalno sude.

Ljudi ovde normalno sude tako što je svako pojačanje iz JSL sranje? Ne bih rekao. Treba suditi pojačanjima koja dolaze, ali se ide u krajnost.
Bolje vas našao, nema veze... Navikao sam na kuknjavu i žalopojke kako ništa u nas srba ne valja, jebe nas mentalitet.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Trebalo bi danas da se ozvaniči za Rikarda da je dogovoren transfer.
Cena oko 3 mil €.
Arapi znaju finansijsko stanje u PFC i koriste poziciju.
Pavlović dve opcije ili Juventus ili Portugalija.

Kasnimo sa formiranjem tima jer najbitnijih mesec ipo dana za evropu je pred nama a nedostaje nam 3 igrača da bi bili konkurentni.

A ti igrači najverovatnije nisu prošli pripreme i tako u krug.
Ekipa za kvalifikacije se formira u decembru a poznato je kakvih promašaja je tu bilo.

Stihijski i neplanski se radi , tako je kad se nema para.

Ali svima bi nam bilo bar u duši lakše kad bi izašli i rekli mi nemamo para za pojačanja kao klub koji se protežira od saveza , od države, iako imaju dug 2,5 puta veći od nas ,oni imaju para za pojačanja...
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Slažem se Stole (imaš vizuelno sličan avatar kao Tuljo,pa uvek pomešam kog čitam :D) ali ovo sto kažeš

Ali svima bi nam bilo bar u duši lakše kad bi izašli i rekli mi nemamo para za pojačanja kao klub koji se protežira od saveza , od države, iako imaju dug 2,5 puta veći od nas ,oni imaju para za pojačanja...
E tu se ne slažem... Ne bi mi bilo lakše, trunku saosećanja nemaju oni, ali mi je drago zato. Drago mi je i što isto to ne kažu, jer bih se, priznajem, nakon svega, jako zbunio. Razmišljao bi odakle sad ovo....vole Partizan i brinu za njega.... Hm... Možda bi mi bilo lakše jedino u slučaju da kažu jebe nam se uzecemo ovo prvenstvo ciganima, jebe nam se za fotelje, sns karijere itd...ali...nisu ni oni jedini... Uvek su tu i neki oz senke... Itd... Jedno dubiozno stanje koje traje godinama... Kako god,treba da zajebu da se zajebavaju, sve su uništili.
Ajde crno-beli, igrači i stručni štabu u koje gledamo s ovoliiiikim očima a sa ovolicnom nadom, znamo u kakvim uslovima se vozite autobusom na gostovanjima,ali ajde, zgazite bre 38 utakmica,šta je to.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
I ja sad postavih ovo za Kopitovića, ali ispravka, kolega je prije mene. Nadam se nekim boljim vijestima od te...
 

NajboljiJeOn

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
245
Reaction score
351
Локација
Crna Gora
Prije neki dan... http://mondo.rs/a1203464/Sport/Fudbal/Boris-Kopitovic-Cukaricki-Partizan.html
Ubeđujem ja njega da ode u crno-beli tabor jer im treba jedan takav štoper", otkrio je ovog leta jedan od najtraženijih igrača Čukaričkog.

Navija za Partizan?

"Teški je Grobar", tvrdi Bogosavac.

Hoće li da ode?

"Ja bih voleo".

Evo i šta na sve to kaže 24-godišnji defanzivac iz Crne Gore.

"On može da me ubedi za bilo šta, ovo je najmanji problem".
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.252
Reaction score
10.517
Локација
underground
Ne bih da branim Ilieva,niti bilo koga pre njega,ali u situaciji gde mi dva dana pre pocetka prvenstva ispunjavamo uslove za registraciju igraca,gde ti budzet za pojacanja je nula ili blizu tome,gde ti kazu da ne mozes dovesti igraca sa platom preko 300 000,ili mozda jednog,ali i to kad,i ako uopste prodamo nekog,ne znam kako bi se i neko sposobniji od njega(njih)snasao.Uostalom zasto Sasa Ilic nije prihvatio funkciju? Zato sto zna kakva je situacija u klubu,kakva je situacija u srpskom fudbalu,kakva je situacija u drzavi,i zna da ne moze u takvoj situaciji nista da uradi,da moze da dozivi samo da ga potrose,navijaci ispljuju,i sta mu to treba u zivotu sad?A davno su ljudi u sportu rekli da su jeftini igraci u stvari najskuplji igraci.
 
Последња измена:

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Статус
Затворена за писање одговора.
Top