Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
VVV= Black Death
Nego, seća li se neko kada je prepošteni Žeks rekao kao je on da se ne prodaje Rikardo na brzinu kako ne bi spustili cenu na 3 ili 2.5 miliona :buhaha
Dajte nam debilnog ciganskog Lukića da vodi klub, manje će nas ukopati.
Ali koji diletanti krv ti jebam. Da sa 5.5 miliona odeš na 2.5. Evo da pregovori potraju još mesec dana otišo bi za pare ko Sveta kod cigana u Grčku
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.235
Reaction score
10.314
Локација
underground
VVV= Black Death
Nego, seća li se neko kada je prepošteni Žeks rekao kao je on da se ne prodaje Rikardo na brzinu kako ne bi spustili cenu na 3 ili 2.5 miliona :buhaha
Dajte nam debilnog ciganskog Lukića da vodi klub, manje će nas ukopati.
Ali koji diletanti krv ti jebam. Da sa 5.5 miliona odeš na 2.5. Evo da pregovori potraju još mesec dana otišo bi za pare ko Sveta kod cigana u Grčku
Pa logicno kad ne stavljaju coveka da igra,normalno da mu pada cena,ni Sveta zadnju polusezonu nije igrao,da su pametni da ga stave protiv velsana da zabije koji gol,prodao bi se lako,ovako svi znaju da je na prodaju,i naravno da ce to iskoristiti da mu spuste cenu.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.419
Reaction score
11.806
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Pa logicno kad ne stavljaju coveka da igra,normalno da mu pada cena,ni Sveta zadnju polusezonu nije igrao,da su pametni da ga stave protiv velsana da zabije koji gol,prodao bi se lako,ovako svi znaju da je na prodaju,i naravno da ce to iskoristiti da mu spuste cenu.
Evo PSVu igraju tri igraca koja cekaju samo da potpisu. Ne stekaju se za povrede, ne stede se za druge klubove. Kad je klub profi a ne jajarski, tako se radi.
 

charlie sheen

Početnik
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
86
Reaction score
108
Локација
Србија
Do skoro se pričalo da će nam ga dati i ove sezone, a onda se pojavljivala vest da Partizanove finansije ne dozvoljavaju tako nešto.
Mada ako neki drugi klub ne uleti u priču oko Pantića, verujem da će ga pustiti u Partizan jer Čelsi "živi" od igrača koje šalju na pozajmice :)
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Danilo je zaglavio izmedju cekica i nakovnja. Ne vredi pare koje Celzi trazi (3 miliona) a nigdje nece dobiti sansu da igra kao u Partizanu. Za njega je jedini spas da sto prije raskine ugovor sa Celzijem, pa da se vrati kod nas jos 2-3 godine dok ne postane igrac ili da se seta pod Holandiji, Kipru i slicno do kraja karijere. Mozda za te 2-3 godine jos u Partizanu, uz dobar rad i usmjeravanje trenera moze od njega da se napravi igrac za Tursku ili Rusku ligu.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.481
Reaction score
4.966
Локација
Boka
Jes kad bi se ugovor sa Celzijem tako lako raskidao, uzece ga neko, pustice ga Celzi i za milku ipo dvije.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Meni je Dača dobar, ima kvalitet i potencijal, jebo je mater ciganima na derbiju, finale kupa.

Nadam se da dolazi do 31.8, gotovo sam uveren da što pišete nema drugu opciju koja je bolja. Vrati se mala grobarčino da im se naj*** mame ciganske.

P. S. Sa sumom i njim bi to bilo vrlo moćno u vezi. I nemoj sad da me sprdate za njega, kao što ja neću da likujem što sam napisao da očekujem da će Suma i Sadiq da budu ozbiljna pojačanja.

Dača zna fudbal. :navijac
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
@grobar-do-groba Lepo kazem "mozda za 2-3 godine" ozbiljnog posla da postane igrac za Rusiji ili Tursku. I to ne za CSKA i Galatu nego za Rostov i Bursu npr :D Ako se poklopi sve sto treba, a realne sanse za takvo nesto su male..

Ono sto je glavno za nas prelazni rok je da se nastavlja dobra stara logika jajarenja koje ces nas kostati. CItav zivot mi prodje cekajuci lijevog beka, zadnjeg veznog, stopera i lijevo krilo. Jedini klub na svijetu koji ima upravu koja radi kontra interesa samog kluba.

Edit: Suma i Sadik izgledaju toliko neozbiljno ali izgleda da to radi, neka konekcija postoji. Opet kazem koliko god to neozbiljno izgledalo.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Direktore po tvojim upisima vidi se da pratis ne samo nas Partizan sto se i podrazumeva vec i ostatak jsl scene i generalno fudbal i sad kako ti mislis da bi sa Sumom i njim bilo mocno. Nemoj mi samo reci kao krilo, ja Dacu jedino mogu videti kao centralnog veznog i tu smo ga trebali najvise forsirati a ne na krilo.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@Matke22

Slažem se, nikako na krilo. Već -
U formaciji 4-5-1 koju ćemo sigurno igrati na jačim mečevima gde imaš mogućnost da igraš sa Bambijem, (još jedno krilo), Suma (iza špica) a iza Sume u vezi Pantić kao prednj vezni a Zdjelar kao zadnji. Upravo kako si napisao, centralni vezni.
Dača je žila, pogledaj samo derbi koliko puta ih je probio po sredini i dobijao faulove, uz dva žuta za cigojnere. Ovo bi bila malo ofanzivnija 4-5-1 sa ne dva klasična zadnja vezna, već nekim koji bi nosio loptu do Sume, krila i špica.

Recimo ovako - Zdjelar, ispred Dača, levo Bambi, desno Lutovac, polušpic Suma, špic Sadiq
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.396
Reaction score
4.603
Локација
Zemun
Pa zar Lutovac nije levo krilo? Jel ima uopste smisla davati mu sansu i racunati na njega?
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
ma kakav pantic... jos jedan od mnogih koji je bio veliki talenat (bar tako kazu) pa je nestao u akciji

ruku na srce sumnjam da ce nas go*na iz uprave obradovati nekim boljim igracem u odnosu na pantica, tako da sta znam - svejedno
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top