Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.748
Локација
Beograd
Mislim da džabe prdimo u prazno. Govna će rešiti transfere do 31.8, a možda čak ni tad jer bez priliva kinte nema čemu da se nadamo. Vrlo lako možemo da ostanemo i sa Rikardom i Pavlovićem bez daljih akvizicija. Brine to baš jer ćemo biti tanki za tri fronta, osim ako već ne mašu belim zastavama pred osmanlijama.
 
Последња измена:

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
kod Danila je voljni momenat presudna stvar.. ne prodajemo mi (a i niko drugi) bilo kakve igrace bilo kada “Celzijima”

Dakle oni su procenili u nekom momentu da moze biti nesto od njega (sigurno nisu na osnovu YT snimaka)..
Odigao je odlicno onaj prvi derbi sa kurvom, steta sto je pogodio onu precku a ne gol.. ima on nesto u sebi, samo je pitanje kako njegova glava moze to da reprodukuje na teren.

Ukoliko nam dodje taj levi vezni, upravo ce tako i izgledati Partizan.. Pantic ce igrati CM a iza njega Zdjelar na DM.. ali ako bude srece pa zavrsimo dobrog DM pitanje je ko ce na klupu, dal Zdjelar (moze da odgovori na obe pozicije) ili Pantic.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.717
Reaction score
54.971
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mislim da džabe prdimo u prazno. Govna će rešiti transfere do 31.8, a možda čak ni tad jer bez priliva kinte nema čemu da se nadamo. Vrlo lako možemo da ostanemo i sa Rikardom i Pavlovićem bez daljih akvizicija. Brine to baš jer ćemo biti tanki za tri fronta, osim ako već ne mašu belim zastavama pred osmanlijama.
Kako sad to govna, kad nam je Asano bio na pragu, a Vujačić je neprelazni bedem koji se pokazao?
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...I nemoj sad da me sprdate za njega, kao što ja neću da likujem što sam napisao da očekujem da će Suma i Sadiq da budu ozbiljna pojačanja...

Direktore strane kompanije, ti si, izgleda, na odmoru dok možeš po čitav dan da pišeš po Forumu.

Nego, back on point, za sada Sadik i Suma zbirno imaju upisanih nula golova. U jednoj utakmici. Ozbiljna pojačanja su po kom, tačno, parametru? Tup sam, treba mi pojašnjenje.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.202
Mislim da džabe prdimo u prazno. Govna će rešiti transfere do 31.8, a možda čak ni tad jer bez priliva kinte nema čemu da se nadamo. Vrlo lako možemo da ostanemo i sa Rikardom i Pavlovićem bez daljih akvizicija. Brine to baš jer ćemo biti tanki za tri fronta, osim ako već ne mašu belim zastavama pred osmanlijama.
kakva crna tri fronta, ovakav tim nije ni za jedan front, klub bre nema prebijenog dinara dugovi samo rastu...
iz evrope pusiona vec u avgustu
od prvenstva nema nista vec u oktobru/novembru
ostaje taj kup...
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Sramno je sto ovi neznaveni likovi iz uprave nisu napustili klub jos u maju, posle finala kupa. I to dobrovoljno da odu, jer je svakom jaano da nisu u stanju da vode instituciju kao sto je Partizan. Uostalom klubom rukovodi samo Vazura, Vucelic je prisutan koliko i ja, a Vuletic se vucara citavo ljeto po moru i planinama, i to je sve sto se tice rukovodstva i upravnog odbora. Najgore sto ce sa ovakvim krnjim timom, koji je jos slabiji nego li na kraju sezone, da upropaste i ovu godinu, tako sto ce da nas isamaraju turci ili slovenci, ako ne oni, onda neko u play offu, a o prvenstvu je suvisno ponavljati, scenario je napisan u vodjinom kabinetu. Posle toga ne pomazu ni Mijatovic, ni Ilic, a ni Ostoja. Zahvaljujuci Ilievu i Vazuri mi nemamo igraca za prodaju, bukvalno se ne moze uzeti ni ono sto je placeno za Nikolica, Zakarica, Ivanovica, Miletica, Urosevica, Scekica, Sumu, Ozegovica. Ogromne pare su date za te napadace iz Spartaka, Cuke, i jos se duguje, milion i jace evra, i opet nastavljaju sa Gigicem, anonimusom. Imali smo zimski prelazni rok, nijedan od tih pojacanja nije za prvi tim. Sada isto, nade se polazu u Sumu i pozajmljenog, tudjeg igraca Sadika, koji ocigledno nije gol igrac, ceka nas mucenje vece nego prosle sezone. Nije mi jasno kako ove ljude vise nije sramota i dokle idu granice njihovog obraza. Savo i ovaj strucni stab moze se reci cijede suvu drenovinu, vidi se motiv kod tima, ali to ce da traje do izvesnog kiksa u Evropi i gubitka par bodova u prvenstvu. I neka jos veca sramota bude sve bivse igrace, tzv.legende koji nista nisu uradili da se ovi kvislinzi najure! Mogu da zamislim na sta cemo da licimo posle jos jedne propale godine.
 
  • Like
Reactions: MAK

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.748
Локација
Beograd
@Стојанче Р.
Da li pokušavaš da isprovociraš sarkazmom u pokušaju? Ja ni jednog trenutka nisam branio upravu, naprotiv, napisao sam da više verujem u to da će se tim rešavati do 31.8, kako smo naviknuti. Zašto uzimaš toliko Vujačića u usta, šta ti dečko smeta? Veruj ljudima koji prate fudbal (kolega sa foruma koji je pisao o njegovim kvalitetima), isto tako, dovoljno je videti u kontrolnom meču kakav pristup ima i kakav deluje pozadi.
Ukoliko ti smeta ili te vređa šta ja pišem, imaš uvek opciju ignore. Srdačan pozdrav!

@LazarP
Ne brini ti za moje slobodno vreme. Vidim da se lajkuješ sa gospodinom Stojanče R u nameri da podržiš provokaciju ili? Takođe, ako te zamara da čitaš, filter. Back to the point, to što si napisao nema smisla. Za tvoju informaciju, Suma je izglasan kao igrač utakmice na ovom istom forumu. Sadik će doprineti, koliko već sutra.

@Kiza Srbija
Tanko je bez pojačanja za tri fronta. Ne bih se složio da nismo konkurentni u Srbiji. Deluje mnogo bolje.

Ponavljam, nisam došao da solim pamet, samo delim svoje mišljenje sa većinom. Poslednji put odgovaram na provokacije i smatram da za tim nema potrebe.

Na kraju, saga Rikardo gotova, možemo da računamo na mir u timu (ležu zaostale plate), a vrlo moguće i na realizaciju nekih od pomenutih transfera koji su na čekanju.
:napred-partizan:
 
Последња измена:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.748
Локација
Beograd
Finansijsko stanje diktira priču. Da smo u plusu 20+ miliona, prodavali bi sve za tri puta veću lovu, baš kao kockasti. Eto toliko smo jadni. Ovako može neko ladno da dođe, baci par miliona na ovaj minus, a naši motaju igrače u foliju i stavljaju mašnu.

Ovo je realan transfer obzirom na finansijsko stanje. Da Rikardo ima 18-20godina verovatno bi cifra bila 6-7, možda i više.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...@LazarP
Ne brini ti za moje slobodno vreme. Vidim da se lajkuješ sa gospodinom Stojanče R u nameri da podržiš provokaciju ili? Takođe, ako te zamara da čitaš, filter. Back to the point, to što si napisao nema smisla. Za tvoju informaciju, Suma je izglasan kao igrač utakmice na ovom istom forumu. Sadik će doprineti, koliko već sutra...

Pazi 'vamo. To što se Stojanče i ja "lajkujemo", to je jer smo homosi. Nikako zbog nekog slaganja sa pisanjem drugog.

Na Forumu se vodi diskusija, razmena mišljenja i stavova, te kad napišeš da nećeš da likuješ što si Sumu i Sadika označio kao velika pojačanja (valjda gledajući u pasulj i tako predviđajući budućnost), ja imam ne pravo, već obavezu, da se zapitam da li sam tup pa me tupost sprečila da sam to uvidim? Zato tražim objašnjenje.

A ovo pisanje, koje liči na kukanje deteta da ga druga deca ne vole, samo me nervira. Kad mi isteknu poeni koje sam prikupio, objasniću ti to tako što ću te "napasti svim forumskim sredstvima" (mali omaž idio_hromi).
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ja ne znam odakle isdjudjavanje, Gomes ide iz srpske lige ne ide iz Belgije, Holandije i pri tom ima 27 godina. Iz nase lige se mogu naplatiti dobro samo mladi igraci, to je valjda svima jasno i to ispod cene jer je klub u dugovima.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Hvala Rikardu Gomesu na golovima i postenom odnosu prema dresu. Ostaje zal sto nije mozda bio u timu nekada ranije, u boljim okolnostima i sa boljim timom, ali dobro...
Maksimalno je opravdao dolazak svojim ucinkom.

Evo, sad stizu i ove pare, neka prionu na posao i dovedu lijevo krilo umjesto Ivanovica.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
430
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Koliko sutra prekosutra ocekujem dolazak krila, tog famoznog stranca, posto su prodali Rikarda! Mada, kad znam ko nam je u klubu, ne znam da li imam osnova za bilo kakva ocekivanja...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top