Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Kujblo70, kazi mi jel Leo vozi Yugo 65a kabrio koji si mu licno dovezao iz Kragujevca? :D Salu na stranu,ako bi kojim slucajem uspeli da dovedemo Leonarda ovo bi verovatno bio najbolji prelazni rok ikada za nas!
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Savo, dovedi Danila Pantica i stavi ga na poziciju napadaca!
Pod uslovom da se moze dovesti kao nas igrac u trajnom vlasnistvu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.719
Reaction score
29.441
Локација
Beograd
Kojeg napadača da igra Dača? Špica? Krilo? Desetku? Centralnog vezistu?

Na krilima su nam Asano, Fića, Bambi, ko od njih da ustupi svoje mesto Dači i koliko je to rezonski, da li bi on tamo imao veći učinak od njih?
Dača kao špic? Umesto Sadika ili Ožegovića? Bolje bi se snašao od njih na toj poziciji? Više učestvovao u igri? :icon-rolleyes:
Kao desetka umesto Sume koji je solidno proigrao ove sezone i već nekoliko puta bio igrač utakmice? Koliko puta godišnje je Dača u stanju da bude igrač utakmice?
Kao centralni vezni, umesto Natha o kome se ovde pričaju bajke? Da li je Dača bolji od Natha?

Da ga dovedemo i da bude nezadovoljan što nije starter, ili je spreman da ima ulogu rezerve, bez da kvari dobru hemiju koje očigledno sad ima u ovom timu?
Svoju napadačku šansu sa klupe čekaju Laki Pavlović, Fića Stevanović (kad nije u prvih 11), Lakčević...treba li Dača da ima prednost nad njima?
I zašto?
Nema veze sa ,,stare grehove,, nema veze za formu od prošle sezone, ali kakav je on sad (koliko bolji od igrača koji nam igraju) i kakav može da bude ubuduće?
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Nije ovo Football manager.
Poeni!

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.260
Reaction score
6.938
Prije utakmic pitase Vucelica o Leu, kaze da su u stalnom kontaktu s njim, ali izgleda da su jako male sanse da dodje. Napadac nam treba kao hljeb nasusni. P.s onaj udarac glavom sadika (kada je sviran ofsajd) je nesto najsmjesnije sto sam vidio u zadnjih 10 godina. Nestvarno.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.719
Reaction score
29.441
Локација
Beograd
Prije utakmic pitase Vucelica o Leu, kaze da su u stalnom kontaktu s njim, ali izgleda da su jako male sanse da dodje. Napadac nam treba kao hljeb nasusni. P.s onaj udarac glavom sadika (kada je sviran ofsajd) je nesto najsmjesnije sto sam vidio u zadnjih 10 godina. Nestvarno.
Pobedili smo večeras, i dosad nisam ni spomenuo Sadika, uostalom, svakome se dešavaju i dobre i loše utakmice, svako nešto ima, nešto nema, ali stvarno, to kako je on glavom ,,čuknuo,, loptu u tom trenutku koji pominješ...nestvarno je da profesionalni fudbaler tako loše može to da uradi...
Čak i da je samo fudbaler nekog amaterskog kluba...
Čak i da je samo bar nekad u životu probao kako se fudbalska lopta udara glavom... :icon-rolleyes:
 

igor4202

Početnik
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
45
Reaction score
115
Локација
Beograd
Ja sam bio strpljiv što se tiče Sadika ali ovo danas je bila kap koja je prelila čašu.
Ne zauzima nam mesto stranca ako nije u protokolu tako da lagano možemo da računamo na dovođenje stranca napadača.
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Definitivno je pokazalo da Sadiq nema mesta u Partizanu . Decku se zahvaliti , zauzima mesto stranca a ne pravi razliku , cak mislim da se ne bi pokazao ni u jednom klubu ling long lige . Ukoliko prodjemo ove svima je jasno da nam je potreban ozbiljan fudbaler , napadac koji ce umeti da izdrzi duel , da se zagradi i da ga da kada je izgledno . Ne kao ovaj dinamovac i bivsi gan , koji u 4 utakmice vec drugi put masi fudbal sa 5 metara . Voleo bih da vidim i Gigica , verujem da ume samo mislim da je fizicki nespreman.
Poenta posta, treba dovesti snaznog spica , ne brzinca koji ce da bezi protivniku , iako bi Savo voleo takvog , on voli i zeli takav fudbal, nazlost , sem Malatije ne znam da li ce mozda jos jedna ili dve ekipe do kraja sezone da igraju na taj nacin da mozemo da ih brzim kontrama tucemo.
Leonardo ako ima i 1% sanse da dodje , i taj jedan ako prodjemo u LE , ne treba razmisljati , dati momku milion na ruke i pola po sezoni i mislim da bi tek u tom trenutku mnogima u Srbiji pozlilo .
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.249
Reaction score
37.034
Obe. :D Da ih bijemo u glavu od prvog trenutka.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
@bonaventura a zasto ne bi mogla obojica na teren? Natko je vise centralni vezni to sto je on sinoc usao umesto Sume ne mora znaciti nista. Savo je zeleo da obezbedi defanzivu i da ne eksperimentise nista sa igracem koji ne poznaje ekipu i koji nije skroz spreman fizicki mi smo fakticki igrali sa tri vezna, Natko se spustao po loptu i otvarao kao klasican centralni ili zadnji vezni to sam vec napisao pa se ponavljam.

I jos nesto znam da sam jedan od onih na ovom forumu koji su zajahali Tosica (opravdano obzirom na platu koju prima) ali u njegovu odbranu on kad nesto kombinuje napred to kombinuje sa Sumom sa njim igra dupli pas hocu reci koliko on fali defanzivi toliko njemu fali bek sa ofanzivnim karakteristikama koji ce skrenuti paznju na sebe svojim ubacivanjem i centriranjem dalje dolaskom Natka imace jos jednog fudbalera sa kojim ce moci igrati. Poenta svega je da fali bek sa ofanzivnim karakteristikama i po meni jos potrebnije nesto a to je spic igrac nadam se da imaju u planu da ga dovedu jer ni Sadik a ni Ozegovic nisu tipovi koji mogu izmisliti golove.
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Dovedemo desnog beka, Celu na stopera sa Ostojom (ako ode Pavlovic), Lea i dva napadaca (Fire i Sadik hvala i prijatno)...e tako mozemo nesto uraditi
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top