Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.510
Локација
Beograd

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Odlican slagvort :ziveli

Sto se tice Pavlovica, decko je igrao svaku utakmicu fakticki od pocetka sezone, nije ni cudo sto je umoran. To je normalna stvar. Sve je ok.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Momak do ponedeljka ostaje u Italiji a u sredu se krece pretpostavljam za Norvesku i njemu fakticki ostaje trening u utorak i taj sto ce odraditi u sredu vece u Norveskoj. Neprofesionalizam naseg kluba jos jednom me ne iznenadjuje.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.782
Ne zanima me kako je prosao na testu, ali je veliki bezobrazluk svih odgovornih da pred najvazniju utakmicu (makar zasad, ali svakako jer nam potencijalno omogucava mirnije disanje i bodove za ubuduce) glavni stoper ide na preglede umjesto da se sprema sa ekipom.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.270
Reaction score
10.669
Локација
underground
Ne znam,odakle vam ideja da ce momak ostati tamo do ponedeljka.Momak se vec vratio,e sad sto mora ponovo u ponedeljak tamo,jbg.
 

101st Airborne

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
70
Reaction score
77
Локација
Ne u Srbiji...
Ako je tačno, ovo zabrinjava iz baš dosta razloga, a naravno pre svega zbog samog Strahinje. Biće to valjda sve ok.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Cigossport piše da je za Bagnack-a bajata priča... Ono što sam ja gledao Olimpiju, jako brz igrač za poziciju stopera, tehnički dobro potkovan, ima te neke karakteristike koje je imao i Valiente prošle sezone...
E sada, mišljenja sam da nam za jesen u Evropi (ako Bog da da je izborimo), definitivno treba još jedan pozadi i to baš tako nekako brzinac da se lovi sa bržim napadačima. Za promenu lepo je da se makar piše o stoperu, moje srce izdržati neće ovo što imamo u sastavu :))

Što se napada tiče, da se našalim malo bez želje za nagađanjem, naravno - Dumbija :D da ne kvarimo Bambijev sejv na menadžeru i želju da postane sportski direktor
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Mozda mu obaraju cenu, ni prvi ni poslednji tim na svetu kojo to radi...
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
547
Reaction score
1.003
Ma Strahinja mora da pokida protiv Moldea. Kao i do sada ce da igra. I daj Boze da ostane cele godine, ako je ta prica.
On lekarske mora da obavi, definitivno ga prodaju. To je ta kinta kod nas ako hoces ovaj prelazni rok. A mi hocemo bas izgleda.
A on ako kida kod nas, kidace i tamo. Obrnuto tesko da ce da bude. A ima i na kog da se ugleda samo par godina pre, za nas!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top