Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Šta vam je, a dupli pasovi kroz sredinu, plus dribling. Mi makar 4 mrtve šanse napravimo po meču... Imaš Fiću, Lazara, Bambija, Sumu, svi znaju da predriblaju. Čak i Sadiq može da bude opasan.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Dobar dan momci. Ja se sad probudih. Dakle, nastavljamo pohod na tri fronta a nismo špica doveli.
Nadajmo se da ćemo rehabilitovati Lazara. Očekujem da otprilike za mjesec dana počne da nam pomaže i da pravi neku razliku. Zna fudbala, sada je jedina prepreka njegova glava, tj. njegovo samopouzdanje za koje vjerujem da je ušlo u debelom minusu zbog njegovog strmoglavog pada zadnjih sezona.
Da sam na Savovom mjestu, ne bih se razmišljao šta da radim kad Marković bude spreman. Sadik ne smije da se pojavi uopšte u prvih 11.
Tamo nedje za malo jače od mjesec dana - Asano u samom špicu, Lazar lijevo krilo, Tošić desno, Suma centralni vezni, iza Natko i Zdjelar/Šćekić (ova pozicija zadnjeg veznog mi je najveća nedoumica) i ćeraj dalje.
Loše je što će iz svega ovog najdeblji kraj izvući mali Filip Stevanović, ali jebiga... šta da se radi.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.569
Reaction score
770
Локација
Niksic
Ja ne mogu da verujem da pojedinci nisu zadovoljni što je Lazar potpisao.
Čoveka su tražili dinamo i cigani, redom ih je oduvao. Vratio se svojoj kući, a vi mu sada nalazite mane.

Udri Lazare, daj bar 20 golova i začepi svima usta!
Ljudi, nema niko nista protiv Lazara Markovica. Stvar je u tome sto su sad svi naprasno arhivirali pricu o spicu.
OK, mozda je moje poimanje spica zastarjelo (moglo se i takvih zakljucaka pocitati na poslednjim stranama).
Vjerujem da se struka pitala i da imaju model koji ce da radi sa Asanom na spicu (opet, mozda ja nemam dovoljno znanja da zakljucim da ce on tamo da se snadje).
A Dinamo i cigani su ga trazili jer su imali izrazenu potrebnu za igracem tog profila (nisu bili popunjeni kao mi, realno).

U svakom slucaju, Partizan je Lazarova kuca i svi smo vjerujem prizeljkivali njegov povratak jednog dana. Nadamo se najboljem.
Ljudi, opusteno sa komentarima, nemoj da Pantic sad prenese Lazaru kako su navijaci protiv njega (kao sto je prenosio Tosicu) :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
vidim da jedan broj vas priča da smo "dosta popunjeni" na krilnim pozicijama. ne delim vaše mišljenje, jer igramo na dva fronta (tri, kad krene kup). za mene je "dosta popunjeno" kada imamo po 3 igrača na poziciji. mi nemamo ni 2.
hajde da vidimo kako će to izgledati, šta je Savo smislio, lako ćemo kritikovati i reći da se zajebao.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
I od 3 gola protiv Moldea namesti 2 i da 1 :buhaha
Против Малатије се не види, омогућио је противницима х напада давањем лопте директ у њихове ноге, беспотребним неуспелим дриблинзима итд.
То ове екипе нису биле у стању да казне, али то не можемо очекивати у групи и уздати се у срећу јуначку.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Šta vam je, a dupli pasovi kroz sredinu, plus dribling. Mi makar 4 mrtve šanse napravimo po meču... Imaš Fiću, Lazara, Bambija, Sumu, svi znaju da predriblaju. Čak i Sadiq može da bude opasan.

Pa mi smo i do sad pravili po 5 mrtvih šansi za gol, minimum, dakle nije to problem već realizacija. Dođemo mi do protivničkog gola, e sad neko treba da je ćušne preko linije da bi bio gol.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Против Малатије се не види, омогућио је противницима х напада давањем лопте директ у њихове ноге, беспотребним неуспелим дриблинзима итд.
То ове екипе нису биле у стању да казне, али то не можемо очекивати у групи и уздати се у срећу јуначку.
Ponovicu se po ko zna koji put, on da moze da igra u oba smera i da bude aktivan svih 90 minuta ne bi sigurno bio kod nas... na treneru je da sakrije te nedostatke i u prvi plan istakne njegove nesumnjive kvalitete, koje mi parama ne mozemo da kupimo kroz drugog kompletnijeg igraca sve i da hocemo...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Gde vidiš sebe u ovom timu Partizana?
“Znam da su u klub ovog leta stigla dosta dobra pojačanja. Mogu da igram gde god treba, devetku, desetku, po krilu... Nisam još pričao sa šefom, ali lako ćemo se dogovoriti.“


Evo intervju sa predstavljanja.
 

revolution

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2019
Порука
28
Reaction score
58
Локација
beograd
ja bi forsirao ficu malog kad god mogu....mozda ne u evropi, u ping pong ligi moze lagano da igra a neko od starijih da odmara.....ganguri ce verovatno dobiti sve do kraja, i samo dobijenim derbijima ih mozemo stici....dakle sve preko 6 bodova zaostaka e skoro nemoguce stici. Svaka dobra igra u evropi moze dici cenu neko igraca koji mogu doneti novac za pojacanja za sledecu sezonu...ali se mora igrati evropa svake godine i svake godine proci u grupu.....nemamo mi gasprom da mozemo da uzimamo igrace za velike novce, ali moze se napraviti pristojna ekipa i sa manje para.
dobro dosao markec, pa ako budes na 70 odsto starog a cu biti prezadovoljan.
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Асано као шпиц, он не може да игра тренутно крило јер не може да трчи напред назад нон стоп, није спреман. Ако је Асано на шпицу, Стевановић клинац на његовој позицији. Натко и Здјелар на средини. Е сад, како сад угарати Тошића и Марковића у првих 11, не знам :)
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Braco, ja taj Live nisam nasao.. ima li snimak na ovom nasem TV Partizan i gde je? ili link neki nesto negde.. pogledao bi predstavljanje Lazarevo :)
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Evo stiglo obaveštenje izbacili su sad.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Dobrodosilca Lazaru, i da nam na Old Trafodru vrati za onu traumu sa Meace ;) ;-)
 

ElJefe

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
120
Reaction score
301
Nismo mi previse popunjeni na krilima, nego smo na krilima popunjeni taman onoliko koliko bismo trebali da budemo i na ostalim pozicijama, ali posto gotovo da nemamo napadaca, tanki smo sa bekovima i nemamo kvalitetne rezervne stopere ljudima se cini da smo pretrpani na krilima.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Jebem ti da vi u 2019. godini imate takvo poimanje fudbala da mora da ima neki "rasni" golgeter koji "otresa" stopere "kao sline". Sad je sve u brzini, brzicentarfor koji ume da dobro iskontrolise loptu i pre svega koji ima dobru kretnju je mnogo korisniji od nekog sidrasa u napadu koji ume nekog "da drzi na ledjima" i da se onda igra svodi da krila pretrce protivnike po bokovima i gadjaju ga u glavu ili ga neki veznjak sa polovine terena gadja u glavu.
Да, али у том далеком ,,белом,, свету, се игра брзо и оба тима вољна су да нападају, па је напад тамо, напад овамо и тако целу утакмицу...и у свој тој брзини, одједном, нађе се и неки простор да ,,брзањци, утекну и дају гол...

А у домаћој Њива лиги се игра све контра од тога: има 46 фаулова по мечу, те бар једно полувреме ,,оде,, само на то, а и од оног другог ,,штрпне,, се итекако на лежање и ваљање по терену, лопта често уопште не ,,иде,, брзо него се само споро ,,котрља,, или ,,гура,, - противник ће те икс пута фаулирати што даље од свог гола, али нико од њих због тога неће добити црвени картон, паркираће аутобус испред 16м, судија ти неће свирати пенал, чак и када јесте, високе лопте ће ти однети њихови високи штопери, а ниске ће већ блокирати неко од 10 играча који стоје у блоку (аутобусу)...

Осим тога ко је код нас тај брзи центарфор, а да није Садик, који јесте брз, али није добар реализатор...Асана још нисмо видели као центарфора, а и човек је ,,лак к'о перце,, ветар га одува, камоли месари из Њ.-лиге...

Нас је мало ,,заварала,, утакмица против Малатије, када смо помислили да ћемо ми стално тако...
Сви смо мислили, надаваћемо се голова у БРЗИМ контрама у Турској - нисмо ни један дали.
Сви смо мислили, даћемо ми и Молдеу голове из брзих контри - дали смо један, не из контре, него из корнера, скоком нашег бека, не нападача...
Сви смо мислили, ТСЦ мора да ,,падне,, - није пао, дали смо један једини гол уз ,,100,, нереализованих шанси...
Сви смо мислили када је Асано дао свој први (и једини!) гол, то је то! Оно што нам треба, брз, конкретан, директан, даје голове...
И...јесте брз, неупоредиво бржи од Бамбија, а тај спори Бамби даде до сада више голова од Асана...

Е зато нама фали неки прави центарфор који ће шансе да реализује, голове да даје, али и да има ту потребну снагу да не падне негде још тако далеко од гола, али, хајде, видећемо и тај Партизан са 4 брза крила, Марковић, Лакчевић, Лутовац, Асано, плус два мање брза крила, Тошић, Стевановић, значи укупно 6 крила а у тиму обично играју само 2...
А и Садик као да повремено показује тенденцију да радије и успешније продре по крилу (боку), него да да гол у средини, главом још ни једном није успео да је шутне од почетка сезоне...

Ја мислим да Садик мора да крене у теретану, да једе неке протеине, да вежба реализацију...
Можда се може играти и без центарфора, али на дуже стазе и успешно, врло тешко...
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Ako su krila i vezni red toliko dobri, a treba nam napadač teškaš, onda je i Božinov dobra opcija. Mada imao bi obavezu samo da je šalje iza gol linije, ne znam koliko je onda pouzdan :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top