Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.721
Reaction score
29.443
Локација
Beograd
Јесу добри, али тек треба да покажу колико су добри...ми очекујемо дуплу круну, пролаз групе ЛЕ и не само то него и даљи наставак такмичења у Европи, па да се оде даље од тога...а ми већ кикснули против Напретка и ТСЦа...
Да л је то било што нема тешкаша, да л је што нема Божинова, да л је до крила и везног реда, да л је било до Садика и Ожеговића, али...

Домаће првенство 5 утакмица, 3 победе, 2 нерешене...
Европа 6 утакмица, 4 победе, 1 нерешена, 1 пораз...
Боља нам Европа него ,,домаћица,,...

Не знам како стојимо са мотивацијом за домаће првенство, шта рецимо значи странцима (па и домаћима!) да ли ће освојити дуплу круну или не, јер можда од зиме, или следеће сезоне неће више ни бити овде...а сви знају да ће ,,цигани,, да имају низ од иксиксикс победа а и да се не озноје за то...
Труде се ови наши, није да није, али овде треба ,,Новица Величковић,, стил, да ти је свака утакмица као борба на живот или смрт!

Видим и чујем да је Лазар Марковић расположен не само да се трка са Асаном да виде ко је бржи, него и за ,,трку,, са Звездом, он дечко врло добро зна шта је ривалитет са ,,циганима,, а ја не знам у каквом је дечко тренутно стању па да са речи пређе на дела, и, може ли у ,,Новица Величковић,, стилу да мотивише и колеге за тако нешто...
Да и борба за дуплу круну буде као борба за живот или смрт...

За Европу ће се већ, код свих наших фудбалера, наћи мотивација разних...
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Sinoć sam u šali napisao negde u vezi ponude kurve za Lazara "A onda je usledio jedan poziv"
E,sad ljudi moji izgleda da ga je ovaj stvarno zvao ako je verovati ovim piskaranjima po tviteru.Čini mi se da je Profesor to objavio ali nigde da ponovo nadjem ta tvit.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.071
Reaction score
15.712
Локација
Храм фудбала
Lord prvi gol postize u januaru na pripremama :D
Mada ovo su iscenirali na treningu, ali na utakmicama ce to pretezno tako i izgledati.

Edit: koji ce nam kurac jos jedan stoper kad nam napadac treba :confused:
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Ако се не варам, можемо још неко вријеме доводити али само за домаћицу. Нека неко исправи ако гријешим.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Nevezano za Rajkovića i ovo loženje,juče je bio zadnji rok za prijavu igrača za LE,e sad,pošto mi je pamet poslednjih 2-3 meseca uhvatila mahovina jednonpitanje za upućene.
Da li posle ovog roka beše postoji mogućnost prijave još jednog igrača naknadno ili sam nešto pobrkao.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.067
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Статус
Затворена за писање одговора.
Top