Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Санта Клара 2:1 Партизан, играч утакмице

Санта Клара 2:1 Партизан, играч утакмице


  • Total voters
    90
  • Poll closed .

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Lazar jer je jedini probao nešto
Vujačić jer nas je vratio u život
Suma jer je nešto na sredini uradio

Sramotna igra, ekipa koja pada fizički ti bunariš u drugom poluvremenu. Ocena igre tima 2/10. Idemo dalje u Beogradu mora jako.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.405
Reaction score
28.581
Локација
Novi Sad
Vujacic i to samo zato sto je dao gol.
Urosevic jer se bori po meni u svakom duelu.
Sve u svemu, tuga ogromna od utakmice, ekipa nezainteresovana za fudbal....
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Lola najbolji.
Holander
Pa Sanicanin

Dao bih jos glas i Popu i Miljkonu. Al ne moze
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.083
Локација
Beograd
Pop 1-2 odbrane, ostalo nesigurnost...
Miljko...izlazi iz povrede, a i znamo svi da nije klasa nad klasama...
Čaki...jeste da trči i skače, ali, brate mili, dobiti žuti karton nizašta u 92 minutu, to je da se čovek prekrsti...
Vujke dao gol, ali tako kriv za golove da ne mogu da mu dam glas...
Saničanin...promaja u odbrani, čovek ne zna gde bije...

Šćekara odigrao povređen, asistirao - PRVI GLAS.

Jojić...koliko god da ga kritikujete (s pravom) on je u ovoj ekipi večeras IGRAO FUDBAL, onoliko koliko je u stanju - vraćao se po loptu, sekao napade (bar uz žuti karton), podelio ponešto, iskombinovao, bla, bla...često bio blizu lopte, sa loptom, u igri - DRUGI GLAS.

Za razliku, recimo, od Natha kome ja priznajem svašta nešto, ali večeras ga jednostavno nije bilo.
Marković...pa pokušavao, vidiš ga na terenu, vidiš da zna lopte...bar u odnosu na ostale...
Za razliku, recimo, od Holendera za koga ne znaš ni šta igra, ni zašto igra, opet ništa večeras...

Rikardo čovek...jako loše, ali kako da mu zameram kad NEMA s kim da igra, 2,3,4 igrača oko njega...on sam...uz malo podsećanje ,,ljubiteljima fudbala,, da špic ne može sam da uzme loptu od Popa, pređe 11 protivnika i da gol...treba neko valjda i da je donese otpozadi, doda, iskombinuje, obradi, asistira...

Treći glas sam mogao da dam Markecu...ali pošto me kolega forumaš ,,izazvao,, da je Suma ,,božanstvo,, koje ničemu ne služi...evo bar ja da Sumi dam glas...mali je, kratak je, nije golgeter, mnogo je plaćen, slabo igra defanzivu, ne može uvek sam (pa ni sa društvom) da preokrene rezultat, nije predriblao celu Santa Klaru i dao gol, izgubio je pasoš - ali je bar fudbaler.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Natko i Šćekić za akciju kod gola, i Pop za paradu kod njihovog slobodnjaka.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Samo Popu glas. Uz svu pokazanu nesigurnost, spasio da se ne pozdravimo od Evrope još sinoć. Zaslužio je onu sreću da udari u prečku kad su ga preglavali onako kao u petlićima..
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
Šćekić jer je jedini na terenu izgledao onako kako bi trebalo igrač Partizana da izgleda na jednoj ovakvoj utakmici. Dobijeni vazdušni dueli, ulazak u kost protivnika, povređen, a najviše se dao od svih 11 na terenu (+ izmene). I kao nagrada za trud i borbu lagana asistencija zemljaku na trepavicu da ga spere sramote i odgovornosti za oba primljena gola.
Svaka čast Šćekara, mogli bi i ovi (retki) fudbalski umetnici da se malo ugledaju, imali bi i šta naučiti.
 
Top