Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Сочи 1:1 Партизан, играч утакмице

Сочи 1:1 Партизан, играч утакмице

  • Игор Вујачић

    Votes: 0 0,0%
  • Данило Пантић

    Votes: 0 0,0%
  • Александар Лутовац

    Votes: 0 0,0%
  • Милош Јојић

    Votes: 0 0,0%
  • Марко Миловановић

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    135
  • Poll closed .

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Поповић има потенцијал. Глас њему и Рикарду.
Надам се да га евентуални долазак Лукача неће пореметити.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
da nismo imali rikarda bilo bi 1 0 , da nismo imali popovica bilo bi 4 1, pop za mene igrac utakmice danas
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
564
Reaction score
743
Pop
Rikardo
Sceka

Mada valjalo bi i Vujacica i Sanicanina pohvaliti, dobili su brdo vazdušnih duela.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Rikardo. Bilo ga je svugde na terenu danas.
Čak se i vraćao i pomagao odbrani :clap
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.522
Reaction score
3.968
Локација
Ljubljana
Popović i Rikardo. Prvi spasao gol, dva, drugi ga dao
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.752
Reaction score
14.118
Локација
Madagascar
Popovic i Rikardo igraci utakmice.Rikardo zbog gola a Popovic jer me dosta podsjeca na Pandurovica mozda grijesim ali momak brani vrhunski
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.130
Reaction score
14.283
Локација
Brdo Banovo
Rikardo- jos jedan gol. Trcanje i snaga za 90.minuta.

Popovic- uklizavao, plivao, branio. Vecinu posla uspesno odradio. Steta je vratiti ga na klupu.

Zdjelar/Scekic- jednostavno moraju zajedno
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Rikardo je svojim golom iz jedne jedine šanse, tj. upotrebljive lopte koju je dobio od saigrača za svih 90 minuta utakmice, toliko iznad svih ostalih, da večeras moram da budem strog i da nikom drugom ne dam glas...velika je razlika u klasi i učinku...
Bar je večeras bilo tako.

Ljudi, iako se Pop sasvim dobro drži, shvatite da nam je prvi izbor za golmana tek jedan dečko na početku karijere...al' da je odbranio penal, dao bih i njemu glas, a ovako...ništa...Pope, pazi šta radiš kod nekih sledećih penala... :D

Iako Zdjelar i Šćeka dobijaju pohvale za trud i preoravanje terena, kod nas je to počelo da se uzima kao neki raritet, umesto da se pitamo zašto svih 11 igrača nisu u stanju da budu na istom takvom fizičkom nivou...a profesionalci su...

O.k. Markec je za 90 minuta JEDNOM utekao i asistirao...ali za nekadašnjeg igrača Liverpula, Benfike...to je jednostavno premalo...kao što je premalo i ono što su večeras ,,odigrali,, bivši igrači Čelzija, CSKA, iz Nemačke, itd...a protiv igrača iz Osijeka i Rusije, i...otkud znam odakle, Rumunije, Moldavije...
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
561
Reaction score
753
Rikardo i Popović su po meni bili najbolji
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.410
Reaction score
28.614
Локација
Novi Sad
Glas dao Urosevicu, meni bio dobar sinoc, mislim Rikardo je odigrao fantasticnu utakmicu, svih 90min stvarno je kidao, ali Urosevic je ostavio neki utisak na mene, da me jebete sad ne znam da objasnim sto ali nekako mi je bio i pozrtvovan i trcao je... uglavnom Urosevicu dao glas, Pop i Rikardo zasluzuji sve pohvale, Jojica ovakvog oterati u Teleoptik nek klinci vidi kako NE treba da se igra.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Рикардо је баш класа и то не само због гола. У Сочију би имао статус главне звезде клуба. То може да превагне у реваншу. Руси тврди физички и добри тактички али нису екипа која може да надигра неког, ослањају се на чекалицу, стрпљење и велико искуство. Против оваквих одбрана не сме да стоји ниско, оакве треба притиснути од старта да не знају где је лево, а где десно. Натху не лежи кад чекамо противника да погреши, пар пута је хтео да поведе пресинг али га нико није испратио, а и ова њихова тактика са 5 позади и гомилом табаџија у везном реду нам је поприличан проблем, мало је простора за нека утрчавања.
 
Top