Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Спарта Праг 0:1 Партизан, играч утакмице

Спарта Праг 0:1 Партизан, играч утакмице

  • Марко Живковић

    Votes: 0 0,0%
  • Немања Јовић

    Votes: 0 0,0%
  • Никола Терзић

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    136
  • Poll closed .

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Zdjelar magicna asistencija za pobedonosni gol.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
625
Reaction score
2.029
Menig Zdjelar,Urošević
Ostali užasni a dobar deo njih i tragikomočan.
Kao muve bez glave.
Ozbiljan tim ovima uvali petardu bez da se oznoji
Aj sad da ne zajebemo nešto kući
Laku noć,lakše se spava ovako
Samo se nadam da ne sanjam Miljkovića kako se samopovredjuje kod "centaršuta"
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Два фудбалска потеза Здјелар-Мениг, асистенција, гол, победа, бодови, коефицијент... :clap ...њима дајем гласове, а честитам одбрани што је гинула...колико зна и уме...

А Јојићу и Марковићу, па шта да вам кажем... :confused-smiley-013: ...гледајте мало како су то урадили Здјелар и Мениг...
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.409
Reaction score
28.597
Локација
Novi Sad

Sve isto samo bih dodao pohvale Jevtovicu, ja iskreno nisam ocekivao da igra ovako borbeno. Da ima 4.glas, njemu bih dao bez razmisljanja.

Lazar Markovic bi mogao da se mane ili kurcobolje ili kapitenske trake. Sad je vec iritantno postalo gledati taj bol u kurcu u sve vecem obimu. Nekako i da razumem kad se istrosi pa u drugom poluvremenu se malo jajari, ali daj jbt, nosis tu traku, grizi do nesvesti pa trazi izmenu, nece niko zameriti...
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Doktorska partija Zdjelara i perfektan pas za Meniga koji je isti pretvorio u pogodak. Takodje, Jevtovic me je prijatno iznenadio, bilo ga je na sve strane. Pravi stub u odbrani. Ostali uglavnom jako slabo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Написах за Јевтару да је на некој прошлој утакмици био ,,мекша,, верзија Шћекића, али, вечерас је био ,,техничкија,, верзија Шћекића!
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.050
Reaction score
4.736
Локација
Nomad
Ono što sam ja vidio u ovoj utakmici je da Sparta ne bi dala gol ni da se igralo još 200 minuta. Jednostavno gledajući našu zadnju liniju i defanzivne vezne bio sam siguran u to.

Moj glas otišao je Zdjelaru.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Menig, Zdjelar i Miljković. Prva dvojica zbog učinka, a treći što mi je pokazao da sam bio u pravu kada sam rekao da je najgori desni bek u našoj istoriji. Onaj centaršut je na nivou beton lige Prokuplja.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.492
Reaction score
21.567
Локација
Beograd
Pop jer je skinuo onaj odličan šut sa početka i smirio ekipu kada smo se ljuljali i podrška što je se u takvom izdanju nakon potresa mozga.
Zdjelar, iako je prvo poluvreme bio klimav, dosta loših pasova, čak i u opasnoj zoni, drugo poluvreme je pokidao kada je Jevtović stao uz njega, plus asistencija za TV špice.
Menig, što bi rekao Goran, igra se golova radi, a em je kao vetar pobegao između trojice i što je rutinski odreagovao, šah-mat.
Da ne bi Popa, definitivno bi Urošević dobio ocenu, konačno igra kao bek kakav treba, i nažalost, verovatno će da ode kada se oslobodio i napred da radi korisne stvari. Umalo da opet da gol u prvom poluvremenu kada je izblokiran. Bravo Čaki.
Jevtović, podigao nam je ratnu gotovost za dva nivoa kad je ušao, prodrmao ekipu, poskidao bezbroj lopti, a čak sa istom nije bio na Vi. Samo da ovako nastavi, dobili smo mnogo u čvrstini, usuđujem se reći klasa iznad Šćekića (dok se nadam da je Fejsa klasa iznad njega).
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Ovog puta glas Uroševiću.
Polako izrasta u sasvim solidnog igrača.
 

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.636
Reaction score
970
Локација
Морава
Тукао се, уклизавао, било га свуда по терену, губио лопте па их враћао, поделио асистенцију за гол - Капитен Саша Здјелар
 
Top