Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ЦСКА Москва

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Sp. Moscow 1-2 CSKA Moscow :clap

Braća dobila derbi ! Tako su zadržali maksimalan učinak nakon pet odigranih kola, a ovo je prvi gol koji su primili u sezoni i to iz penala.
 
Последња измена:

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Zenit je danas kod kuće izgubio od Krasnodara 2:0, tako da je sada CSKA usamljen na prvom mestu !

PS: Mi se žalimo na našeg Živka, a ovaj golman zenita primio gol sa 25 metara kroz noge :buhaha :lol:
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
У квалификацијама за ЛШ ЦСКА је изгубио први меч на гостовању против Спортинга са 2:1, ЦСКА је промашио пенал на том мечу.

На данашњој утакмици у првенству нова победа код куће против Ростова са 2:1 и тако задржан максималан учинак до сада и прво место на табели !
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
У реванш мечу ПО за ЛШ ЦСКА је победио Спортинг са 3:1 и тако прошао даље !

Ево како изгледа група :

GRUPA B: PSV Ajndhoven, Mančester junajted, CSKA, Volfsburg.
 
Последња измена:

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.115
Reaction score
32.355
Локација
vaginamandibularia
Gledam sad slike novog stadiona CSKA... Jebote, stvarno sam razocaran kako izgleda. Arhitekta kao da je proveo 10 godina u gvantanamu hraneci se iskljucivo spidom i kravljim urinom. Katastrofa.
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Ovaj sa krovom sto lici na San Siro ?

Meni su svi novi stadioni odvratno isti. ranije sam gotovo svaki stadion mogao po terenu i prvom redu tribina da prepoznam, danas ove nove nijedan ne bih provalio. emirati, vembli, ovaj novi u budimpesti, sve isto.

speaking of vembli, da vama rusofilima dam jos razloga da me mrzite. prisustvovacu utakmici totenhem-cska i to na ruskoj strani sa bordo plavim salom sa fkp grbom.
privatno sam u londonu tih dana, burazer i ja razmisljali o toj utakmici ali su karte bile bolesno skupe. medjutim nakon ispadanja obe ekipe sinoc, kartu mozes dobiti i za kriglu ginisa

https://www.youtube.com/watch?v=WtGb2UwBwKM
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.115
Reaction score
32.355
Локација
vaginamandibularia
Последња измена:

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
pa nisu svi stadioni simetricni i 'jednaki' tribinski kao nas. Mozda oni stari engleski cetvrtasti mada neretko i oni imaju neki 'zapad' koji ima sprat vise.
Skrecemo sa teme, ali sto se toga tice Maksimir je apsolutni sveplanetarni sampion.
Nisam nikad bio ali ono sto se vidi na tv i slikama, koja komedija. cetiri potpuno razlicite tribine, ne zna se koja je ruznija, nelogicnija, bukvalno kao da si sa 4 kontinenta uzeo 4 ruzne tribine i stavio oko terena.

A rupcaga koju si pomenuo, meni je fenomen. Cesto se pitam kad udjem tu, nakon sto me produva promaja i usine za sledecih 2 nedelje kako se tu dosad nisu konacno izlila neka govna, podzemne vode, neki ruski i nemacki lesevi iz '44
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Ugazili ih spursi, 5-0 je moglo da bude. Navijaca cska tri puta manje nego nas na vajt h lejnu pre 2 godine
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Odavno se nije ponovila scena kao sinoć, da je poprilično mjesta na stadionu nekog engleskog kluba u LŠ ostalo prazno.

Oz3SU9c.jpg


Slab broj Rusa u Londonu. Sve mislim njih je u UK baš dosta, a pogledah sad brojeve, pa čak i Srba je duplo, troduplo više nego Rusa u UK, tako da je vjerovatno emigracija u UK bila ograničena na njihove oligarhe...

Svi jači ruski klubovi su dobili ili će dobiti nove stadione ali džabe, posjeta je dosta slaba. Pa ovaj CSKA izuzimajući derbije ima posjetu 7-8 000 ljudi u gradu od 12 miliona... slabo.

Ono što sam ja primjetio, da Rusi nisu neki naročiti fanatici kada je riječ o fudbalu. Nema one atmosfere kakvu ćeš vidjeti u Engleskoj, Njemačkoj, Holandiji, Portugalu... gdje narod živi za vikend i fudbal.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.413
Reaction score
3.318
Локација
Krcunija
Ja ne znam ni za jednu istocno-evropsku ligu da su stadioni puni kao u zapadnoj Evropi. Drugo, ljudima u zapadnoj Evropi je motiv dolaska na stadion uglavnom sportske prirode, dok je u istocnoj Evropi vecina na stadionu iz politicko-ideoloskih razloga.
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
@Bergmanko

pa dobro, znalo se pre tekme da su ispali i jedni i drugi, pa tih ogromnih 60ak soma i nije neko iznenadjenje. ili mozda cak i jeste, pozitivno. seti se nas protiv sahtjora u zadnjim kolima 2009 i '10. da ne pominjem da su spursi mozda i najmanje popularni od velikih londonskih klubova. a inace ta tribina preko puta kamere je bila najrazredjenija, ostale su bile solidne. ipak taj vembli prima skoro 90 soma.
sto se Rujara tice, i ja sam mislio da ih ima vise, imam info da ih nema vise od 50 soma, ali izgleda da tih 50 soma pisa po sirotinji tamo.

i u pravu si, ne kapiraju oni ni navijanje ni fudbal, licno mislim da nikad ni nisu, da ga vise igraju da bi se cerali sa zapadom nego sto ga vole. sve neke bande i horde, publike nigde. tu mislim na sve klubove sa sve specijalnim fsb odredom repke koji smo imali prilike da vidimo na EURO16.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.508
Reaction score
13.064
Локација
Yaoundé
U Rusiji je najpopularniji sport Hokej. Na to okidaju ljudi. A fudbal koliko je meni rekao prijatelj Rus mnogo skup a, nije atraktivan.
Definitivno. Sestra od strica mi je udata za jednog baćušku iz Sankt Peterburga. Kada sam mu se pre koju godinu požalio kako na ovih mojih metar-devedeset-i-kusur imam preko sto kila (sad sam se spustio na 96, časna reč :D), samo mi je rekao da batalim košarku i pređem na hokej...

Inače, pre nekoliko dana sam gledao ''armijski derbi'' KHL: SKA Sankt Peterburg - CSKA Moskva. Ljudi moji, kakav sport i kakva igra! Gledao sam Partizan protiv Vojvodine na SPENS-u, ali to je neverovatno na kakvom su nivou u odnosu na nas...

Kad bi se Partizan nekako domogao te ruske VHL kako se pominjalo...
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.508
Reaction score
13.064
Локација
Yaoundé
Hokejaši CSKA plasirali su se u polufinale Istoka Kontinentalne hokejaške lige tako što su u prvoj rundi počistili sa leda moskovski Spartak - u pobedama 4:0 (6:0, 1:0, 3:1, 1:0) i ukupnom gol razlikom 11:1.

Protivnik u polufinalu biće finski Jokerit iz Helsinkija, a Armejci imaju prednost domaćeg terena kao drugoplasirani Istoka. Sve ukazuje na finale Istoka protiv SKA iz Sankt Peterburga, što bi praktično bilo finale pre finala KHL.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.508
Reaction score
13.064
Локација
Yaoundé
... ne Istoka, već Zapada KHL :oops: Meni kad neko pomene Ruse, odmah je sve istočno...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
CSKA Moskva zapocela novu sezonu pobedom u 1.kolu prvenstva.

CSKA - UFA 1:0 (strelac: Zabolotni)
 
Top