Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

139. Večiti Derbi

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
- Neka Karadžić kaže sa kim je to iz Partizana pričao i dobio saglasnost o odigravanju derbija! Ne znamo odakle mu pravo da kaže da se naš klub složio da se utakmica igra u ovakvim uslovima, kada to nije tačno
[SIZE=-1]- Bez pismenih garancija za bezbednost koje će potpisati MUP, FSS i Crvena zvezda kao organizator, mi nećemo ići na derbi! U ovakvoj atmosferi su 2000. godine na tom istom stadionu pretučeni naši igrači i funkcioneri. [/SIZE]
[SIZE=-1]- Golman Partizana je umalo pre neki dan linčovan u Đenovi. Ja kao predsednik neću dozvoliti da naša deca ponovo budu napadnuta, prebijena, neću da mene zove majka Vladimira Stojkovića kao neke druge ljude da me pita zašto joj je sinu ugrožena bezbednost - izjavio je predednik Partizana Dragan Đurić.[/SIZE]

Nema tu šta da se doda. Posle svega što smo videli tokom ove sezone stvar je jednostavna, ili će da garantuju bezbednost našim sportistima, za navijače ne brinem jer oni mogu i znaju da se odbrane, ili se derbi odlaže. Može da se igra i bez publike, mada nisam za tu varijantu.

Prilično sam siguran da do odlaganja neće doći i da će ovi hteli to ili ne morati da garantuju bezbednost našim fudbalerima.

Što se same utakmice tiče u regularnim uslovima (normalno suđenje bez nepostojećih penala) oni nema šta da traže protiv nas. Bolji smo za tri klase ali to treba pokazati na travi. Jeste, oni su trenutno na prvom mestu, ali igrali su sa fenjerašima i njih jedva prolazili. Ja uopšte ne vidim kako oni nas mogu da pobede osim ako mi sami sebe ne pobedimo kao u Novom Sadu. Ako ozbiljno uđemo u meč, a posle svega što se desilo sigran sam da hoćemo, pregazićemo ih.

Moja želja je da do 88. minute bude 0:0, onda nepostojeći penal za njih. Stojke brani, mi izvodimo kontru i Kleo zabija za 0:1.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
na asistenciju moreire? :)

ovaj put moramo ubedljivo da ih dobijemo da ih sateramo u rupu ...

nasima treba odrzati lekciju da ne prave gluposti i crvene kartone ...
 

Злаја

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
712
Reaction score
11
moja zelja je da Stojke da gol iz penala :D

nadam se da necu dobiti ban haha
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ne volim ja te velike pobede protiv njih. Mnogo više ih boli gol Klea, pa onda Petrović sa Kalemegdana, i tako to. Draža bi mi bila pobeda od 0:1 u 90. minutu nego 0:5, mada ovo drugo bi mi bar spasilo tri godine života.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Bolja bi fora bila da Stojke da gol iz penala :D

edit: zlaja me je preduhitrio ,slicno razmisljamo :)
 

Markisa

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
993
Reaction score
14
ILi mozda Doktor ponovo da skida paucinu :D
Salu na stranu,kao sto rece Gazda ako budu normalni sulovi za igru,trebalo bi da dobijemo i to onako rutinski ,jer smo jaci i to dosta od njih.Samo pamet u glavu i pobjeda ce doci
 

Head_Hunter

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
706
Reaction score
17
Локација
NBGD
Vreme je za gazenje,da saginju glavu gad prolaze pored nas,smucili su mi se vise takozvani veliko Srbi
 

Dulan

Grobar
Учлањен(а)
08.10.2008
Порука
218
Reaction score
2
Локација
U kladionici
Možda bi još luđe bilo da ga Stojke da prilikom ispucavanja lopte iz šesnaesterca...Naravno u nekom 88-mom minutu :)

Ova pobeda bi zlata bila vredna!!!
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Мислим да ћемо да их добијемо на искуство, и наравно квалитет.
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
Stamenkovicu jedna kifla u njegovu levu stranu kao sto je navikao i ja zadovoljan! :D
Moramo pokazati ko je ko u nasem fudbalu.

Jel istina da je kapacitet juga smanjen na 4.000 ?
 

Zagor

Guest
Ма доста је и бод! Њима! :D

Имамо значајно бољу екипу, а и брат брату, нисмо дуго одиграли баш добро, комплетну утакмицу... Где ћеш боље прилике!

Утакмици ће претходити прљава медијска игра, бахато оркестрирана. Не очекујем ни ф од фер плеја од протагониста у дресовима застрашујуће ружне боје, што већ постаје пракса. Ако већ селе сценарио са кошарке, треба им пружити исто задовољство!
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.800
Reaction score
1.115
Локација
Ivanjica
Pa sacekajmo ponedeljak i konacnu odluku o svemu.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.913
Локација
Kobasicarija "Venac".
poranili ste sa emisijom "zelje, cestitke i pozdravi".

vaznije od svega je dobiti bitke pre samog derbija...ako ga uopste bude.
 

mortician

Grobar
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
325
Reaction score
14
Локација
Лапово
Дати Стојкету капитенску траку...чисто да он њиховом капитену да КИТУ цвећа,пре почетка меча.:rolling lough
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Prosle godine smo dobili veliku bitku van terena (za one koji su zaboravili : pocele su price o doping kontroli i njima se dan ili mozda cak i jutro uoci derbija ''povredio'' Lazetic), tako da ne vidim razlog da ih i ove godine ne nasankamo...

Jesu kod njih hohstapleri i bitange, ali nemaju, ukupno, 2 grama mozga, tako im treba ponovo na finjaka zavuci, pa da se opasulje na kraju prvenstva, kad budu shvatili da su opet ispusili.

Mada nam ove godine, realno, treba samo postena sudijska trojka. Nemaju oni sta da traze na terenu.
A sto se tice same tekme, cvrsto i jako od pocetka i dati im brzo gol. Posle toga i dalje cvrsto i jako i pustiti ih da se muce i da pokazu svoju nemoc. Dati im drugi pred kraj poluvremena i u drugom lagano, do kraja tekme.
Ne bi bilo lose da malo isprovociramo Koromana, ako bude igrao, jer je vrlo podlozan provokacijama.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
815_4.jpg

Iliev: uff sledece nedelje derbi..
Mo: u jedva cekam, hvala Bogu pa sam 100% spreman..
Iliev: jel mi namestas go ko danas..
Mo: ma naravno..
:D
Radisa: kako mi smekerski stoji friz :D
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.242
Reaction score
2.880
Ma najbolje bi bilo 5 minut 1-0 za nas , 89. minut, penal za cigane i stojke brani! :) i tako da se zavrsi...
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Ma batalite te zelje... Svaka pobeda bi nam bila kao kuca, nacin na koji dodjemo do nje, je totalno nebitan!
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Ja sam zadovoljan i sa pobedom od 0:1 :)
 
Последња измена:

banche1986

Grobar
Учлањен(а)
13.06.2010
Порука
535
Reaction score
13
Iskreno meni je najveca zelja da stadion bude pun do poslednjeg mesta,atmosfera je mnogo vazna i to je draz derbija.
Moram reci da su cigani odredili fer cene ulaznica.50 000 i da kuva a na terenu se zna ko je ko.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top