Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.391
Reaction score
2.083
Ја волим тај секс. То мајсториииииии
 

Sekula1986

Početnik
Учлањен(а)
24.11.2019
Порука
21
Reaction score
42
Локација
Beograd
Bravo momci nisam mogao da gledam posldnjih 5min. Drago mi je zbog Zagorca.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Bravo naši košarkaši!:šal:šal
Nažalost, utakmicu sam mogao ispratiti samo tekstualno, sa povelikim prekidima neta (da se i ovom prilikom zahvalim vrhovnom đokici, i poželim mu sve naj, kako na ličnom, tako i na profesionalnom planu), ali ovaj rezultat na kraju vredan je svog nerviranja i loma po kući.
Idemo dalje!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ajmo ajmo igra šampion ajmo ajmo svi da skačemo ajmo ajmo svi da slavimo !!!

Bravo bre Partizane, bravooo !!!

Partizan je prvi a ostali neka se poredjaju kako hoce.

Voldene brate nas najludji, Zagora nema pa nema a onda... TRAS !!!

Mozli letac i jebac !!!

Trifa tako mlad al' dobro jebe !!!

Ostali bravo, bravo !!! Trinki doktor !!!

Gorda da se oporavi i sto pre nam se vrati.

Navijanje za desetku (10) !!!

.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Velika,jako velika pobeda,jedna od sladjih u poslednjih 10ak godina. Citav mec u zaostatku i malo po malo topili i na kraju i istopili njihovu prednost :) Neverovatno. Volden je bio izuzetno raspolozen i bez njega se ne bismo nista pitali. Atmosfera sjajna,Virtus zilav,borben i napaljen,ciganstura cupava na nivou i uprkos svemu tome mi ih dobijemo u sred Bolonje! :)
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
ZNAO SAM ZNAO SAM ZNAO ZNAO SAM ZNAOOO SAAAM... PARTIZAN IMA SRCE SAMPIONA... OOO PARTIZANEEE OOO SAMPIONEEEEE
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
A kardiolozi zadovoljno trljaju ruke.

Kori Brajant preuzima kad je najbitnije. Davno ovako neko nije povukao. Kao Kecman u Tel Avivu. Perfekcija. Pritom se iscimao u odbrani za sve pare.

70% planete je pokriveno vodom, ostalih 30% pokriva Mozli.

Kapa dole za Uroša i one dve trojke, Birča je smanjio razliku u drugoj, Jare sa par fantastičnih odbrana i atletskih poteza!

Trinki je skapirao da je krenulo bradatom cigančetu, i stavio na njega čoveka zbog koga mi je najdraže..

Njemu ne ide šut, ne igra baš pametno, često forsira, gubi se u napadu i motorika je nekad smešna...

Ali on ima srce veće od Italije, Rusije i cele planete.

BRAVO ZAGORE, U INAT GOVNARIMA!!!

Da mi je neko pred početak sezone ponudio ovakve ishode, ne bi mu nikada verovao. Hvala vam, momci. Duh generala je živ, i to itekako živ!

Bravo za braću koja su grmela svih 40 minuta iako ubedljivo nadbrojčani! Kapa dole!

A sad da karamo Milogorce odvratne.

Gordo, brzo se oporavi.

PARTIZAN JE PRVI, OSTALI NEK SE POREĐAJU KAKO IM JE VOLJA!!

kk-partizan.JPG.jpg
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top