Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Namjestilo se tako sa rasporedom da smo mogli prosuti cijelu sezonu u 7 dana ali ovo večeras je jebanje mame svima i nenormalna inekcija za nastavak sezone. Koliko ofanzivne rezerve ima Kori, to je ludilo. Da se Gorda nije povrijedio (nadam se da nije ozbiljno) , pitanje je kako bi ovo išlo do kraja.
Jedino mi žao Pefija, baš se primio i izudarao po prsima u ložnjavi al nedade mu se opet. Rade Zagorac
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Priznajem.
Nisam imao muda da gledam ovo na tv. Svesno sam pratio samo rez. Pogotovo kad sam od starta video da smo loše ušli.
Ali sada cu da uživam, očisti skedzual i uz lagano pivce.
Stvarno bi bilo nepravda da smo izgubili oba teška gostovanja a u oba smo bili do kraja.
Bravo momci!
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
U igračkom smislu, Teodosić je jedna slina metiljava, koju sudije štite van svake granice. Njegovi kilavi i krajnje nevešto izazvani kontakti izazivaju mi nagon za povraćanjem.

Takođe, Stefan Marković je jedno govedo odvratno. Svakog domaćeg igrača treba dočekati kao govno, ako nije naš bivši igrač.

E sad da pređem na lepše stvari. Bravo momci! Bravo Voldene! Krckali smo ih i grickali po malo i na kraju izjebali. Ovako se ostvaruju velike pobede, na guz i kad je gusto! Bravo još jednom!
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
- Svaka čast našim navijačima, ali SVAKA ČAST znači! Ni u jednom trernutku nisu stali!
- Svaka čast svim igračima na borbi!!
- Trifunoviću, bravo mali, to su muda!
- Zagor nas je nervirao celu utakmicu (opet), ali na kraju maltene doneo pobedu! Hajde Rade da taj potez bude prevaga da dereš naredne bitne utakmice, verujemo u tebe! (znam da čitaš)
- Nadam se da će Gorda biti ok, ne daj bože da je nešto teže.
- Raške Tomas konačno proradio i izmislio neke poene!
- Bacanja smo malo popravili, ali ubi nas zagrađivanje našeg koša.
- Jare kida sa energijom, povlači ekipu kada treba!
- Vil Mozli Bananamenov tata! Kakva defanziva bratinooo!!!!
- Za kraj, KORI VOLDEN KAPA DO PODA! Uvek rasturi kada je najbitnije, bravo majstore breeeee!!! Ni trenutka nisam sumnjao u tebe!!

BRAVO CRNO BELI, idemo dalje, pravo do kraja i pehara, jer takav nam je mentalitet! A i tako smo u mogućnosti :D
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.679
Reaction score
22.934
Локација
Академија
А сироти роми се понадали пошто су добили распали ПАО да ће да се насладе и нашим поразом. Кад оно, прц! Сад ће да крену приче да нас је Сале пустио.
Свака част Салету за све али Тринки је у овом двомечу показао да је за класу бољи тренер од њега.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.536
:D
Zena i moja majke se krste, kakvu smo buku napravili ja i moje sincine, skoro kao u Bolonji. Moja keva kaze, dobro sine, ajd oni su deca, ali ti si totalno podetinjio. Jao kevo, ti kao ne znas kakav sam kad je u pitanju Partizan. Pije se dunja, neko rakiju a neko sokice.
Oce srce da mi iskoci od srece... Ili od rakije :D
PS jebem ti strim, sve funkcioniše kako treba i zadnji minut muk, ukoci se slika, i panika totalna. Umalo da razbijem komp! Zove kum na fon, i samo cujem aaaaaaaaa kumeeeeeee... Sve mi je bilo jasno, u kuci je nastalo opste slavlje :D
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Статус
Затворена за писање одговора.
Top