Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.300
Reaction score
10.812
Локација
Beograd
e nije, dobar je Srđan.. malo svršava više na čupavu ciganšturu nego što priliči pristojnom Partizanovcu, ali hvalospevi našim igračima i timu su mu vrhunski.. ja ih ne bih toliko hvalila. posebno u onim emisijama pre i posle utakmica sa mićom berićem.... vidi se da je naš.. prenosio je sad i neku od utakmica sa priprema, mislim prvu iz dohe... i baš je bio dobar.
Ja ne kažem da je loš, kako mi se čini nisam razumen :D kako sam mislila, samo da me u datom momentu toliko iznervira da ne biram reči... A da ne zna razliku između bonusa i izlaska iz istog, to ne možete da mi osporite, cvrc... Ili prc, štagod... :buhaha
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Moram ipak reći da mu je čudan neki oblik navijanja za Partizan... Ja sam mu psovao majku cigansku više puta tokom tekme... I eto, izvinjavam se čoveku. Čak je i oponirao Beriću par puta u emisiji pre tekme. Imao je neki blago teleći pogled kao u fazonu "šta ovaj priča". A Berič mu više puta ponavlja Partizanovi navijači su tu itd... A ovaj kulira. Pa Berić kaže bilo bi nam drago da pobedi Partizan a ovaj opet kulira...

JBG meni je izgledao kao neko ko u najmanju ruku ne navija za Partizan :)
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
e nije, dobar je Srđan.. malo svršava više na čupavu ciganšturu nego što priliči pristojnom Partizanovcu, ali hvalospevi našim igračima i timu su mu vrhunski.. ja ih ne bih toliko hvalila. posebno u onim emisijama pre i posle utakmica sa mićom berićem.... vidi se da je naš.. prenosio je sad i neku od utakmica sa priprema, mislim prvu iz dohe... i baš je bio dobar.
Slazem se.
Ipak ono tipkanje po telefonu tokom razgovora sa Micom je toliko neprofesionalno da je meni bilo neprijatno.
Ako ne mozes da se organizujes bar toliko da imas paznje i vremena da partis i postujes sagovornika, nemoj ni da radis takva ukljucenja.
To nigde na ozbiljnim sportskim televizijama ne mozes videti.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.814
Локација
Žrnov
e to nisam videla... naravno da to nije ok. ne samo da je neprofesionalno, nego je prvenstveno nevaspitano
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.497
Reaction score
1.218
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Nevaspitano je i to sto ga ne persira.

Ok je novinar, ali licno meni ne odgovara njegova boja glasa za komentatora. Nekako voli da davi informacijama, mada manje nego vecina komentatora, naravno.

Ipak je Avdic sa Arene ubjedljivo najbolji od svih.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.858
Reaction score
9.872
Koliko sam shvatio, javljali su mu preko vibera ili neke druge aplikacije koliko jos imaju vremena za ukljucenje uzivo, pre nego sto se prebaci program na konferenciju za stampu, a sve zbog ukupnog amaterizma na sportklubu. Nije caskao sa ortacima, dok Mica prica :D
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.497
Reaction score
1.218
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
meni je avdić toliko postao iritantna poslednjih godina, do granica da ga satavljam na mute.
posebno od onda kad se pravi blesav na vređanje duleta od starne cigana, kao ne čuje :puke:

Jeste, slazem se.

Mislio sam na taj neki kvalitet komentarisanja, nesmaranje sa nekim statistickim stvarima i sl.

Da je razocarao u nekom smislu koji navodis, jeste. Ja ne zaboravljam ono " Poslusajte Pionir'', dok cigani skandiraju '' Je.i Grobare'', ili ako je neka ocigledna sudijska kradja, on i onaj ganci kolega precute, ili kazu " Prosudite sami''.
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
meni je avdić toliko postao iritantna poslednjih godina, do granica da ga satavljam na mute.
posebno od onda kad se pravi blesav na vređanje duleta od starne cigana, kao ne čuje :puke:
Ili ono ,prosudite sami', a vidi se da je nesto na nasu stetu. Prvih godina gotivan lik, a sad ga na oci ne mogu vidjeti smrada.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.270
Reaction score
10.676
Локација
underground
To prosudite sami,im je savetovano da kazu,jer kad se izjasne stigne im gomila pretnji.Avdic kao covek iz Sarajeva nije u fazonu da se zamera,niti da se kurci,kad to ne cine ni ovi nasi.Naravno da to postoji samo kod nas,i samo kad igraju cigani.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Srdjan je najbolji kosarkaski komentator u Srbiji a verovatno u regionu, zamislite da utakmice Partizana prenosi ona izgubljena glava Plavsic ili ona spodoba Kovacic (sto se na svaki sut Zvezde dere kao da je za titulu BrAAAAAuUUUUN BEEROON). Nije savrsen ali kad se pogleda region kao ceo jeste ubedljivo najbolji, samo pitajte ljude van Srbije koji na SK moraju da slusaju onog hrvata kako place svaki put kad Partizan pobedi
 

C_o_A

Početnik
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
73
Reaction score
28
Локација
Crno-beli svet
nxVROE.gif

Mozda cu ispasti glup,ali na osnovu cega su oni dobili napad od 14 sekundi posle ove blokade(koliko vidim Mozli je nije blokirao u obruc)?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.312
Reaction score
37.361
Banda lopovska, eto šta je razlog. Tada sam po 30-i jubilarni put promenio kanal. :D
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Konacno da dobijemo neko tesko gostovanje.Inace Edin i Kole su prozvani kao veliki grobari od strane cigana.
:icon-lol:
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.312
Reaction score
37.361
Aha, posebno Edin. Na prvi derbi je došao u crveno-belim starkama. Sećam se kako smo krenuli da ga prozivamo, a on kao, jbg, omaklo se. Kurac se omaklo. Može 100x biti neutralan, opet je :picka-ciganska:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top