Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

milanspasic91

Početnik
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
83
Reaction score
105
Локација
Baric
Na svaki nacin smo zasluzili EL, tako da igracima i strucnom stabu sve pohvale, u ovom slucaju ne odlucujemo mi o tome. Sta god da se desi, samo jos vise treba voleti Partizan.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Do sada su nadam se izracunali na koji ce nacin najmanje kesa da izgube, posto ovom virusu ne vidim kraja pre juna/ jula ( moje laicko misljenje, odnosno osecaj), ocekujem da obustave takmicenje, proglase pobednicima trenutne videce na tabeli i da se iznapijamo ko ljudi u izolaciji.
O ponistenju tipa "puj pike ne vazi" moglo bi se pricati kad bi se sve ovo desavalo u septembru- oktobru, a ovako - tesko.
Sezona je pukla pa pukla, ali treba igrati opet na jesen, mislim da ce se najvise lomiti koplja oko ucesnika EL sledece godine..sto je apsurd, jer je ovo jedini sport gde se za sve pita jedan covek, i kako on kaze, tako ce biti.
Imam neki dobar osecaj po pitanju nas i EL sledece sezone, ajde da sacekamo i taj sutradnji sastanak...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.507
Локација
Žrnov
a mislim da ABA čeka šta će Đordi da odluči pa i oni tako.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
a mislim da ABA čeka šta će Đordi da odluči pa i oni tako.
Tako nekako sam i ja zamislio sled dogadjaja.
U ciframa kojima se barata kada govorimo o gubicima klubova za ovu sezonu, cokijevi ili ciji vec eventualni pokusaji da nesto uradi ispod zita su kap u moru bukvalno, a ako se ne bi postovala nasa sezona u EC, Djordi bi se popisao po sopstvenom projektu. Tako da ocekujem da spanski cigan stavi tacku na crveno - belu iluziju, i da ce ovi nasi cigani uskoro poceti da motaju kablove u pakuju mesalicu na prikolicu, bar sto se tice EL.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.884
Reaction score
7.719
Realno sutra da se zavrsi Evroliga i Evrokup, najvise ce izgubiti Partizan, pa onda Anadolu Efes.

Partizan jer je imao odlicnu sezonu, odlican tim, odlicnu atnosferu, prednost domaceg terena u oba takmicenja, prvi favorit istih za osvajanje...

Efes jer je prvi favorit za osvajanje Evrolige, cini se sezona kad nikad nisu bili blize naslova, nestvarna kosarka itd.
Parkeru smradu odgovara da se ponisti sezona, jer njegov kurton od ekipe Asvel ima A licencu, pa onda mogu da igraju rekreativno i narednih sezona u EL...
Gurbeti i Valensija verovatno bi spasili bulju, ostali bi bili u minus budzet za sezonu 2019/2020, ali za njih se ne brinem, snacice se Cska, Real i ostali.
Mora takmicenje da se nastavi, makar bez publike, jer za zelenim stolom nas Partizan sigurno gubi.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Realno sutra da se zavrsi Evroliga i Evrokup, najvise ce izgubiti Partizan, pa onda Anadolu Efes.

Partizan jer je imao odlicnu sezonu, odlican tim, odlicnu atnosferu, prednost domaceg terena u oba takmicenja, prvi favorit istih za osvajanje...

Efes jer je prvi favorit za osvajanje Evrolige, cini se sezona kad nikad nisu bili blize naslova, nestvarna kosarka itd.
Parkeru smradu odgovara da se ponisti sezona, jer njegov kurton od ekipe Asvel ima A licencu, pa onda mogu da igraju rekreativno i narednih sezona u EL...
Gurbeti i Valensija verovatno bi spasili bulju, ostali bi bili u minus budzet za sezonu 2019/2020, ali za njih se ne brinem, snacice se Cska, Real i ostali.
Mora takmicenje da se nastavi, makar bez publike, jer za zelenim stolom nas Partizan sigurno gubi.
Sve se nadam da ce ispostovati samu svrhu EC, pa kome god to puklo po ledjima od trenutnih ucesnika EL.
 

milanspasic91

Početnik
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
83
Reaction score
105
Локација
Baric
Ja se isto bojim da mi nemamo sansu ako se sezoma zavrsi za zelenim stolom. Parker je takav slepac koji se zalaze da se ponisiti sezona, jer mrtvi Asvel ima A licencu, a ne moze da se sastavi i sigurni su za ostale sezone. Opet sa druge strane smatram da ce nekako, nekim magicnim poklapanjem zvezda i merkura neko videti da je Partizan osvojio sve sto se moze osvojiti i da je trenutno prvi u svim takmicenjima i reci ovi momci idu dalje u EL ili ce dobiti neku pozivnicu, sta god.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Pitanje je da li bi i ta pozivnica umanjila ovu tugu i gorčinu zbog sprečenosti osvajanja Evrokupa (svakakamo računam na pozivnicu na osnovu ABA lige). Bili smo baš baš blizu. I dalje se nadam scenariju po kojem gazimo recimo Unikahu u gostima u finalu, za 2-0 u pobedama i evrotitulu, ali realnost je da nema ništa od toga zbog nastale situacije :(
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.408
Локација
Beograd
Mora takmicenje da se nastavi, makar bez publike
Pa kako misliš da se nastavi kada su nečiji igrači u treningu, nečiji u kućnoj izolaciji, ili čak otišli svojim kućama ,,preko bare,,? Saobraćaj ne radi, granice pozatvarane...o.k. proradiće, otvoriće se granice, ali kad? I kad uopšte igračima ističu ugovori sa klubovima?
Da kažemo, teorijski, da je moguće igrati npr. 20 juna, 1.jula...ali neki tim koji sada ima 12 igrača tada će imati možda 5, kako igrati bez priprema, treninga, itd...
U stilu, e, momci, dođite iz USA prekosutra do Beograda, ima tu neka utakmica iza ćoška, igramo za Evrokup, fale nam trojica da sakupimo prvu petorku, zvali smo Rašu, al ne javlja se na telefon...a dug ćemo da ,,prebijemo,, ugovor vam isteko, al platićeno vam avio karte...u jednom pravcu jer je došlo do smanjenja našeg budžeta zbog ničim izazvanih i nepravednih virusnih komplikacija...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.884
Reaction score
7.719
Takmicenje mora da se nastavi u maj, pocetkom ili sredinom, ne verujem da ce do tad virus nestati, ali verovatno ce opadati i bice pod kontrolu.
Sa igracima je napravljen sigurno neki dogovor, da ne bude kako ti kazes imamo tu jedan mec sakupite se i dodjite da odigramo...
Ja ne zelim da ovakva sezona padne u vodu, a sve je realnije, ne mogu da tvrdim sa sigurnoscu, ali jedan trofej bi sigurno uzeli, ako ne i oba.
Ako se ponisti ova sezona, nema svrhe pratiti dalje sport, Cska ce opet biti Cska, dok nasa sudbina i nije bas najsvetlija, a do juce smo imali na dohvat i jare i pare...
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
'oce li te vesti u skorije vreme, sto su najavljene za danas.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.249
Reaction score
3.703
Ne očekujem nikakvo lomljenje preko kolena u skorijem periodu. Osnovni motiv profesionalnog sporta je kinta. Odustajanjem od takmičenja u ovom trenutku, u martu, moze samo da se odustane od kinte, bez ikakvog benefita. Za proglasavanje pobednika takođe je rano, realno su odluke o tome donele samo takmicarski nebitne lige, koje ne donose nista svojim pobednicima. Za sada postoji sansa da se takmičenja zbrze u maju i junu, da li kroz fajnal x-ove ili na neki drugi nacin, sto bi opet donelo kakvu takvu kintu organizacijama.

Gde smo mi tu? Jbg, što je zavisilo od nas, mi smo uradili, prvi smo u svim takmičenjima u kojima smo učestvovali. Najlepše bi bilo da se takmicenja nastave i da na terenu obezbedimo dodatne trofejne zastave i godine na vrhu arene. Ukoliko se u nekom trenutku obustave takmičenja, mislim da EL 2020/21 ne moze da prodje bez nas. Ne zato što smo simpaticni Djordiju, naprotiv. Ali ponistenje i zanemarivanje ove sezone ne bi se posralo ne samo na nas rad i ucinak, vec i na pare koje je uložila Barsa, Real, CSKA, na značaj i motivisanost klubova da igraju Evrokup, pa cak i na opstanak aba lige, iako je to najnebitnije u celoj priči.
 
  • Like
Reactions: BaX
Статус
Затворена за писање одговора.
Top