Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Samo kada se setim tih Bogdanovih partija u finalu plej ofa naše lige 2013/2014, čovek je u 4 utakmice utrpao ganferima 123 poena. Da, 123 (stotinu dvadeset tri)!! I sada se pitam, jebote da li je moguće da ih je čovek tako demolirao, koja je to napaljenost i želja bila.
Svaka mu čast i da nam se vrati kad se nauzima love i prstenja u NBA.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Što se tiče love za sledeću sezonu, očekujem izjavu poglavice tipa: "nema se para, bitniji su nam penzioneri, naši očevi, nego da se baca lopta na koš, pa neka me sutra obese i zvezdari i grobari.. bla bla"...
A to znači, zvanična država daje skoro pa ništa nikome, ali zato crni fondovi idu kao i do sada "sposobnom sportskom radniku i legendi" tj Ćokiju pudlici...
A Ostoji ostaje sportska priča i uvek borba kroz institucije...
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.367
Reaction score
3.081
Локација
Tamo gde su Grobari
Samo kada se setim tih Bogdanovih partija u finalu plej ofa naše lige 2013/2014, čovek je u 4 utakmice utrpao ganferima 123 poena. Da, 123 (stotinu dvadeset tri)!! I sada se pitam, jebote da li je moguće da ih je čovek tako demolirao, koja je to napaljenost i želja bila.
Svaka mu čast i da nam se vrati kad se nauzima love i prstenja u NBA.

Ma do te brojke je stigao samo zbog slobodnih bacanja (ciganska logika):D
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.580
Reaction score
13.512
Локација
Yaoundé
... ganci i logika... :banghead:

Pre nešto više od dve nedelje... stalo sve, u tom trenutku još nekako funkcioniše javni saobraćaj, na stanici sretnem poznanika koji počinje: ''Virtus vas je pustio... to je Sale Đorđević...'' Pa, 'bem vam 'lebac nenormalni! Od utakmice je u tom trenutku već prošlo više od mesec dana, ali boli taj broj 1 i u ABA i u EK...

Šta god odlučili, a šanse za odigravanje završnice svakim danom su sve manje, ostaćemo broj 1... Tačno bi trebalo napraviti poseban baner za sezonu 2019/20. sa natpisom ''Broj 1 u ABA i EK'' i okačiti ga pored onih trofejnih...
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
La Gazzeta dello Sport najavljuje da ce italijanska kosarkaska liga biti otkazana narednih dana i da niko nece biti proglasen sampionom. Njihova liga se inace zavrsava medju poslednjima u Evropi jer se PO igra na 4 pobede. Bar je tako bilo do ove sezone.
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Što se tiče love za sledeću sezonu, očekujem izjavu poglavice tipa: "nema se para, bitniji su nam penzioneri, naši očevi, nego da se baca lopta na koš, pa neka me sutra obese i zvezdari i grobari.. bla bla"...
A to znači, zvanična država daje skoro pa ništa nikome, ali zato crni fondovi idu kao i do sada "sposobnom sportskom radniku i legendi" tj Ćokiju pudlici...
A Ostoji ostaje sportska priča i uvek borba kroz institucije...
То је то! Тај сценарио је највероватнији!
 

milanspasic91

Početnik
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
83
Reaction score
105
Локација
Baric
Eurohoops javlja da po njihovim informacijama i izvorima mi dobijamo ABA, ali EL igraju ekipe iz ove sada sezone koja ce se prekinuti.
Da li je to realno ljudi moji, da cigani igraju EL i sledece sezone?
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.580
Reaction score
13.512
Локација
Yaoundé

milanspasic91

Početnik
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
83
Reaction score
105
Локација
Baric
Izaslo mi bilo na FB, mozda je starija vest, nisam gledao datum, ali bas sam se iscimao bio.
Mada kako je krenulo, ne bi me cudilo da tako bude. Valjda nismo takvi baksuzi. Izvinite ako sma uneo nemir, ali u sekundi sam se iznervirao.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.198
Reaction score
36.705
Po meni sve to apsolutno ne pije vodu, ali hajde da vidimo.

Ima tu gomila pitanja. Šta se dešava sa sastavima ekipa? Da li ostaju iste kao u trenutku prekida?

Nije u pitanju prekid od 6 dana nego 6 meseci. Tehnički, prelazni rok za EC je gotov odavno, nema registracije novih igrača. Što znači da bi završnicu trebalo da igraju isti sastavi koji su završili TOP16 fazu.

Znam da je ovo drugo takmičenje pod okriljem druge organizacije, ali svejedno, dosta je sve to škakljivo.
 

TheRock

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
97
Reaction score
302
Локација
Beograd
Rasplet u FIBA Ligi Sampiona: sezona 19/20 prekinuta do kraja septembra i pocetka oktobra, kada ce se odigrati preostale utakmice sve do 1/4 finala a onda ce biti organizovan finalni turnir najboljih 8 ekipa.

http://www.championsleague.basketball/19-20/news/bcl-to-schedule-a-final-eight-in-late-september

Očekivao sam da će FIBA naći mnogo ozbiljnije rešenje, kad ono ispade ovaj cirkus. Ne sumnjam da i Djordi neće zaostati sa svojim fix idejama, dajmo mu vremena samo.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
IMG_20200402_162719.jpg

U medjuvremenu jos jedna kosarkaska liga je otkazana i nece biti nastavka do kraja 19/20. U pitanju je Grcka.
Za sada nema odluke oko proglasenja sampiona, trenutnu lider naravno Panatinaikos.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Otkazana i italijanska Serija A u kosarci. Za sada bez odluke o poretku timova. Virtus je bio lider do ovog trenutka.

Polako ali sigurno sve ide ka tome da ce se EL/EC naci pred svrsen cin...
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Na kraju ce sam Bartomeuu sa odredjuje ko ce igrati koje takmicenje.
 
  • Like
Reactions: Zex

milanspasic91

Početnik
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
83
Reaction score
105
Локација
Baric
Direktor Himkia kaze da Evroliga sledece sezone treba da se igra sa ekipama iz ove seozne. Plasi me da i ostali ne glasaju za to, sto me ne bi cudilo.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.214
Reaction score
3.968
Локација
Uvek uz Partizan
Najebem se mile mame direktoru Himkia. Uopšte mi se ne dopada situacija, nisam neki optimista da ćemo uspeti da iz ove zamrznute pozicije uđemo u Evroligu, jedino da se sezona nastavi, ali mislim da od toga nema ništa.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top