Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Pa stvar je u tome što nema šanse da Evroliga pristane na NS. Već su to predložili tek tako, da pokažu lafo da misle na Partizan. Druga stvar, umjesto da pomognu klubu koji je već sportski izborio plasman i domaći teren do kraja takmičenja i koji ima realne šanse da ga osvoji, njima je više stalo da pomognu raspalim gurbetima koji su na putu da ispadnu iz daljeg takmičenja (kao i obično). Plus na to dodajmo da mi i kroz EC jurimo plasman u EL sledeće godine, i umjesto da jedna država i grad gledaju da povećaju broj njenih klubova u EL, oni SVJESNO jedan klub sapliću, a drugi guraju. E to ti je odnos ove bolesne države prema nama.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Jos fali vijest da kosevi u NS ne ispunjavaju standarde i da smo, zahvaljujuci nadljudskim naporima vodje, dobili od bratskog ruskog naroda koseve iz uniksove dvorane.

Pazi kurca, prednost domaceg terena u praznoj dvorani u kojoj je Novica jednom igrao...
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Stoji sve sto si rekao, ali svi znamo kakvo nam je stanje u drzavi, nije to nista novo. Mrze nas, ne mogu da nam oproste godine silovanja i prodali bi i rodjenu majku samo da nam napakoste...Bolest je to. Zato i kazem da je bolje ista nego nista...E sad, da li ce biti i to "ista" pitanje je...
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.565
Reaction score
3.352
Ja toliko verujem da smo ove godine jebaci keve i da ne sme da nam izmakne, da mislim da je cilj "drzave" u stvari organizovati zavrsnicu bas Evrokupa, a da se Evroliga, iako unapred znaju da im se nece dodeliti, spominje cisto da ih ne bi cigojneri rastrgli zbog pomoci Partizanu. Eto :)
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.882
Reaction score
7.712
Kakva sprdacina od strane ciganske drzave prema kosarkaskoj instituciji i velicini kakav sto je nas Partizan...
Najbolje bi bilo F9 Evrolige da organizuju u Beogradu, nije problem mi cemo ako se bude igralo Evrokup da osvojimo i u Kaunasu, Atinu, Bolonju, al kad budemo podigli trofej i budemo igrali Evroligu sledece sezone da ne pise kako Partizan dolazi iz Srbiju, neka bude da branimo boje Zanzibara samo ne ciganskoj drzavi!
 

TheRock

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
97
Reaction score
302
Локација
Beograd
Ljudi nema ovo veze sa ciganima. Oni nemaju šanse ni za top 10. Ova odluka je samo da se napakosti Partizanu. Isto bi bilo i da ciganija uopšte i ne igra EL.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.541
Reaction score
3.821
Локација
Beograd
Kad je bez publike moze i u Smederevu da se igra. Nebitno je. Osteceni smo sigurno kakva god odluka bude.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
813
Reaction score
2.696
Локација
.
Pa ako mi imamo ugovor sa arenom mogu samo da talasaju. Jedino ako su zeznuli kad se sklapao ugovor ako se nije mislilo da cemo dogurati tako daleko u ek.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ako ce se zavrsnica Evrokupa igrati u jednom gradu, nazalost tu nikakvi ugovori ne pomazu.
Zato sam juce i ispizdeo, vec kad ne mozemo imati pomoc publike barem da momci igraju u hali u kojoj su igrali vecinu svojih utakmica.

Novi Sad je predlozen reda radi i bice glat odbijen, dok su Beograd predlozili zbog cega? Kojom logikom da se igra u Beogradu? Kurvica iz predgradja nema sansi za najboljih 8, jedino ako racunaju da ce igrati najboljih 16. Jasno je da ovo rade u cilju da nama otezaju. Jebo im pas mater napredno cigansku.
 

TheRock

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
97
Reaction score
302
Локација
Beograd
Kad je bez publike moze i u Smederevu da se igra. Nebitno je. Osteceni smo sigurno kakva god odluka bude.

Kako bre nebitno? Igrači su navikli na arenu, koševe, tu su igrali, tu treniraju. Ispred hale video bim, gomila navijača, kad naši dodju da vide da smo uz njih, a sudije da paze ako misle da izadju u miru. Jeste da sve ovo naa rezultat utiče tek nekih 10 %, ali opet zašto uskratiti i tih 10%?? Takodje i finansijski dodatni troškovi za klub.
Nebitno je da se iz čistog hira i mržnje organizuje evroliga kad to nije u interesu ni jednog gradjanina ove zemlje, a snosi velike troškove, posebno kad se uzme u obzir činjenica da nema publike. Cigani su evroligu odavno otpisali, kao što je i sam Šakota više puta izjavo prioritet im je jedino Aba liga. Tako da i kad bi kojim slučajem igrali top 16 i dalje im to ne bi ništa značilo, oni čak i ne treniraju u Areni.
I da ne bude zabune, nemam ništa protiv Novog Sada, ne sumnjam da podrška Grobara ne bi izostala, više puta se pokazalo po tom pitanju da Niš, Novi Sad i drugi gradovi širom Srbije ni najmanje ne zaostaju čak naprotiv. Poenta je u tome da u NS neće prihvatiti i tu je kraj.
Izgleda da ih je Ostoja baš uvredio onom izjavom da "SNS nema ništa protiv Partizana". Šteta što do sledećeg "Pitajte predsednika" ima mesec dana, baš me zanima kako će objasniti ovaj potez grada Beograda.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.199
Reaction score
36.711
Pitanje za nas neupućene.

A gde bi se igralo u NS? Na Petrovaradinu, na Pejićevim salašima, na Najlonu...? Ja koliko znam, Spens nije baš u zavidnom stanju i teško da može da se kandiduje i za mnogo slabija takmičenja od EK. Ali možda grešim.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.541
Reaction score
3.821
Локација
Beograd
Kakva podrska Grobara u Novom Sadu, Nisu itd. Taj F8 sta god da je, ako ga bude, igrace se bez publike. Zato je nebitno. Navikli na koseve u Areni? Pa evo 2 meseca nisu ni usli tamo. Osteceni smo sta god da bude i to je kraj svake price. Sansu da osvojimo imamo i na marsu da se igra ali je ona sad manja nego sto je to bilo pre ovog sranja. Svi ostali koji su bili losiji a jos uvek su u takmicenju dobijaju krila ovakvom zavrsnicom.
 

TheRock

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
97
Reaction score
302
Локација
Beograd
A ako se nastavi takmičenje imaće jedno mesec dana fore da treniraju. Imamo ugovor sa arenom za trening, neće sigurno u Spensu trenirati.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
839
Reaction score
2.902
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Oni, napredni nacisti i da podnesu te dve kandidature, ima da im prihvate ovu za evroligu u Bg a ovu u NS odbiju.
Sve se radi protiv interesa Partizana.
Mogli su da kandiduje halu u železniku jer ta hala je i ovako stalno prazna na utakmicama.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
U trenutnoj situaciji, ne vidim svrhu da Srbija bude domacin finala LS, NBA lige, ni Formulu 1 da organizujemo oko Kalemegdana.

Sto se nas tice, igranje EC u Srbiji, pre svega Areni ili Pioniru bi nam dalo neku pocetnu vecu sansu i prednost u odnosu na ostale ali pitanje je uopste kakva je to prednost...Super je i Novi Sad u odnosu na bilo koju stranu zemlju, samo ne znam otkud Novi Sad...

Sve u svemu, bez publike sve je to sumorno
 
  • Like
Reactions: BaX

milanspasic91

Početnik
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
83
Reaction score
105
Локација
Baric
Iz Ostojine izjave se vidi da nas niko nije nista pitao u vezi NS. Covek kaze da je licno predlozio Dordiju Beograd, a da u vezi NS nije upucen.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.407
Локација
Beograd
Zato što je crno-beli grad. :D

Ma ljudi, kako god, da mi ipak ne pravimo ražanj dok je zec još u šumi... :icon-rolleyes:
Ko bi ga znao da li će se uopšte igrati, kad će se igrati, gde će se igrati...
A ako će se zaista nekad igrati, gde god da će se igrati, i kad god da će se igrati, ,,počistićemo,, ih mi sve tamo, ,,pozatvarati,, sve, i - kup je naš!:D

Mada, neke sportske ,,organizacije,, su stvarno maksimalno neozbiljne, za razliku od nekih drugih...sve se nešto gleda, čeka, razmišlja, odugovlači...ajde više, smislite se, koliko vam meseci treba za tako nešto?!

Jebote, pa nisu košarkaši ,,meso iz zamrzivača,, pa nema veze, ako ih ne upotrebiš sad, upotrebićeš ih koji mesec kasnije, i to odmah i neposredno posle ,,odleđavanja,,...to su bre živi ljudi i nije svejedno da li su trenutno u formi, u pogonu, u treningu, na lenstvovanju, u Srbiji, USA, Kolumbiji...

U ženskoj WABA ligi zna se kako je završeno prvenstvo, u domaćoj odbojci takođe, itd...odlučiš i kraj, igra se ili se ne igra, kažeš ko je prvak, da li se ispada ili ne ispada i pustiš sportiste (i sportistkinje) da se odmore i čekaju sledeću sezonu...
Da se razumemo, nisam oduševljen da za ,,zelenim stolom,, podobijamo sve što smo dosad zaslužili, ali ,,glavonje,, moraju da kažu: igramo ili ne igramo i kad i gde i u kom ,,formatu,, igramo ako igramo i šta ako ne igramo!
Ajde bre više!

p.s.
Ja bih Angolu iz Kolumbije svakako zadržao i za sledeću sezonu jer em što ima meku ruku, em dobro poreklo (ej, Kolumbija?!), nego je očigledno i dobar čovek jer tamo, u svojoj domovini pomaže ugroženima u ovoj pandemiji...a to je vrlo bitan ,,pedigre,, iliti preduslov da bi se obitavalo u ovom našem Partizanu!

 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top