Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
@cvetkobre Nema razloga ni za nadu. Skotovski Klub (SK) je već objavio izjavu u kojoj G. Jordi kaže da "Virtus želi u EL"

Nemanja-950 a kako nisi primetio da je post #26.416. odgovor na poruku meni u postu #26.415. u kome mi se obraća sa "NAPORAN SI". Pri čemu jeste uvreda kadaa nekom kažeš da je "naporan" a za tebe valjda nije uvreda kad se kaže @ostoja

Mogao sam i tebi sada tako da odgovorim i siguran sam da se ti ne bi uvredio :D
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Jordi se oglasio da u slucaju Panatinaikos napusti EL ulazi neki drugi klub.Mozda vredi pokusati.

Oglasilo se govno i pocelo da nabraja zabarske klubove...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bertomeu je prokomentarisao najavu Panatinaikosa.

Nije prvi put da čujemo to od njih. U odnosu sa Panatinaikosom treba imati strpljenja, treba im dati prostora za dijalog, a onda ćemo videti. U Panatinaikosu veoma dobro znaju da van Evrolige ne postoji neki dobar scenario za njih. Ukoliko se desi da istupe iz lige, priključićemo drugi tim. Pre nekoliko godina smo imali Beneton, Montepaski“, rekao je Bertomeu.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ako neko veruje, posle svega, da mi mozemo da dobijemo nesto za "zelenim stolom" a posebno od ovog smrada...

...zaista, ne znam sta bih vam rekao.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.509
Reaction score
4.724
Локација
Na vještičinoj sisi
Sačuvati tim i trenera, skupiti novac i da se bijemo. Jedini način da udjemo u EL.
Ovo što prije arhivirati i moliti se da ne bude više korone i ostalih korona na dvije noge.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
Slobodno odgovori na upis, ove dubokoumne zajebancije me ne zanimaju a i ne dobijaju mi se poeni.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.632
Reaction score
4.659
@cvetkobre Nema razloga ni za nadu. Skotovski Klub (SK) je već objavio izjavu u kojoj G. Jordi kaže da "Virtus želi u EL"

Nemanja-950 a kako nisi primetio da je post #26.416. odgovor na poruku meni u postu #26.415. u kome mi se obraća sa "NAPORAN SI". Pri čemu jeste uvreda kadaa nekom kažeš da je "naporan" a za tebe valjda nije uvreda kad se kaže @ostoja

Mogao sam i tebi sada tako da odgovorim i siguran sam da se ti ne bi uvredio :D
Znam da nema, vec dva dana samo bes iz mene govori, ideje mi idu od beton lige do glupave Fibe, ali previse sam puta gledao " Kuma" , da bih zaboravio da se osveta servira hladna.
Zato, dok jos rade medikamenti u meni, ipak glasam, teska srca, za usrani EC i pokusaj, mozda i poslednji, da se udje u jos usraniju EL.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.351
Reaction score
6.402
Локација
Novi Sad
Sačuvajte ovaj "bes", žal i ljubav za sledexu sezonu, pa da uzivo pred 20.000 svaku utakmicu gledamo Jareta, Mozlija i ostalu braću. Kako je tek njima ako je nama ovako.
Dajte malo vedrine na ovo realno sivilo koje nas je snaslo, nismo cigani. Brigu na veselje i puna hala i naravno poznato skandiranje ...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Slažem se u BCL pred 20.000 ljudi da vide kakav su spektakl propustili u EL ove godine. Platio bih kartu po duploj ceni samo neka izađu iz EC-a i ABA ima Ostojinu sliku da okačim u dnevnu sobu da svi vide! Ima da ga stavim za avatar!

Zar vama ni posle ove izjave G. Jordi-a još uvek nešto nije jasno? Ako Panatinaikos i Unikaha uđu u BCL nemam nikakvu sumnju šta treba da se uradi...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
Na kraju balade mogu da se ljutim samo na sebe. Nije kriva ni SNS podguzna muva ni katalonsko govno i cigan. Kriv sam jedino ja što sam dozvolio sebi da se nadam i da verujem onima kojima se ne sme verovati. Sve što se ne rešava na parketu 5 na 5 (ili eventualno 3 na 5) nije naš domen.

"Sve će se ovo jednom lane zvati. Svako zlo ima svoj kraj!"
 

milanspasic91

Početnik
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
83
Reaction score
105
Локација
Baric
Posle izjave od danas spanskog muljatora, sve sam vise za BLC . Kaze covek da ako PAO istupi zeli u EL dve Italijanske ekipe, jer je Italija izuzetno bitna za kosarkasku Evropu. E, pa posto je Italija bitna, a Srbija nije, posto ta ekipa koja je isprasena dva puta od strane jednog Partizana, onda cu sa zadovoljstvom gledati BLC. Privatizovao covek kosarku kao svoju, a dva casa fizickog nije uradio.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ovaj 7 dejs Eurokup19/20 "put do Evrolige"
sada deluje ko put iz "Ko to tamo peva".
I zbog Covida ali više zbog reakcija posle nečega što se nažalost i očekivalo.
Potpuno je isti K za Partizan da li je u EK ,EL ili LŠ ako je puna hala navijača i ako si sastavio tim takav da se boriš za titule na svim frontovina
Izvinte ali isti je kurac.Pare Partizan dobija od sezonskih,publike od titula i naravno države.
Ajde da se mi zakunemo u nas da će u LŠ takodje doći 15000 u hali( oće do mojega)
Ali igrači neće doći da igraju LŠ tako da nećemo biti konkurenti ni za Kup koraća.
Pa zar treba da paradiramo sa srednjim prstom svetu i da pevmo " nesretnik sam od malena" a bulja nam zapravo crvena od kurčina svih boja ali važno je da smo ponosni sa srednjim prstom na ruci.
A taj fazon " ti ćuti ako hoćeš ali ja neću"...
Pa šta mi imamo od toga sad što ja neću da ćutim?
Evo ja neću da ćutim:
Ostoja govno jedno SNSovsko!!!
Prodali ste dušu Vučiću kako bi FMP igrao EL a mi se potucali po raznim kupovima!!!
Govno jedno špansko!!!
Žena ti je Vesna Bartomelo!!!
Eto reko sam ...
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Poenta je da i ako je bilo ikakve sanse da se uguramo, to je bilo u onom haosu, dok su jos pod utiskom nasih igara. Ovo je sada sve van i sem terena, a tu se zna kako nam ide.
Ne znam ni koliko nam je pametno da se zalecemo za Panatinaikosom, daj da cujemo sta Mr O ima da kaze.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Potpuno je isti K za Partizan da li je u EK ,EL ili LŠ ako je puna hala navijača i ako si sastavio tim takav da se boriš za titule na svim frontovina

Nije svejedno. Možeš da sastaviš i najbolji tim da se boriš za titule pa da ti Bartomeu pozove Virtus kojeg je Partizan omlatio 2x kako kući tako i u gostima. Mogu da ti se dese Beronovi četvorokoraci, da ti se poništi liga iako je ostalo svega jedno kolo do kraja. Dakle, ne igra ti ni trener ni tim već funkcioneri kako oni strani, tako i ovi naši. Pa zašto onda igrati negde gde ne možeš da pobediš?

Ćoravi je izjavio kako bi FMP svakako pobedio sve da nije bilo COVID-19. I znaš šta? Prinuđen sam da ovoga puta poverujem jer sve što mu nisam verovao ispostavilo se kao tačno (nažalost). Druga je stvar što bi on tu pobedu UKRAO, PRIPISAO, ili jebem li ga šta bi joj radio i kako bi do nje došao. Ali došao bi - Na žalost. Zato NIJE SVEJEDNO...

"...a bulja nam zapravo crvena od kurčina svih boja ali važno je da smo ponosni sa srednjim prstom na ruci..."

Ta naša bulja bi mogla i malo da odmori i prestane da se crveni - Mislim da su nas dosta jebali. Red je lepo otići u BCL i odmoriti. Onaj ko voli Partizan će doći da gleda u svakom slučaju...
 
Последња измена:

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Stvara se pogresan utisak da ako mi odemo u BCL eto fmp- u licenca u EL, jordi ide na to da izbaci ekipe sa ex-yu podrucja iz EL, juri trziste Rusije, Engleske, Italije, da li neko stvarno misli da je jordi zeljan ostoje, covica, bokana, i ostalih ( klubovi sa najnizim mogucim budzetime u EL) , posle poslednje izjave jasno se vidi da klubovi iz aba lige mogu jedino da racunaju na EC, aba vise nema sigurnog predstavnika u EL kao sto je do skora to bio sampion aba lige, kroz EC bice jos teze uci u EL ( finalista, osvajac, plus budzet)
Na forumu se podsmeva bcl....rukovodstvo fibe je 2001 ustupilo ( prodalo) takmicenje jordiju, fiba je prespavala 15 godine tek od 2016 krece neka konkurencija sa jordijem, klubovima sa A licencom istice ugovor sa EL cini mi se tek 2025 god , sve sto je do sada uradila fiba u smislu prelazaka klubova iz ec u bcl za ovaj kratak period su veliki uspesi, prava borba za klubove krece istekom ugovora klubovima sa A licencom,
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Остоја ће рећи да нам је циљ ЕЛ, да настављамо у том смеру. Рећи ће да ћемо се пријавити да играмо ЕЛ ако неко откаже, али Бартомеу већ најављује да је за то место главни кандидат Виртус. Једноставно ЕЛ са ексју простора жели само једног представника. Више се залажу за стварање вештачког тима у Паризу и Лондону. Прошли пут та нека екипа из Лондона завршила такмичење без победе а публике било мање него у Атељеу 212. Много је битније шта ће рећи за следећу сезону што се тиче статуса тренера и неких играча, али и о стању дуга тачније да ли се он увећао и за колико због прекида сезоне.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.387
Reaction score
4.312
Aj sad ali malo realno... ako je izbor izmedju nas i virtusa, skoro po svakom kriterijumi je virtus ispred nas. Ajde tu smo negde po imenu i trofejima ali sto se tice trzista, finansija, zemlje u tome su mnogo ispred nas, mnogo... i logicno je da su ispred nas... cigane nije izbacio jer su bili bolje plasirani od zenita a i drzava stoji iza njih... a to sto se lozimo na ostojine izjave i najave je samo nas problem
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
i logicno je da su ispred nas...

Zato i jeste logično da odemo iz EC-a zar ne? Pošto je sve očekivano, pošto smo svakako sve znali i pre nego što će da se desi... Hitno u BCL i eto. Mada ja ne mislim da su kriterijumi koje EL i Bartomeu koriste dobri. Još jedan + razlog da se ode odatle. Ako je sve što si napisao "realno" onda mi i nismo "realno" za EL a ako nismo za EL koji ćemo K u EC-u ili zašto da onda trpimo ABA?
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.599
Јебала вас више фибина лига шампиона, да ли сте ви нормални?! Кога боли курац за трећеразредно такмичење?

Хајде да видимо шта је нама циљ. Циљ нам је Евролига. Да бисмо играли Евролигу, треба да будемо организационо, финансијски, играчки на нивоу Евролиге. А то можемо да постигнемо само или играјући Евролигу, или идући ка њој. Ако неко мисли да ћемо до циља да дођемо пуцајући себи у ногу и играјући небитну фибину лигу шампињона, тај се гадно зајебао.

Неправда је свуда око нас, а ми нисмо деца или будале као Лала из вица који је љут на село одсекао себи стојка, па да одјебемо Ђордија, иако бих ја славио дан кад буде цркао, већ гутај, гризи и борба увек и до краја. Тако да баталите глупаву причу о лиги шампиона, бар док не буде достојна алтернатива ЕЛ.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
Kad smo kod gorepomenute organizacije, ove godine slave beše 20 godina kako su slavno postali nebitni.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Tačno, bitni su taman koliko je Partizan bitan u EL ili ABA ligi zadnjih 6 godina, s tim što je FIBA sama sebe posrala prodavanjem takmičenja a nama je to sticaj čudnih okolnosti doprineo. Koliko gospodin O. ima uticaja na ABA i EL, toliko i FIBA ima uticaja na evropsku klupsku košarku.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top