Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.176
Reaction score
6.927
Локација
NbG
Jel danas izlazi i raspored igranja utakmica?
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.899
Reaction score
21.552
Излази у току дана.
 
  • Like
Reactions: BiP

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Sve da polomimo sa 10+ osim Ritasa. Njih oba puta sa košem razlike i da budu 5.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Svakako grupa mora da se prođe... Ali ako ćemo da priželjkujemo i da se molimo da budemo 4. u grupi onda nemamo mi šta da se nadamo da možemo nešto da uradimo u ABA ligi sa ciganima... Sve ispod drugog mesta po meni govori da smo slabi, doduše verovatno ćemo biti bolji kako sezona bude odmicala ali definitivno moramo da pokažemo nešto ozbiljno u EC ako želimo da konkurišemo za osvajanje ABA... Moje mišljenje.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.677
Reaction score
22.913
Локација
Академија
С обзиром да смо у прошлој сезони испали у топ 16 фази и то са онаквим тимом и још кошем Ритаса у последњој секунди, ове сезоне се мора гађати финале. Кад већ управа тврди да је буџет обезбеђен, Тринкијери ће бити ту од самог старта, изабраће појачања... Мора се напасти финале, нарочито због ове одлуке да АБА не доноси ЕЛ. Те вајлд карте које ће се делити, ако буду дељене некоме из АБА, нама сигурно неће па чак и да је освојимо.
 
Последња измена:

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Realno gledajući nimalo naivna grupa. Svi mi priželjkujemo EL tako da trenutno jedino realno je preko EK-a, Trinki izvoli zatvori se u salu i ne izlazi iz nje. Pa ako smo pravi proćemo ovu grupu sa pravim pojačanjima bez problema. Dobili smo minu u poslednjem šeširu ekipa koja je osvojila prvenstvo Italije, Tofaš ekipa koja je ispala u polufinalu Turskog prvenstva od Fenera 3:0, Ritas stari dužnici drago mi je što su nam zapali o Lokomotivi ne treba trošiti reči uvek su konkurenti za osvajanje EK prošle godine ispali u četvrtfinalu. Limož tipična francuska ekipa, mislim da sa njima ne bi trebali imati problema ali otom potom kad se sklope ekipe više će se znati. Sve u svemu na nama je da imamo jak domaći teren i da tu nemamo brige, još sezonske da puste pa da igranka krene. :napred-partizan:
 

Bojan Pfc

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
46
Reaction score
19
Локација
Beograd
Iskreno da vam kazem, ja mislim da cemo biti treci ili se boriti za cetvrto mesto. Svake godine nesto ocekujemo i prizeljkujemo pa se razocaramo, tako da bolje biti skromniji ove godine i realno razmisljati, pa ce valjda i doci neki bolji rezultat kao iznenadjenje. Prvo mesto po meni rezervisano za Loko, tu nema sta.
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Ova grupa je skoro ista kao kad se igra El. Ja zadovoljan. Dosta atraktivna imena za popunjavanje Arene.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.898
Reaction score
25.598
Локација
ante portas
Ne moze nikako da prodje , a da nam katalonski ciganin na neki nacin ne utera . Najteza grupa def.
Gle cuda Virtus koji je napustio Fibinu LS udje u onu najlaksu A grupu.
Realno providno. Znao sam da upadamo u B grupu.Nisam odusevljen.
Ides u Rusiju, tradicionalno tesko gostovanje protiv teskog rivala, menjas vremenske zone,avione itd.
Idemo na Ritas koji protiv nas tradiocionalno ubacuje kamione i sporete kroz obruc.
Tofas je prava koska. Proslogodisnji finalista turskog sampionata, ne bi me iznenadilo da oni budu prvi u grupi, godinama ulazu i imaju prilicno zanimljiv roster, uopste ne potceniti.
Onda dobismo sampiona Italije Veneciju ekipa sa dosta Amera klacemo se bogami sa njima ....
Na dnu kace po nekom mom misljenju Limoz/koji moze da bude nezgodan mogu svakoga da iznenade ,a mogu da budu kanta za napucavanje.

Lokomotiva i Tofas su def. favoriti njihovi sastavi se maltene i znaju.Ostali pogotovo Ritas i Limoz tek treba da dovode neke od igraca kao mi, dok Venecija ne bi trebala puno da menja.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.677
Reaction score
22.913
Локација
Академија
Ајде, Грбо, штанцај те сезонске да се распрода први прстен!
:partizan-fan::partizan-fan::partizan-fan:
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.912
Reaction score
26.504
Статус
Затворена за писање одговора.
Top