Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Pred mec sa nama Tofas lagano do pobede u turskom prvenstvu na gostovanju kod Afyonkarahisar - 73:84 i imaju skor 6 pobeda i 1 poraz u ligi.

Zanimljivo za dva poena imali su sut 29/36 i 81 %... Bice bas tesko tamo dobiti.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Tu ekipa treba da pokaže reakciju na poraz od Venecije, veoma važna utakmica za prvo mesto. Nije svejedno sa koje pozicije odlazimo u top16, iz te sledeće grupe se gleda ko će imati prednost domaćeg terena za nokaut fazu.

Valjda će se Volden vratiti u roster za Tofaš.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.542
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Nama bi pobeda Kubana u Veneciji bila sjajna i uz 2 pobede kuci mislim da bi smo bili prvi.
Definitivno ovaj mec u Turskoj ce biti dobar ispit. Imaju dobre sutere, posebno Lodzeski.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Kakva nam je igra u gostima i kakvo nam je domaćinstvo sa frakcijama i 8.500 ljudi... Nisam siguran koliko će domaći teren imati uticaja osim da mi koji imamo sezonsku odemo na tekmu :( Protiv Venecije, svega 10 ljudi među gostujućim navijačima se u par navrata čulo glasnije od svih frakcija i ostalih prisutnih u dvorani a to ne pamtim da se ikada dogodilo! I još nešto ko zna neka mi objasni! Kako to da se protiv Mančestera u gostima NADJAČA 64.000 ljudi i to sa 1000 grla, a da u Areni 8.500 u zatvorenom ne može da zviždi pri napadu protivnija, ako već neće da pevaju istu pesmu!?

Zvižduk je valjda univerzalan? Valjda frakcije isto zvižde? Ili neka jedni uzmu pištaljke, drugi neka koriste usta i prste, treći neka nabave vuvuzele ili kako se već zovu pa neka imaju svi različit zvižduk!!! Majko mila, ni zviždati ne mogu to je za ne poverovati...
 
Последња измена:

Zlatko_M

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
9
Reaction score
21
Локација
Beograd
Kakva nam je igra u gostima i kakvo nam je domaćinstvo sa frakcijama i 8.500 ljudi... Nisam siguran koliko će domaći teren imati uticaja osim da mi koji imamo sezonsku odemo na tekmu Protiv Venecije, svega 10 ljudi među gostujućim navijačima se u par navrata čulo glasnije od svih frakcija i ostalih prisutnih u dvorani a to ne pamtim da se ikada dogodilo! I još nešto ko zna neka mi objasni! Kako to da se protiv Mančestera u gostima NADJAČA 64.000 ljudi i to sa 1000 grla, a da u Areni 8.500 u zatvorenom ne može da zviždi pri napadu protivnija, ako već neće da pevaju istu pesmu!?

Zvižduk je valjda univerzalan? Valjda frakcije isto zvižde? Ili neka jedni uzmu pištaljke, drugi neka koriste usta i prste, treći neka nabave vuvuzele ili kako se već zovu pa neka imaju svi različit zvižduk!!! Majko mila, ni zviždati ne mogu to je za ne poverovati...
Protiv Venecije Kimijevci nisu navijali (tj navijali su samo u par navrata) zbog Kice. Tako da je to bilo samo tad, nadam se da se onako losa atmosfera vise nece ponoviti... Ali da ima sve vise i vise "pozera" na tribinama ima. Izlaze ljudi 5 min pred kraj utakmice "da izbegnu guzvu".
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Me's'čini da nam je deo najjužnije tribine zalutao tj. da je umesto iz Arene, protiv Venecije navijao negde iz Takovske ulice...
Sramota, gade mi se...
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.849
Reaction score
9.847
Kad smo kod toga, je l' mi se ucinilo ili je deo njih napustio tribinu tokom utakmice? Nesto ih nisam zagledao preterano.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.134
Reaction score
27.848
Локација
Из Чикага (моји...)
Углавном се налакте на ове шипке и мрко погледају оне који навијају са овим другима... Након пораза крећу са стандардним ''и када не будеш први ти..'' Појављују се само због тога да би се појавили, и да им ''ривали'' не преузму утицај у хали. Ку.цобоља за дешавања на паркету и сам резултат. Мада, од пратилаца вучковог сина и разбијача опозиционих митинга по граду и не можемо боље очекивати. Сад барем не туку остале навијаче по хали #еволуција.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
jbg kad ste opet zakljucali temu o navijacima, a ljudi moraju da otvore dusu


:cool:
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.328
Reaction score
2.764
Nemam ja ništa protiv Pionira, samo tom logikom treba da igramo u nekoj fiskulturnoj sali da bi tih 500 napravilo pritisak.

Uostalom, valjda je svima jasno da smo iz Pionira isterali, a da Ostoja/Grbović/ko već pokušava da izvuče nešto pozitivno iz svega toga.

A to bi svakako došlo na red, šteta je da Arena zvrji prazna pored takvog kluba.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Bez Voldena i Parahovskog na Tofas, ostali su u Beogradu.

Trifunović među putnicima. Za abu znam da ne može do 12. kola igrati, a da li ima pravo nastupa u Ek?
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Sve osim casnog poraza veceras, za mene ce biti iznenadjenje... i ubedljiv poraz isto koliko i pobeda.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top