Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.129
Reaction score
14.276
Локација
Brdo Banovo
Cestitke igracima i treneru na pobedi i prolasku dalje.

Odbrana u nekim trenucima kao Bad boysi iz Detroita. :D . :respectMozli.
Napad u pojedinim momentima kao Mega iz ...odakle je vec Mega.

Sve u svemu, rezultatski odlicno prolazno vreme i u EC i u ABA ligi.
Buducnost, pa pauza u EC od valjda dve nedelje. Znacice puno igracima. Mozda i Bircevicu...


Ostoyahhh na dobrom si putu, probaj da ne zaseres i zastitis sportski deo kluba.
 

zivkovicmiki075

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
27
Reaction score
34
Локација
Leskovac
Da li neko ima link cele utakmice nisam mogo da gledam pa bi voleo da odgledam utakmicu
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Mozliju dati ugovor do kraja karijere. :respectSramna poseta i podrska i jos sramnije prozivanje juzne tribine na kraju dok se slavilo sa igracima. Mizerna brojka i sa jedne i druge strane, grobari su spali na najnize grane od osnivanja....
Fantasticna rola Trifunovica, momak definitvno obecava, takodje neka idealna situacija bi bila i otkaz Pejnersu... Bitna pobeda, nastaviti u ovom ritmu i u Podgorici!
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Sramotna igra Mozlija, i srednjak upucen zapisnickom stolu pri svakom time-out-u, krase ovaj nas Partizan sa istim pib-om i adresom, za razliku od prokletih bolesnika KOJI NAVIJAJU ZA PRIVATNI KLUB IZ sUPANCEVE ULICE.

Ziv je Dule umro nije, dok je Mozlija i bratije.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.351
Reaction score
6.402
Локација
Novi Sad
Neverovatne promene raspolozenja i momentuma kod Zagorca..
Otvara utakmicu sa 10 poena, a onda pocinje da igra protiv nas.. dva suta za 3p mu zavrsavaju na prvom obrucu, uvaljuje vruce krompire ostalima, i kao vrhunac, u jednom napadu mu Jaramaz ne dodaje na isteku napada vec resava sam sutem, a Rade se okrece i ide do trenera i trazi izmenu ljut kao devojcica. Trinkijeri pravi izmenu, izneverovao... odmah vadi i Jareta...
Steta za glavu...

Kako je Trinki prsao na zapisnicki sto jer mu nisu svirali tajmaut za nas zadnji napad pp...iznapusavao one zenice za sve pare :) zalicio je na Duleta :)

Bravo za pobedu ali mora bolje za neki konacan uspeh.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Kako je Trinki prsao na zapisnicki sto jer mu nisu svirali tajmaut za nas zadnji napad pp...iznapusavao one zenice za sve pare :) zalicio je na Duleta :)
Opet kafe kuvarice da ostanu bez platica.

Nego, ajde da čujemo šta nam se više isplati. Po meni bolje da izbegnemo Virtus u doigravanju, ako već pucamo na to. A finale šta donese, je l :D
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Malo kalkulacija, ako je sistem evrokupa isti, kao prošle godine. Po trenutnom stanju na tabeli. Ako budemo završili:

Prvo mesto, grupa: Uniks, Oldenburg, Monako

Drugo mesto, grupa: Virtus, Huventud, Trento
Logicno prva grupa mnogo laksa. Ne mogu da verujem da smo se onako izglupirali protiv Venecije. Moze to skupo da nas kosta.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Pala dupla pobeda nad Ritasom ove sezone, rusimo negativne tradicije... Jako bitan trijumf za definitivno obezbedjivanje plasmana u top 16 Evrokupa. Verovatno cemo biti drugi jer sumnjam da ce Venecija izgubiti od prezaljenog Limoza tamo i od Ritasa kuci a i ako izgube jednu mi moramo dobiti u Rusiji sto ce biti vraski tesko, realno... No da se vratim nasem mecu sa Ritasom... Bile su oscilacije, tipa napravimo razliku par puta po +9 pa oni spuste a onda i +18 pa i to spuste ali i ja sam bio nekako miran da cemo utakmicu privesti kraju sto se tice rezultata... Ali svakako mala skola kako da se ne igra zavrsnica meca nakon lepe razlike, plus ladno masimo 6 bacanja zaredom i to sve razliciti igraci ( Tomas, Jaramaz, Gordic )... Stvarno malo neozbiljno...

Slobodna bacanja opet losi ( 19/31 ), cak 12 promasena doduse 6 uzastopno pri kraju... Pre toga bilo je solidno, jedino se Tomas namucio. Za dva poena korektno, skoro 60 % ( 20/34 )... trojke napokon nesto bolje 35 % ( 9/26 ) mada moze to i bolje a nadam se da ce i biti. Imali smo 3 manje skoka ( 28:31 ), asistencije isto ( 20:20 ) ali smo zato izgubili 4 lopti manje od njih ( 15:19 )...

Sto se tice igraca imali smo petoricu raspolozenih... Tomas se vratio u svoj dobar mod, jedino malo muke sa bacanjima, nijednu trojku nije sutnuo i po meni treba da radi ono gde je najkvalitetniji znaci da ide na kos i izvlaci poene uz faul kad moze a moze dosta puta... Jaramaz napokon kakav treba u drugom poluvremenu, posebno u zavrsnici gde je i bio mec-viner ( 14 poena, za dva 2/3. za tri 2/5. bacanja 4/6 + 6 skokova, 4 asistencije )... Zagor takodje napokon proigrao, ima on oscilacije tokom meca ali veceras je bio dobar i najefikasniji ( 17 poena, za dva 4/4, za tri 3/6 )... brat Mozli opet sjajan, pa sta vise reci za takvog coveka koji je na kraju zasluzio ovacije cele hale ( 10 poena, za dva 3/5, bacanja 4/6 + 4 skoka, 4 sjajne blokade )... i Pejdz koji nije puno sutirao ali sve sto jeste skoro sve pogodio ( 9 poena, za dva 2/2, za tri 1/2, bacanja 2/2 ...Solidni su bili i Volden koji nije bio dobar sa poenima jer skoro jedva da je i sutirao ali je zato razbijao u odbrani ( 3 poena. za tri 1/3 + 8 skokova, 3 asistencije ), Nikola Jankovic ( 6 poena, za dva 3/5 + 4 skoka, cak 3 ukradene lopte ) i mali Uros Trifunovic ( 3 poena. za tri 1/3 + 4 skoka )...Po meni malo podbacio Gordic jer sut ga bas nije isao ( 7 poena, za dva 1/6, za tri 1/4, bacanja 2/4 + 4 asistencije ) i posebno Bircevic... ja stvarno za njega ne znam sta da napisem vise... igrac manje na parketu. Miletic i Pejners su igrali jako malo.

Ocekivao sam vise ljudi u hali. Tek oko 7.500 vidim po izvestajima a mislio sam da ce biti najmanje 10.000+... Podbacili smo, realno. Navijanje sve dok je ovako kako je ne vredi ni komentarisati. Idemo dalje, ovde sad sledi pauza a imamo jako bitan mec vec u nedelju u okviru ABA lige ali o tome na drugoj temi kad dodje vreme.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Pise se pobjeda i prolaz dalje i to je sad najbitnije.. S druge strane ima puno losih stvari ali najbitnije je za sad da se dobija.. Nadam se da ce zamjena za Parahuskog biti pogodak i malo drugacije rasporedjena minutaza, pa da prolazimo i u top8 Eurocupa..
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Bilo bi dobro da neko izvuče statistiku sa i bez Voldena na parketu i generalno u ekipi. Čini mi se da ima bolestan plus minus.
Imamo ogroman problem kada nam stane napad jer smo kameni, a protivnici su počeli da se koncetrišu na Pejdža i onda sve stane. Plus ponekad lopta loše kruži i to je dovoljno.
Ali tako je i selektovana ekipa.
Nekad nas Gordić povuče, a nekad ovako izgleda kad treba da doda Pejdžu ili Jaramazu
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Bas tako, zadnja 2-3 minuta, svaki napad nam je izgledao ovako.
Cudio sam se zasto Trinki cuva Gordica, a kad bolje razmislim i Volden takodje nije preterano kreativan.

U takvim situacijama mozda bih dao loptu Zagorcu da organizuje napad, ali bih mu zabranio takodje da ulazi u reket..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top