Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
I
Srđan je pomenuo procenat realizacije protivničkih igrača (bekova i krila), kada ih Mozli preuzme, i da to iznosi negde oko 10% realizacije u tim situacijama, a sve kao potvrdu informacije da Mozli jako dobro preuzima i da mu te brze noge i eksplozivnost omogućavaju da licem odigra jako korektnu odbranu na nižem i bržem od sebe, da definitivno je jedan od igrača preko kojeg je najteže postići poene u tom preuzimanju zbog te fenomenalne energije i koncentracije koju ulaže u odbrani.
Preciznije ,dali mu jedan koš iz igre.
Sve ostale poene zaradili preko slobodnih bacanja
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.784
Локација
Nedodjija

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.541
Reaction score
3.821
Локација
Beograd
Ima li negde podatak o novim grupama u Top 16 sa koje pozicije iz koje grupe nam dolazi? Ne mogu nigde da nadjem
 

Born/Webb

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
123
Reaction score
256
Локација
Na šljivi...

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.064
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Da je ono (Pecarski) imao žar i volju sa kojom nastupa Miletić samo nebo bi bila granica. Bez obzira da li ima i koliki talenat, da li će biti nešto od njega ili ne, Miletić definitivno shvata kakva mu se prilika pruža i u kakvoj Instituciji igra.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.155
Reaction score
3.671
Mozda je ovo za neku teoriju zavjere, ali mislim da je Dordjevic zauzdao cigana bas zato da ne budu prvi.
Kako stvari stoje,oni su ispustili prvo mjesto. A nadam se da cemo mi zadrzati drugo.

Pored njih, to su jos Unikaha, Uniks kao favoriti.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Eto gde je Evrokup (u gorem slučaju evropska klupska košarka) u odnosu na NBA.
Recimo da se preteruje da bi Teodosić harao po Evroligi, ali bi bio u 12 u prosečnoj EL ekipi.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Mozda je ovo za neku teoriju zavjere, ali mislim da je Dordjevic zauzdao cigana bas zato da ne budu prvi.
Kako stvari stoje,oni su ispustili prvo mjesto. A nadam se da cemo mi zadrzati drugo.

Pored njih, to su jos Unikaha, Uniks kao favoriti.
Mi i jesmo obezbedili minimum drugo mesto u ovoj nasoj grupi. To sto ja i svi mi bi voleli da budemo prvi, to ce malo teze ici.

Ali jos se ne zna ko ce na kojim pozicijama biti u ostalim grupama.
Potpuna je ludnica u grupi A: Prometeus, Virtus, Andora i Monako se bore za prvo mesto.

U grupi C moguci je i ludacki skor od 5-5 da imaju sve ekipe u toj grupi (tesko, ali teoretski je moguce).

U grupi D: Trento, Arka i Buducnost su u borbi za 4. mesto; a Unikaha, Galatasaraj i Oldenburg za prvo.

Tako da, rano je jos i mastati, a tek pa praviti neke kalkulacije i projekcije. :icon-wink:
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Po mom misljenju 3 od 5 najboljih ekipa EC se nalaze u A grupi a to su Virtus, Monako i Andora. Videcemo sta ce tu biti, nas cilj (realan ili ne) jeste finale ovog takmicenja i rekao bih da, imajuci u vidu sta smo mi prikazali i sta su ostali timovi prikazali, da apsolutno sa svakim mozemo da se pobijemo. Korak po korak..
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.541
Reaction score
3.821
Локација
Beograd
Vrlo je tesko jos uvek naslutiti grupu ali iz tog 4. mesta najverovatnije dolazi Trento ili Gdinia. To je jasno da moraju obe da se dobije i kuci i u gostima. Ovo 3. mesto najvise sanse ima Huventud.

Interesantno je da ako Kuban izbori 4. mesto mogao bi u grupu sa recimo Uniksom i sa kojom bi se spajali u cetvrtfinalu.

Meni je za sada po prikazanom zakljucak da sa svima moze da se igra ali i da mnogi mogu da nas dobiju. Neko pojacanje ili pojacanja ce nam biti potrebni. Nadam se da Ostoja cuva za drugi krug keca u rukavu jer uz malo ulaganja u tim eto nas u Evroligi.
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Mozda je ovo za neku teoriju zavjere, ali mislim da je Dordjevic zauzdao cigana bas zato da ne budu prvi.
Kako stvari stoje,oni su ispustili prvo mjesto. A nadam se da cemo mi zadrzati drugo.

Pored njih, to su jos Unikaha, Uniks kao favoriti.

Ne mora biti daleko od istine. Ono sto je skoro sigurno (po nekom mom vidjenju situacije) je wild card Virtusu za sledecu sezonu evrolige i mislim da je Sale toga svestan. Tako da ukoliko dodje do duela sa Virtusom u polufinalu...:D
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.798
Reaction score
2.570
Локација
CyberSpace
Srđan je pomenuo procenat realizacije protivničkih igrača (bekova i krila), kada ih Mozli preuzme, i da to iznosi negde oko 10% realizacije u tim situacijama, a sve kao potvrdu informacije da Mozli jako dobro preuzima i da mu te brze noge i eksplozivnost omogućavaju da licem odigra jako korektnu odbranu na nižem i bržem od sebe.............................
...i upravo u tim momentima Janković odigra savršenu 1-na-1 odbranu na njihovom beku, ukrade mu loptu u driblingu, ode sam u kontru i zakuca :biggrin:
samo kažem :whistling:
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Nadam se da trener i igraci razmisljaju na duze staze, svim silama na pobedu u Krasnodaru, pobedom ih izbacujemo iz Evrokupa, samim tim i jednog od glavnih konkurenata u daljem takmicenju za finale!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Lokomotiva izgubila poslednje dve utakmice u ligi, protiv nas će debitovati Jevgenij Pašutin koji je sa Lokomotivom u prošlom trenerskom mandatu uzeo EK i igrao EL.

Imamo priliku da se rešimo jednog favorita EK, koji bi ako Pašutin sklopi kockice mogao praviti problema u daljoj završnici. Nadam se da ova promena trenera neće imati šok terapiju za ekipu i da ćemo ih dobiti i izbaciti iz takmičenja.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top