Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.354
Reaction score
6.416
Локација
Novi Sad
Ko im popenje ova dva pleja u autobus, ko ih spusti?

Vidan Bojovic im igra pleja...
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
Рутински одрађено, Партизан доминантан током целе утакмице.
Опет се скандирало пичкоустом, свака част млађарији партизановаца.
Оне тамо нема потребе коментарисати :D
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
U eventualnom četvrtfinalu ukrštamo sa grupom u kojoj se nalaze: Uniks, Galatasaraj, Monako, Ritas.

A sad košarka za pare!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Rutinski odradjena utakmica s obzirom da nije lako biti fokusiran na bukvalno skoro kao prijateljski mec jer je bio beznacajan za plasman.

Sto se tice statistickih podataka za dva poena smo bili vrlo dobri sa 62% (21/34), bacanja takodje 85% (11/13) a trojke malo slabije u odnosu na par poslednjih meceva 31% (8/26) ... U skokovima smo bili ravnopravni (32:32), podelili 5 asistencija vise (20:15), izgubili smo 12 lopti ali drasticno vise u prvom poluvremenu pa smo to malo smanjili u drugom delu...

Najraspolozeniji bili su Nikola Jankovic (14 poena, za dva 5/9, bacanja 4/4 + 5 skokova), Jaramaz se sve bolje vraca, Gordic (11 poena, za dva 2/2, za tri 2/4, bacanja 1/1), Birca malo ukocen u pocetku a kasnije bolji (10 poena, za dva 2/4, za tri 2/4 + 4 skoka) i Novica kapiten koji je otvorio odlicno a posle odmarao na klupi (9 poena, za dva 4/4, za tri 0/2, bacanja 1/2 + 4 skoka)... mali Uros je dobio nesto vise prilike da se pokaze i bio solidan mada se malo vise ispucavao (7 poena, za dva 2/6, za tri 1/4), Zagor (6 poena, za dva 2/4, za tri 0/2, bacanja 2/2 ali cak 7 skokova), brat Mozli jos jedno strasno zakucavanje nakon driblinga, Pejdz je bio nesto losiji u napadu, Redzi nije puno sutirao a vise je asistirao...Miletic malo igrao kao i Pejners koji je zabelezio minute. Nisu bili u sastavu Tomas i Volden.

Zavrsavamo grupu kao drugi sa 7 pobeda i 3 poraza. Onaj poraz u Beogradu kao jedini na domacem terenu od Venecije je i odlucio da oni budu prvi a ne mi. Idemo dalje. Grupu znamo i boricemo se da budemo medju prve dve za prolaz, a kad bi bili jos i prvi bilo bi odlicno.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
izgleda da naš coach ne deli vaše mišljenje što se tiče toga kako je odgirana utakmica :wink:
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Ma dodvorava se kouc grobarima, i nama svako malo nesto smeta pa i on krenuo tako ... Da bude da svi mi isto mislimo :D
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Jel su partizanovci skandirali psihu ili su se obicni navijaci samoorganizovali? :D
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
najznačajnije od večerašnje utakmice
Prvi put je Dule prokazan da "diriguje" navijačima pa je oteran a trenutak iskoristio Ćoravi da profitira zbog našeg antisistemskog, antidržavnog delovanja.
Nešto kasnije, morao je da ode Berić zbog jedne izjave. Sada kada je Ćoravi u govnima, kada treba da se dovede centar, kada mutanta treba odstraniti iz 4 ABA, kada Partizanu ide kako treba - Evo osnova da se opet probude neke priče nevezane za ekipu, koju koliko god malo i nedovoljno, ipak plaća država a klubom upravlja Ostoja. Uz sve to, igramo u Areni kojom upravlja Grbović.
Nemam ništa protiv bilo čijeg političkog opredeljenja, samo mislim da nije pametno i bojim se da je kontraproduktivno. Iskreno se nadam da će proći bez posledica. To je bitno samo u kontekstu da će Ćoravi imati alibi da ukaže prstom i dobije još para. A ako nama zavrnu salninu eto kašnjenja plata, BAT-a, otkaza i početak kraja lepe sezone. Opet kažem, nadam se da grešim.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.394
Reaction score
4.587
Локација
Zemun
"rutinerski" odradjeno.
Posebno mi je za oko zapao detalj saradnje malog Trife i Jankovica u piku.
Imali su par vrhunski odradjenih akcija u oba pravca. Raduje minutaza za mlade igrace.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
@Spalding

ima jedna poučna priča, kao odgovor na tvoj komentar

Sede dva goluba na grani i gledaju kako siledžije otimaju od siromaha, ono malo što ima i pale mu kuću. Jedan od golubova ode do rečice, stavi u kljun malo vode, ode iznad kuće siromaha i baci to malo vode na vatru.
...
Pošto se vratio na granu, pita ga drugi golub, što je to uradio, kada je znao da neće moći da ugasi vatru. Na to mu prvi golub odgovori:
"To sam uradio, da se vidi na čijoj sam strani".

EDIT:
VK se izahvaljivao psihopati onoliko, pa vidimo kako je pomoglo...
 
Последња измена:

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
A na čijoj smo strani? Svi znaju na čijoj nismo, znamo i zašto ali na čijoj jesmo? Ima i nešto do pameti i interesa... Strane se valjda znaju. Ovo mi deluje kao kamikazni žrtvenik. Meni je u dvorani najvažniji Partizan i neću pokazivati ništa što nekom drugom donosi korist na štetu Partizana. Ta kap vode iz tvoje priče nije ugasila kuću ali pokazivanje strane istu nije ni zapalio. Meni su strane jasne i nema veze što nema koristi, bitno je samo da nema štete.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top