Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
9/16 šut za 3 na poluvremenu. :respect

Pejdž dao više poena od minuta provedenih na parketu. :D Za 18:29 minuta postigao je 19 poena (4/6 za 3 konačno dobar procenat protiv ozbiljnije ekipe). Uhvatio je konstatnu nek nastavi ovako. Konačno kažnjava kad je sam.

Novica u prvoj četvrtini školovao na niskom postu, odlična njegova rola 10 p 7 sk.

Gorda maestralna asistencija generalno odlična partija, on je takođe kao i Pejdžara postigao više poena no što je odigrao minuta. Za 17 minuta 22 poena, 4 asistencije.. Najveći indeks korisnosti u ekipi 30, bravo Gorda.. Na glasanju bih dao njemu glas al Volden je ovu partiju odigrao raznovrsnije.

Volden najbolja do sad partija što kaže brat mvp nije slučajno što su baš njih 3 odvalili sa ovom utakmicom. Fantastičnih Voldenovih 5/8 za 3 ukupno 23 poena, 4 sk i 3 asistencije. Svaka mu čast za onu požrtvovanu asistenciju koju je uputio Gordi.

Odlično pripremljena utakmica, ne trebamo leteti sad u visine slede nam dve teške gostujuće utakmice. Da potvrdimo ovu pobedu već u sledećem kolu u Trentu...

Jedino što mi je danas pokvarilo utisak su ovi plaćenici i ajde oni na stranu ali koliko neki ljudi imaju kratko pamćenje kad pevaju pesme sa njima. Nemam komentara.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.129
Reaction score
14.276
Локација
Brdo Banovo
Partizane, bravo, bravo !!!

Timska pobeda, uz fantasticne minute svih igraca. Gordicevih petnaest minuta :respect, Markusovo ubacivanje u bazen, konacno efikasni Volden. Odbrana svih, davljenje "Tea". Maestralno.

Dolazak legende klube, ovacije. LEGENDA. Tacka.

O organizovanoj grupi koja koristi ime Grobari ne vredi, kao ni o pevanju sa njima.
Izgorece i njihova sveca...
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
oVmDD3.gif
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ko je čitao bilo šta što sam pisao zna da nisam jedan od onih što pada na par golova, koševa stranaca, neku požrtvovanost i šlihtanje navijačima, niti im tepam niti sam lud za skandiranjem, generalno ne potpadam pod taj hajp...
Ali Mozli je takva jebena bratina da se to skoro nije pojavilo, mislio sam od Robertsa koji je znao da zvekne glavom o parket zbog Partizana da neću da vidim takvu iskrenu požrtvovanost, ne ono pozersko bacanje za loptu, nego da neko živi za svaku loptu...
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.528
Reaction score
3.655
Локација
Beograd
U grupi sa kojom se spajamo oba gosta dobila i Uniks i Galatasaraj.

Realno nakon 1. kola jedino Uniks ostaje kao neko ko moze 5-1 da napravi. Ostali tesko.
Ako budemo imali 5-1 eto nam prednosti domaceg terena do finala.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
Mislim da je igračima lakše kad se jedna pesma peva.
Sad čija je, jebiga. Večeras su došli neki ljudi kojih u subotu neće biti, ali bila je velika utakmica, Partizan je iznad svega i mnogo je važno da smo pobedili.

U subotu će biti mnogo zajebano, dođite u Arenu, i Andrea je pozvao, biće mnogo zajebano, a moramo da pobedimo mnogo zajebanu ekipu.

O ovoj utakmici nema šta da se kaže.
Nadam se da će Walden da se profiliše u lidera, da će Pejdž biti šuter broj 1 i da će ovaj novi Amer doneti još neki poen.

3 minuta početka 3.četvrtine i 3 minuta 4.četvrtine su nešto ne želimo da se dešava često.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
Ja sam neuko govedo (to je fakat) ali ako može nek mi neko objasni kakva je situacija sa plaćenicima koji su se infiltrirali?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top