Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
bravo za pobedu
bravo za igru
bravo za posetu

i dalje sam pod utiskom

samo bez euforije, polako, tekma po tekma !
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.925
Reaction score
26.699
Da li je one sa teme o repki sada bar malo sramota sto su kenjali po Djordjevicu, taktici i ostalim nebitnim sranjima?

Glede Mozlija...Takve igrace imamo periodicno, desi se poneki put da imamo bratine poput Gagija, Robertsa, Vese, Novice. E sad sto neko lepo primeti, ima onih koji su unazad kroz vreme glumatali tu borbenost, pozrtvovanost, odanost klubu, ali su to uvek radili na neki kenjatorski nacin, imalo je tu proseravanja, samopromocije, jednostavno to nije bilo to. Verovatno se ponavljam po ovom pitanju po ko zna koji put, ali nikad necu zaboraviti tamo 2001 godinu i pobedu protiv skavolinija, u kojoj se Vesa bukvalno pokidao, i kao nagradu postigao trojku iz okreta, kojom smo prelomili mec u zavrsnici. Cela hala je skandirala nejgovo ime, a komentar Sarenca je, bar za mene, postao legendaran: pionirom se ori Petrovic Vesa, osecaju navijaci Partizana ko igra srcem za njihov klub! :clap
Mozli ima taj gen u sebi, to je nesto sto se ne uci, sto se ne stice s godinama, to ili imas ili nemas. On ima, definitvno!
Mozli carino! :respect
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Pristajem svaku utakmicu da ne gledam,samo nek pobedjujemo :)
Iz procitanog,malo je KKP svima kidao zivce?Nesto novo ?
Prvo kolo,piše se pobeda(još u gostima),kad Novica bude podigao pehar osvajača EK koga će još boleti Paja za igru veceras?
Sve čestitke Trinkiju,celoj ekipi,a koliko vidim i neki ćelavi Partizani defilovali kroz Veneciju
Pozdrav Braćo,Dogodine u Tel Avivu(da ne bude zabune opet )
Gazi,melji....
Posle prespavane noci....
Nemam obicaj sebe da citiram,malo mi je to i bzvze-bio sam u pravu itd...
Da izuzmemo iz price i sns i ostoju limara i tugu sa juga....
Navijaci smo Partizana,ljubav usadjena genetskim kodom...I ludacka VERA u svoje....Ta VERA u svoje stvorila je armiju vernih i kad se isadalo,i kad je bilo TRIDESET GODINA bez titule....Jer MI SMO PARTIZAN....Instituciha evropske i svetske kosarke....Zlo koje je doslo ce otici kad-tad,ostacemo MI i NAS PARTIZAN...
Doziveo sam ovde xy puta da dozivim i vidim postovanje prema KKP i nama "obicnim" navijacima...Hajde da malo i mi postujemo nasu istoriju u sebe...
Imperija je bila na kolenima,ali ustaje polako i uzvraca udarce....Pali se masina...Zajedno mozemo sve....
Ovo je istorijska pobeda,to je taj put...Na ovaj ili onaj nacin,bice KKP tano gde mu je i mesto uprkos svemu...
Cestitke i zahvalnost svim igracima,Trinkiju,struci,Koprivici...
Napisano je ovde more upisa na temu zdrave ishrane itd...Kakve su pizze bile sinoc?
Braco,cepaju emocije,filmovi iz proslosti u glavi...To samo Partizan moze...Pa ae vidimo uskoro...
OVE GODINE U TEL AVIVU.....
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.684
Reaction score
22.971
Локација
Академија
"Не свиђа ми се овај тим Партизана. Пуно је ту странаца који не знају шта је Партизан, тимски дуг, хемија и атмосфера која нас је красила. Неће бити бацања на сваку лопту и борбе већ само јурњава за статистику и што бољи уговор на крају сезоне у неком евролигашу."

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.1.jpg5.jpg6.jpg
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.276
Reaction score
37.189
Ali Gejns što je složio facu na ovoj slici iznad... :D

index.php


"Jbt, kakvi su ovo ludaci? Sviraj kraj majmune pa da begamo!" :buhaha
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.585
Reaction score
13.538
Локација
Yaoundé
Sadisti jedni... Juče sam baš bio umoran, pa nisam bio na forumu, sad me terate da čitam šest strana :D

U najkraćem, jedno veliko uživanje i, što reče Trinkijeri odmah nakon utakmice - pobeda tima... u pravom smislu tih reči... Brat, bivši košarkaš, skrenuo mi je pažnju na jedan detalj koji je, meni prvom, a verovatno i mnogima drugim, promakao. Trinkijeri je u prvoj četvrtini u igru uveo - 11 igrača! Treba li nešto više?

Sale (kao i uvek) :respect
Trinkijeri :respect
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
457
Reaction score
1.248
Podignuta je visoko lestvica nakon sinoćnje fantastične igre i pobede...kada bismo mogli odmah sada u Top 8 Evrolige da pokažemo ko je košarkaška institucija na kontinentu...no dobro, strpićemo se do jeseni....

Ne mogu nažalost da ne pomenem dešavanja na tribini zbog kojih pobeda ima gorak ukus za mene. Razumem ljude koji govore da ih ne interesuju frakcije, već samo klub i Partizanština, ali upravo su te dve stvari u opasnosti nakon dešavanja sinoć. Da povučem paralelu sa politikom, to je kao da imamo sns zlo i opoziciju, istina kilavu, razjedinjenu, po mnogim pitanjima diskutabilnu, ali ipak kakvu takvu organizovanu opoziciju, i ona nestane preko noći i ostane samo sns zlo. I onda neko kaže mene ne interesuje ni vlast ni opozicija, već samo moja porodica, ok, ali i porodica će da ispašta. Nadam se da grešim.
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Podignuta je visoko lestvica nakon sinoćnje fantastične igre i pobede...kada bismo mogli odmah sada u Top 8 Evrolige da pokažemo ko je košarkaška institucija na kontinentu...no dobro, strpićemo se do jeseni....

Ne mogu nažalost da ne pomenem dešavanja na tribini zbog kojih pobeda ima gorak ukus za mene. Razumem ljude koji govore da ih ne interesuju frakcije, već samo klub i Partizanština, ali upravo su te dve stvari u opasnosti nakon dešavanja sinoć. Da povučem paralelu sa politikom, to je kao da imamo sns zlo i opoziciju, istina kilavu, razjedinjenu, po mnogim pitanjima diskutabilnu, ali ipak kakvu takvu organizovanu opoziciju, i ona nestane preko noći i ostane samo sns zlo. I onda neko kaže mene ne interesuje ni vlast ni opozicija, već samo moja porodica, ok, ali i porodica će da ispašta. Nadam se da grešim.
A ko je tebi rekao da su oni drugi opozicija?
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Ljudi ja sam prezadovoljan jučerašnjom utakmicom. Razbili smo ih! Na poluvremenu sam znao da ne možemo održati baš celu utakmicu onakav ritam (i šuterski i trkački) i pomislio sam samo da se sada ne opustimo previše pa da ne počnu da nas stižu - što se i desilo, ali brzo smo uzvratili i kontrolisali utakmicu maltene do kraja. Svaka čast svima na velikoj borbi, kako su se samo bacali po parketu redom Mozli, Wolden, pa i Janković sa onom izbijenom loptom na pola. Wolden me je najviše pozitivno iznenadio, Pejdž iskidao sa šutevima, Gorda razigrao celu ekipu a bogami i sebe, Mozli bratina jedna (uveren sam da će vrlo brzo izazvati interesovanje top evroligaša, ako već nije), Jaramaz borben, ma skoro svi su bili odlični, pogotovo u odbrani. Moram priznati i da kad god su Janković i Rade bili zajedno na parketu, imali smo neki loš tajming gde su nam ovi pravili poene u serijama. Janković nas je malo nervirao ali ok. Rade takođe, pogodi lik trojku i onda odmah sledeći napad od napaljenja šutira trojku preko igrača u 7. sekundi napada otprilike :D Raša večeras bez doprinosa, ali kidaće on ove ostale samo polako.
Puno mi je srce posle ovakvog izdanja, ovo je sve ono što tražimo od igrača, borba, borba i samo borba, doći će i ta Evroliga majku joj :)
Nema opuštanja, sledeća je Cedevita pa onda da napadnemo taj Trento. NAPRED PARTIZAN!
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
457
Reaction score
1.248
A ko je tebi rekao da su oni drugi opozicija?

ako "principi" sada kada ovih drugih nema ponovo krenu da šamaraju po tribinama kada im se nešto ne svidi, značiće da su im ipak bili neka opozicija. No, nisu Kimijevci poenta upisa, već činjenica da je šljam uspostavio kontrolu nad halom/stadionom, što nikako ne može dugoročno da bude dobro.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Najbolja utakmica ovog tima Partizana. Prvo poluvreme je bilo...Mislim generalno cela tekma. Ali prvo poluvreme je bilo za udžbenike.
Još jedna stvar, pored rezultata i igre ostaće upamćena. Ili da ne bude da nešto tvrdim, jer iznosim samo sumnje.
Nisam deo bilo kakvih frakcija. Samo, voleo bi da grešim, zaista bi voleo da sam u zabludi. Ali, nakon sinoćnje utakmice, plašim se da je prvorodjeni sinoć i definitivno preuzeo tribinu partizana (namerno ih ne oslovljavam imenom navijača Partizana).
Samim tim, plašim se da se na tribinama, vraća vreme "prevaspitavanja". Gde će na svako spominjanje njegovog imena, ponovo da se dele "vaspitne".
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Ima li osim Tegija neki "kosarkaski pismen" novinar? Gledam pres konferenciju posle tekme i uvek ista glupa pitanja. Niko nesto strucno-pametno o igri da pita Trinkjerija...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.276
Reaction score
37.189
Ukoliko su brojke tačne (informacije sa ovog mesta uvek uzimam sa debelom zadrškom mada se pozivaju ispod tabela na Eurocup kao izvor) onda smo samo jučerašnjom posetom nadmašili ukupnu posetu koju je nekih 75-80% ekipa imalo u celoj prvoj fazi takmičenja.


Naravno, nepotrebno je napominjati ko je najgledanija ekipa takmičenja. A prostora za napredak još uvek ima. Bravo Grobari! :clap
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
ako "principi" sada kada ovih drugih nema ponovo krenu da šamaraju po tribinama kada im se nešto ne svidi, značiće da su im ipak bili neka opozicija. No, nisu Kimijevci poenta upisa, već činjenica da je šljam uspostavio kontrolu nad halom/stadionom, što nikako ne može dugoročno da bude dobro.
Kada se samaralo bili su i ovi drugi na toj istoj strani sa principima. Odvratne su obe strane zato nas ne treba da zanimaju njihovi sukobi neka ih resavaju kako god hoce. Bitno je da imamo normalniju atmnosferu sad. Da su odvratni ovi sad jesu al sta je tu je.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Jel mozete da zamislite koliko bi Tomas pokidao da ima atmosferu kao pre par godina. Mislim da bi lik leteo po terenu. Jednostavno mi tako izgleda da je lik kome publika daje energiju.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ja da sam novinar i da sam bio na konferenciji, upitao bih Trinkijerija da li je posebnu motivaciju našao u čuvenom Donu Haskinsu sa Teksas Tec-a po kojem je nastao film "Glory road", a za koji znam da je jedan od Trinkijevih omiljenijih, tim pre što film govori o regrutovanju velikog broja igrača crne puti od kojih Haskins traži osnovnu fundamentalnu košarku tokom cele sezone ne dajući im da "divljaju", kucaju i igraju atraktivno što je karakteristika tipa igrača crne puti, da bi im onda kada je najvažnije u sezoni dao maksimalnu slobodu pa su ovi pokidali i osvojili šampionat!
Obzirom da pričamo cele sezone kako su statistike igrača oborene i ubijene u odnosu na one koje imaju u CV-ju iz prethodnih sezona, kako su svi u funkciji tima kroz tu fundamentalnu košarku, mene je ceo performans ekipe sinoć jako podsetio na scenario Dona Haskinsa - "e sad im pokažimo koliko smo gladni i kakvu košarku možemo da igramo!"
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top