Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
@garbaN

Sudeći po pravilima upravo tako kako si i rekao, bolji plasman u TOP16 određuje domaćinstvo i u polufinalu i finalu. A u slučaju da je plasman identičan odlučuje koš razlika u TOP16 gde smo za sada neprikosnoveni. :šal

The team finishing in the higher Top 16 place will play the first and third
game of each match-up at home. In case both teams finished in the
same Top 16 place, the team with the highest number of Top 16
victories will play the first and third game of each match-up at home.
In case of a tie, the team with a greatest Top 16 goal difference will
play the first and third game of each match-up at home. In case of a
tie, Article 17.4.1 will be applied to break the tie.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Po rezultatima a pre svega igri, deluje da Trento tesko moze da napravi stetu bilo kome u ovom trenutku, pa tako i Virtusu sa kojim igraju 2 uzastopne utakmice. Trenutno zaostaju 22 poena za Redjianom kod kuce. 5 poraza zaredom.
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina
Nama je bez parafraziranja najvažnija ova sledeća utakmica sa Darušafakom u Istanbulu.
Ako se iz Turske vratimo sa pobedom,ne gine nam minimum drugo mesto,mada će u tom slučaju biti sasvim relna prva pozicija pred narednu fazu takmičenja.
Sledi nam paklen raspored u narednih 20-ak dana.Nadam se da će se Gordić i Reding oporaviti do Utorka.Danas nam i nisu bili potrebni,ali u Utorak će nam obojica mnogo značiti.
Ko će dočekati taj Utorak... :cekanje:
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Darušafaka ovaj vikend ne igra utakmicu.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.207
Reaction score
36.738
Po rezultatima a pre svega igri, deluje da Trento tesko moze da napravi stetu bilo kome u ovom trenutku, pa tako i Virtusu sa kojim igraju 2 uzastopne utakmice. Trenutno zaostaju 22 poena za Redjianom kod kuce. 5 poraza zaredom.

Možda Trento ne može, ali u ovom trenutku deluje da Partizan može da napravi štetu svakome. A to je verujem mnogo bitnije. ;) ;-)

Samo da potraje.
 

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Teško je pobediti nekog dve utakmice za redom tako da ja verujem u Trento da ih iznenadi i da uz nasu pobedu u Turskoj obezbedimo polupoziciju
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.541
Reaction score
3.821
Локација
Beograd
Ova naredna utakmica se igra za prednost domaceg terena do finala i tako bi trebalo gledati na nju. Pobeda bi nam otvorila vrata tog puta. A sto se prolaza tice ako se i izgubi bitno je da bude sa sto manje razlike, ali to nek bude tudja briga.
Steta sto su Gorda i Redzi bolesni. Verujem da ako budu u sastavu to ce biti bez treninga prakticno. Dobro je sto nam u ovoj seriji teskih utakmica ide jedna trening utakmica u ABA sa Zadrom da se regenerisemo pred narednu seriju.

U narednom periodu najvaznije utakmice sezone su nam ovaj dvomec sa Darusafakom i kuci Buducnost.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ok polako, nije ova utakmica sa Dackom na zivot i smrt. Bice dobro da pobjedimo ali ni ta pobjeda ne rjesava sve do kraja. Imamo mi posla i kod kuce u sledecim utakmicama. Veceras bi moglo da bude na mali broj poena, pa i ako izgubimo bice bas tjesno tako da cemo u Bg moci da popravimo medjusobni skor u nasu korist.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.527
Локација
Žrnov
ako neku moramo da izgubimo, onda je ova mozda najbezbolnija....
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
431
Reaction score
1.558
Mec sa Dackom nije na zivot i smrt, ali sa druge strane vrlo bitan mec zbog prednosti domaceg terena i cetvrtfinalu i polufinalu, mislim da sa ovom pobedom i 2 pobede kuci to skoro pa sigurno obezbedjujemo .
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
400
Reaction score
2.204
Локација
Gde god on da igra
ako neku moramo da izgubimo, onda je ova mozda najbezbolnija....
ja bih pre izabrao Virtus u gostima. Naravno da ne letimo previse i stvaramo pritisak ali nije nikakva mudrostr reci da bi eventualne pobede nad turcima otvorile vrata u potpunosti. i to ne samo u Eurocupu vec i u Abi zbog predstojeceg rasporeda. Posle dvomeca sa darusafakom ako se sve zavrsi kako treba mozemo da se preusmerimo na druge stvari.
A mozemo i da popbedimo sve do kraja jer tako smo u mogucnosti. :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.527
Локација
Žrnov
ja više volim da se izgubi u grupno fazi neka, nego posle kad je na ispadanje :)
naravno da treba da idemo na pobedu, ali sam samo htela da kažem da nije oGlavu :wink:
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.235
Reaction score
10.316
Локација
underground

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
po meni bi bilo idealno kad bismo izgubili u top 16 od Virtusa 5 razlike i u abi imamo prava na jedan poraz čisto da ne poletimo (čitaj neporažena reprezentacija na pripremama i u grupnim fazama). Kad krene četvrtfinale, mi prava na poraz nemamo...
Da ne pišem ponovo. Naravno lupio sam razliku.
Sutrašnja utakmica mislim da će biti baš teška, za vikend nisu igrali i tu imaju prednost što su imali od Virtusa vremena da pripremaju ovu utakmicu. I pri tome mi smo ti koji putujemo, ne oni.

Što se tiče njihove ekipe, najefikasniji igrač je Džonatan Hamilton (213cm) koji je prosečno u regularnom delu beležio 12 poena i 8 skokova. U prvoj utakmici protiv Trenta nije igrao. Od visokih tu je i Jones Jarrod sa 11 poena, 6 sk i procentima za 3 od 33% .
Igrač sa najboljim procentima za 3 je Colson Bonzie 51,7%, prosečno je beležio 10.8 poena i 5sk.

Brown Gary je drugi najbolji za 3 sa 37 posto, 10 poena prosečno je beležio. Doron Lamb kao i Browne 10 poena, 3 asistencije.
Igrači sa manjom ulogom, a da su vredni pomena su još Sinan Guler sa 6 poena i 3 asistencije, Ozmizrak Kartal 7 poena i Ozdemiroglu Dogus sa 5 poena.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Za takav ishod bi se moglo reći da je prihvatljiv, mada je i to upitno, a reč "idealno" povezati sa porazom, po mom mišljenju, ne dolazi u obzir.
Idealno bi bilo +20.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Reding je out za sutra sigurno. Gordic neizvestan do pocetka meca. Veceras je trening pa ce se znati vise.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top