Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.968
Reaction score
25.955
Локација
ante portas
Da ne pišem ponovo. Naravno lupio sam razliku.
Sutrašnja utakmica mislim da će biti baš teška, za vikend nisu igrali i tu imaju prednost što su imali od Virtusa vremena da pripremaju ovu utakmicu. I pri tome mi smo ti koji putujemo, ne oni.

Što se tiče njihove ekipe, najefikasniji igrač je Džonatan Hamilton (213cm) koji je prosečno u regularnom delu beležio 12 poena i 8 skokova. U prvoj utakmici protiv Trenta nije igrao. Od visokih tu je i Jones Jarrod sa 11 poena, 6 sk i procentima za 3 od 33% .
Igrač sa najboljim procentima za 3 je Colson Bonzie 51,7%, prosečno je beležio 10.8 poena i 5sk.

Brown Gary je drugi najbolji za 3 sa 37 posto, 10 poena prosečno je beležio. Doron Lamb kao i Browne 10 poena, 3 asistencije.
Igrači sa manjom ulogom, a da su vredni pomena su još Sinan Guler sa 6 poena i 3 asistencije, Ozmizrak Kartal 7 poena i Ozdemiroglu Dogus sa 5 poena.


Gledao sam ih ove sezone jednom,dva puta.
Npr. uporedivši ih sa Tofašom , sigurno defanzivnija,atletskija i fizički dominantnija ekipa. Vole da trče , i veoma su skočna ekipa.
Ono što je za njih interesantno je da u odnosu na ostale turske timove imaju najviše Amerikanaca u timu tako da im je to postala tradicija, i uvek izaberu kvalitetne Amere. Sećam se kad je za njih igrao trio Vilbekin-Vonamejker-Klajburn.
A vidite gde su ti igrači sad.

Ovaj Bonzi Kolson ima nestvarne procente i mislim da od njega preti najveca opasnost.
Naravno ne smemo da dozvolimo da nas nadskaču jer ovaj Hamilton sa Dzonsom preti kao konstantna opasnost na skoku.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.287
Reaction score
37.220
Kopka me već drugi dan:

"...ono što ti radiš svaki put..."

Na šta li je mislio? :D

Srećno momci, pa da razbijamo Turke na buljuke večeras. Ako imaju nekog uopšte da igra. ;) ;-)
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652

Bojan_pfc

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
67
Reaction score
35
Локација
Beograd
Jao ja imam supernovu, koja od pre par dana ukinula sve SK... Jel ima jos neko ovaj problem i ima li nacina da se gleda negde, strim ili bilo sta?
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.542
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Jao ja imam supernovu, koja od pre par dana ukinula sve SK... Jel ima jos neko ovaj problem i ima li nacina da se gleda negde, strim ili bilo sta?

Evo i ja i verujem jos mnogo ljudi. Za mene je ovo nova situacija da moram da jurim linkove pa ako neko iskusan moze da pomogne bilo bi super. Stavite sto vise linkova.
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
765
Reaction score
2.842
Локација
Banja Luka
Nazalost sami sebe smo pobijedili,skroz bezidejna igra u napadu sa bezbroj gresaka i glupo izgubljenih lopti.Ova Darusafaka je kurac od ekipe i jos mi nije jasno da ovo nismo dobili.Po meni kljucni momenat ove utakmice kada smo bili na +6 Mekadu promašuje oba slobodna bacanja i Turci okrecu utakmicu u svoju korist i prave seriju 9:0 čini mi se.Baš šteta,mogli smo skoro pa sigurno obezbjediti prednost domaćeg terena do eventualnog finala.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Slabija utakmica i zaslužen poraz. Nije strašno puno, izgledali smo ok...

Zbog ovakve indijanštine Zagorac bi jako brzo završio u svlačionici da je Dule trener... Šta reci... Uvek mora da bude jedan da mi kida živce.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.450
Reaction score
4.802
Ništa, idemo dalje... ne znam kako je došlo do toga, ali utakmica je izgubljena nerazumljivom nedisciplinom u igri nekih igrača... kako smo igrali, rezultat je odličan. Plašim se revanša...
 
Последња измена:

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Koji je ovo bezobrazluk jebote, pre toga isto ona trojka preko ruke u 10oj sekundi napada i u sledecem fade away sa 6 metara na postu u 5oj sekundi napada protiv 15cm nizeg igraca, prvo mu za to treba nalupati samare, a onda tek za ovaj pokusaj na kraju.. On ima neki trip da je lider ili ko zna sta, pa sad kao nece nikome da da loptu kad se resava.. Majko moja, koji je to problem u psihi jebote..
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Steta stvarno za ovaj poslednji sut. Bio je u dobrom naletu Zagor, ali se vidi da je i sagoreo u toj zelji da i on resi utakmicu.
Bice valjda bolje sledeci put
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Steta. Mislim da je Zagor ishitreno sutirao i imao je mnogo bolja resenja pa i da smo isli na dva poena za produzetak i potencijalnu pobedu na taj nacina ali... Pokusao je ovako, nije uspeo i izgubili smo. U Pioniru moramo da dobijemo vise od dve razlike i to je to.

Generalno, lose smo odigrali utakmicu, posebno u napadu.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Nekako glupo izgubljena utakmica iskljucivo nasim greskama. Prava je steta sto nismo uspeli da nastavimo u istom ritmu iz Italije ali nema veze mozda je ovaj poraz i dobar za nesto a bog ce znati za sta.

Iako sam izgoreo tokom utakmice ipak na momke ne mogu da se ljutim jer svako ima pravo na los dan, neka bude da su to pravo iskoristili sada.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top