Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

napadaj

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2018
Порука
517
Reaction score
2.415
Локација
Srbija
Још један куриозитет као против Игокее. Поново мањак шутева ван рекета сем тројки.
Погледајте прилог 7034

To nije kuriozitet, nego primena NBA statistika prema kojima je šut sa poludistance najmanje koristan šut. Zato i šutiramo ovoliko trojki ili idemo iz reketa, bilo kroz šuteve visokih igrača koji prime loptu dole, bilo kroz polaganja igrača koji utrčavaju ka košu.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
@Dino Ma opusteno druze, nisam mislio da zajebavas...

Sto se tice tekme, najbitnija je pobeda sto rece Trinki...Bas sam sa bratom pre meca pricao kako ce danas, zbog svih ovih okolnosti, najvise morati da povuku domaci igraci jer ce stranci verovatno biti malo odsutni dok se ne naviknu na atmosferu...I upravo se to dogodilo, Rade i Novica su pokazali klasu i pravu energiju, vrhunski mec su odigrali. Posle su se prikljucili i drugi, pre svega Volden, te na kraju dobismo i lepom razlikom...

Idemo dalje, sledeci mec vrlo bitan, Primorska je zeljna osvete nakon poraza u superkupu i debakla protiv cigana. Valjda ce i Rasa biti spreman.
 

lovac_u_zitu

Početnik
Учлањен(а)
29.09.2019
Порука
1
Reaction score
5
Локација
Бар
Тренутак кад Новица притиска у одбрани, онај момак губи дриблинг и немоћан пада. Експлозија емоција. Непроцјењиво. Загорац свака част.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Poseta i igra u prvom katastrofa. U drugom smo vec licili na sebe. Tim polako raste, fali jos jedan igrac sa poenima u rukama.
Mnogo bitna pobeda zbog borbe za prva dva mesta.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Uh sta reci a ne ponoviti ono sto ste vec rekli..pocetak utakmice los kako igracki tako i organizacijski..pustaju se pesme jedna za drugom u spletu a onda "da volim crno bele" se prekida na pola..neki nastavljaju da pevaju neki ne..onda na terenu kolaps..Tofas igra kao da je utakmica sa nekom ekipom ispred zgrade pa se prosto poigravaju..na svaku nasu trojku imaju odgovor jos kad je onaj ubo od tablu doslo mi bilo da iz koze da iskocim...a u hali niko navijanje da povede..da li je mozda neki dogovor bio zbog Bosketa da se cuti neko vreme i ne navija ili je doslo spontano ne znam..uglavnom i meni i svima oko mene je cudno skroz..i tako do pred kraj 2/4 a onda odjednom je prokljucala arena..mislim da je to momcima dalo polet i elan da krenu napred i da melju..fenomenalno drugo poluvreme kada nam je sve islo od ruke..raduje me pik koji je Gordic poceo sa Parahovskim da radi konacno..to je ono sto cekam da vidim..raduje me i ova partija Zagorca koji je igrao kao u transu..o kapitenu Novici ne vredi trositi reci samo naklon do poda kako igra..bravo momci samo tako nastavite..idemo korak po korak...do finala..
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
4.jpg
Je l' ovo Manu Đinobili?
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Posle par godina ponovo u Areni...Rekoh NE, al' Px3 je presudilo.
Partizan, prijatelji i pivo.

Udobnost, prohodnost- plusevi za arenu
Sve ostalo, ipak Pionir. Zasto? Zato :D

Srca i kissici..mila draga majko.

Novica ziv, Zagorac ziv, pobeda. Dovoljno za (ipak) lepo vece.
Od pocetka na vrhu tabele, bravo.

Gazi Pertizane !
 

Born/Webb

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
123
Reaction score
256
Локација
Na šljivi...
Slabo pišem, ali neko ovde reče da ostavimo utisak iz hale, pa da ispostujem kolegu.
Prvo poluvreme - njima ulazi sve, bukvalno sve! Imamo problema sa kretanjem u napadu, nekako mi Walden deluje staticno kada se oslobodi lopte, u par navrata na malom prostoru se stvori guzva i onda nema realizacije. Trojke prvo poluvreme , ne ponovilo se.
Drugo poluvreme krenule i trojke i brza lopta u tranziciji i skok igra, i naravno Zagorac! Novica kapitenski, dize ekipu, svaka mu cast sa kojim žarom igra.
Navijanje , kao sto neko rece, nije bilo do 2/4, posle toga ekipa na severu desno vodi navijanje koje prihvata cela hala.
U par navrata krece ludilo, oni traze timeout , svi urlamo i lik (debil) pušta muzika i nadjacava nas, spusta nam energiju, to nikako ne kapiram!
Moram da pohvalim ljude oko na nasem delu (sever, superior i ovi skuplji) da su svi bili pravi partizanovci, emotivno ispratili svaki kos, urlali i sve sto ide uz grobarstvo. Nikakvi semenkari nisu bili oko nas i kada se pevalo sa tribine , svi su pevali. U Areni možda nemamo reakcije kakve smo navikli u Pioniru (pre svega , ljudi su dalje od terena) , ali na momente veceras se pokazalo da moze i 9k ljudi da izvrsi pritisak.
Raspisa se, uzivajmo u pobedi.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.901
Reaction score
7.784
Start utakmice i veci deo prvog poluvremena nije isao onako kako smo zamislili, sto zbog njihovo sutersko vece, sto zbog nase kriminalne odbrane.
Konsolidovali smo se na vreme , spustili razliku, tj napravili je prihvatljivu, a onda smo u drugom poluvremenu samleli turke.
Utisak je da su neki igraci jos uvek daleko od prave forme, ali prednost ovog tima je sto svaku utakmicu neko "neplanirano" uskoci i pogura valjak.
Rade odigrao mozda i najbolju utakmicu u dresu Partizana, sem onu gresku kad je poklonio 2 poena protivniku, sve je bilo na visokom nivou.
Vukao tim, pogadjao, bio raznovrstan u napadu, a pritom je u odbrani cuvao protivnickog plejmejkera.
Novica, kapitenski, partizanski, koliko kosarke i inteligencije ima u njemu, steta sto u danasnju kosarku ima sve manje igraci kao sto su on, a sve vise na pr. kao onaj DJ Vajt. Skolovao ih, vozao, uneo energiju i doneo prevagu.
Walden smiren, dobar pregled igre, dobra odbrana, dobar sut, samo mi nije jasno sto nema jos vise minuta i sto ga Trinki uvek menja u poslednja 2-3 minuta utakmice?
Gordic, kad radi ono sto zna, tj kad ne siluje on je ogromno pojacanje. Veceras je koristio svoje oruzje, bio racionalan, odigrao odlicnu utakmicu, nadam se da ce u tom smeru i nastaviti.
Jaramaz jos jedan dobar mec za njega, ali imam utisak da moze on jos mnogo vise da napreduje, pre svega napadacki, ali i za sada ovo sto pruza je iznad ocekivanja, bar za mene.
Pejdz opet u svom modu, toplo-hladno, ali kad se sve sabere, mali broj je dobrih utakmica odigrao, pogotovo kad igramo protiv ozbiljnijeg protivnika, on po difoltu nestane. Hitno moramo da reagujemo i dovedemo igraca koji ce resavati ovakve utakmice. Trazi se on jos uvek, verovatno ce imati i dobre utakmice, svakako ga treba ostaviti jer je "domaci".
Jankovic je dosta trapav, 2 puta je imao zicer ispod obruca i umesto da zakuca i dobije faul, on popije 2 banane. Metiljav, cist visak u ovom timu Partizana, nema sut, nit brzinu za poziciju 4, za 5 je "kratak".
Bircevic dok je bio na parketu, nama je skripilo opasno u odbrani, u napadu jos uvek trazi formu. AT u drugom poluvremenu nije ga koristio, mada za njega imam i razumevanja, verujem da jos uvek ne zna sve akcije, poslednji se prikljucio, ali ne ocekujem veliki doprinos.
Mozli dobar veceras, kao sto rece neko ovde, 2 faula mu izmisljena, radi ono sto zna na parketu, primetio sam da malo sporije rola iz pika, ali generalno volim ovakve igrace, koji odrade ono sto se trazi od njih i ne prave gluposti.
Parahovski, najbolja utakmica od kada je tu. Nije nista specijalno u brojkama, ali covek "ustopovao" Vilijamsa, odigrao odlicnu odbranu na njemu i dao znacajan doprinos u pobedi. Cudno mi je sto nema akcije za njega u napadu na niskom postu, ali verujem kad se bolje fizicki spremi, da ce biti i toga.
Peiners-ovu ulogu ne vidim u Partizanu, barem za sada, a i njegova minutaza nesto govori.
Da napomenem da smo igrali i bez najboljeg igraca, prve violine ovog tima.
Ako se limar otvori za igraca na poziciju 2/3, ovaj tim, cak i u Evrokupu, moze svakome da pomrsi racune.
Sledi Primorska, ocekujem tvrdu, tesku, neizvesnu utakmicu.....
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Kakva utakmica ljudi moji... Kakav Partizan. Veliki Partizan!!! Opet se vracamo posle minusa i to kakvog, od 14 poena, i opet dobijamo ubjedljivo. Nista ne moze da podigne samopouzdanje i ojaca hemiju ekipe kao ovakve pobjede. Walden sjajan, konacno prikazao bas ono zbog cega smo ga doveli, Zagor na turbo pogon, Gorda rutiner, Mozli ratnik, Novica kapitenski, srcano, iskusno, GROBARSKI!!!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.267
Reaction score
18.295
Локација
Kej Republika
Slabo smo otvorili veceras. Odbrane bez.
Dobro je sto smo nekako uhvatili prikljucak do kraja prvog. Posle su u drugom upali u masinu.
Zagor onakav kakvog ga prizeljkujemo. Zver!
Novica, KAPITENCINA!!!

Pejdzara nastavio po starom...
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.383
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
Ako nekog zanima, Partizanovci nisu navijali prvu cetvrtinu a Zabranjeni celo poluvreme zato sto je preminuo Goran Klještan Boske.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.353
Локација
U pizdi materini
@El_Grande_Jokan Kad slikaš i publiku brt zamuti im lica barem.

Što se tiče utakmice veoma je loše počelo a i ruku na srce ovi iz Tofaša imaju snajperiste plus ono sve ostalo što su ubacali stvarno je delovalo preterano. Kada je se probudila publika i počelo navijanje tako su se i turci stegli.
Po meni meč prelomili i dobili Novica i Zagor, barem sam ja stekao takav utisak. Ne zaboraviti da smo igrali bez možda i najboljeg igrača trenutno plus taj 2-3 igrač što nedostaje.

Što se tiče navijača ( maloletni, damei i osetljivi nek prestanu ovde sa čitanjem, hvala) hteo bih da pozdravim sva goveda koja su bez odgovarajućih ulaznica ušla na druge tribine i svojim maloumnim telesima ometala nas ostale, jebo vam pas mater da vam jebo onu seljačku nenormalnu. Još vidim jednog seljobera koji je brat bratu pored toga što je zakrčio prolaz i zaklonio pogled ka košu grupi ljudi zapalio jedno brat bratu šest do sedam cigareta i ako je u radijusu od pet metara okolo njega bilo bar toliko dečice. Koliki neko šljam mora da bude da radi nešto tako mogu samo da zamislim. I nije mi krivo za takve ima ih pun kurac zato nas civilizovan svet i ne podnosi krivo mi samo što navijaju za Partizan jebo ih onaj ko ih je naučio da ih jebo sto puta, bolje da im je kurac u usta stavio umesto toga jer za bolje i nisu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top