Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Bice bas tesko dobiti Mornar u Baru,imam neki predosecaj kao protiv Primorske.Ali mislim da je svima u glavi vec sledeca utakmica u evrokupu protiv Lokomotive jer je Aba neka vrsta pripremnih utakmica za Evrokup,s obzirom da i da budemo prvi u Aba kojim slucajem mi Evroligu videti necemo to treba da je svima jasno.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.421
Локација
Beograd
Све је добро док се побеђује и док увек има неко да ,,искочи,, и реши утакмицу!
Некад Раша, некад Јаре, некад Загор, па онда мало Новица, па Мозли, Горда, Пејџ...
Не брине мене ко не игра, ко је повређен, ко није у форми - док има неко да реши утакмицу у нашу корист! А очигледно увек неко има...
Сезона је дуга и можда ће баш Арцјом ,,одрати,, некога када то буде требало, Бирча ,,одрадити,, неку победу, и све тако редом...

Подсећа ме ово (са радошћу) и на наш Ф.К. - тамо у почетку ,,повукао,, Сума, па онда Натхо, прорадио Садик, Манчестер ће да сјебе Асано, и тако...има времена до краја сезоне за свакога...

Сјајно је што има, и што ће бити шта да се гледа када су ова два наша најпопуларнија клуба у питању, чак и када их посматрају такве естете, зналци и строги критичари свега негативног, какви Гробари већ јесу...

Не заборавимо да ће неки наши играчи временом дизати форму, нека акције бити уиграније, прецизност порасти...

А опет мислим на оба клуба! :šal
 

Zoran6

Početnik
Учлањен(а)
05.10.2019
Порука
1
Reaction score
9
Локација
Zajecar
Evo da se nakon dugo godina praćenja foruma upišem i ja. Nakon 35 godina praćenja Partizana, od prvih utakmica sa Kerkezom i Falčićem u sastavu u Hali Sportova pa do ove sinoć, svih dešavanja u i oko kluba koji su svima vama ovde dobro poznati i o kojima neću ovom prilikom, posebno mi je drago da je ostvarena pobeda na terenu na kojem se nikako nismo snalazili protiv profila ekipe nalik ekipama od kojih smo kroz ovu bližu istoriju glat gubili na gostovanjima, gde generalno nismo imali kontinuitet pobeda na gostovanjima, a sada ostvarismo dve tamo gde je mnogo "jak" domaći teren, a i rezultati idu tako da nam stvaraju pristojan luft u odnosu na ostale. Ipak, naši cilkevi dosežu mnogo dalje od ove grupe, a i pored svih dobrih rezultata lično tek očekujem na delu kroz neki naresni period tu kompaktnost ekipe, delom i kada preguramo ovu seriju gostovanja i budemo u mogućnosti da više vremena provedemo u sali za trening i "kopamo"!
Za ovu prvu priliku toliko,
NAPRED PARTIZAN!
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Ja se negde slazem sa Stojancetom...iako nas je Gorda izvadio iz bule i na pocetku,pa i sa onom trojkom na kraju,ali prilicno je divljao...
Ona dva suta iz fejd aveja preko ruke,pogotovo ono iza table se ne sutira,bar ne bi trebalo da ih sutne ako nisu na isteku napada...Ali on ih je pogodio,i sta ti da mu kazes posle toga??! Gledao sam 2 poluvreme odlozeno,iako sam znao da smo pobedili ja sam se prilicno iznervirao...
Ali pobedi se ne gleda u zube,zato cestitke Trinkiju i ekipi!
Mozli je jebeni car,racunajuci i Tomasa mozda i najvece pojacanje. Artiom za zaborav za sad,ako ne proradi najebasmo...
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.235
Reaction score
10.318
Локација
underground
Ja se ne bih slozio sa ovima koji tvrde da pobednik ABA ,lige nece u evroligu ove godine.Ako se to desi ABA liga ce biti mrtva a to nikom ne odgovara
 

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.637
Reaction score
971
Локација
Морава
Ако циганштуре освоје, иде победник. Ако освоји неко други, никад се не зна, АБА и није толико атрактивна, лоша је нашу кошарку..

То је једина регулатива по питању тога.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Izgleda je najveći problem što je Gordić bio jedan od glavnih faktora koji su prelomili utakmicu. Čovek je od kad je ušao 3 asistencije podelio Mozliju i 1 Pejnersu, da je negde divljao jeste ali da li je pogodio važne šuteve? Jeste i ja sam bio ljut kad sam video kako je pogodio fadeaway al ga je pogodio i potom trojku važnu. Čovek imao 13 poena, 6 skokova (jedan manje od Mozlija), 7 asistencija (ukupno 13 ekipno), 2 izgubljene i 1 ukradena. Imam utisak kao da bi ste voleli da je promašio onaj šut preko centra i ajde samo da je reč o poenima nego doprinosi i puni i ostale kolone.

Ja sam već rekao on će divljati onoliko koliko mu Trinkijeri dozvoli, a juče je preuzeo odgovornost na sebe i odradio dobar posao. Nas bi juče bolja ekipa preokrenula i rutinirala ali ono što je važno je da pobeđujemo i kad igramo loše sa slabim procentima i bez Parahuskog, Tomasa, Jaramaza koji nije došao na utakmicu i plus igrača koji tek treba da dođe.

Mi smo juče pobedili sa ovim procentima 47,5% za 2, 25,7% za tri i 50% sa linije slobodnih bacanja. Pobediti sa ovakvim procentima je odlično teraj dalje. Ubeđen sam da kad dođe bek da će i Gorda manje solirati. Isto tako očekujem da Art proigra do kraja novembra.

Moramo povećati broj asistencija i plus slobodna bacanja podići na mnogo veći nivo.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.235
Reaction score
10.318
Локација
underground
Pa realno gledano ni do sada se nije desilo,da uvek pobednik ide,setimo se igokee,i cibone,s tim da je cibona sama odustala,ali ako bi pobednik bio neko iz trija,buducnost,cedevita,partizan,siguran sam da bi pobednik isao u evroligu,a ako bi se desilo da ne bi,onda bi se ona raspala.u ostalom da su hteli cigane u evroligi uvek i po svaku cenu,dali bi im A licencu i zavrsena prica.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.225
Reaction score
2.708
Ja sam ovu sinoc utakmicu vec bio otpisao, cak i prije Primorske, a pogotovo nakon te utakmice. Ali, PRVA zvanicna pobjeda protiv njih tamo. Prosto da ne povjerujes. Detalje ne bih komentarisao, pobjeda se pise. BRAVO!
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina
Mislim da nije poenta da pobednik ABA lige ne ode u Evro ligu,već da u slučaju da se namesti da sa gurbetima igramo finale ABA lige za titulu,iz raznoraznih okolnosti nama neće biti dozvoljeno da pobedimo ciganiju na košarkaškom terenu.
Najbolji i najsvežiji primer je ona 4-ta utakmica u finalu našeg domaćeg prvenstva.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Evo da se nakon dugo godina praćenja foruma upišem i ja. Nakon 35 godina praćenja Partizana, od prvih utakmica sa Kerkezom i Falčićem u sastavu u Hali Sportova pa do ove sinoć...

Ja kao neko sa malo dužim stažom na forumu samo da pomognem adminima oko filtracije i aminujem da je reč o istinskom navijaču Partizana, jednom od najvećih u Istočnoj Srbiji, veoma kvalitetnom sagovorniku i još boljem čoveku koji je uz Partizan preturio mnogo toga u životu ;)
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina
Zbog svih zavrzlama oko ulaznice u Evro ligu preko ABA lige ( tu ciganija svojim prljavim igrama spolja i uveren sam da ako zatreba i unutrašnji faktor u samom klubu će da odradi svoje),mišljenja sam da bi se lakše mogli uvući u Evro ligu preko Euro kupa.
Posebno što mislim da sam negde pročitao da oba finalista Evro kupa ulaze u Evro ligu sledeće sezone.
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
Isuviše je rano,ali sa već dva brejka na dobrom smo putu da zauzmemo jedno od prva dva mesta u grupi.
Zbog kasnijeg ukrštanja,da nam dođe ekipa ekipa koja je zauzela treće,četvrto mesto u grupi u kojoj je Budućnost i koja bi svakako bila autsajder u toj novoformiranoj grupi,prvo mesto i dobar skor bi tu značio domaći teren kroz plejof.
Ali opet,ima vremena za sve,da se digne nivo igre za još par lestvica,itekako ima prostora,pa da meljemo sve redom.
 

Dakara

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
5
Reaction score
4
Локација
Banja Luka
Što se tiče Evrolige, da uzmemo pod pretpostavkom da osvojimo ove godine ABA ligu i Euro Cup što možda i nije toliko nemoguće. Izborimo sledeće godine Evroligu i šta onda? Koji je način da ostanemo u istoj i naredne godine? Jedini način da ostanemo je da osvojimo istu, što ovde mogu slobodno reći da je nemoguće :) Smatram da ako ne možemo ostvariti kontinuitet u nekom takmičenju znači da igramo bar 3-4 godine uzastopno, po meni i nije nešto za čim trebamo toliko žaliti. Meni Evroliga bez A licence i ugovora od bar 5 godina ne bi zadovoljila. Bojim se da bi posle Evrolige opet se vratili da taborimo kao prije par godina. Ono jest da svi težimo ka tome, ali prođe i tih 34 kola i šta onda.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Bice bas tesko dobiti Mornar u Baru,imam neki predosecaj kao protiv Primorske.Ali mislim da je svima u glavi vec sledeca utakmica u evrokupu protiv Lokomotive jer je Aba neka vrsta pripremnih utakmica za Evrokup,s obzirom da i da budemo prvi u Aba kojim slucajem mi Evroligu videti necemo to treba da je svima jasno.
Zasto mislis da je necemo videti? Tako se pricalo i za Buducnost pre dve sezone, pudlica je odmah krenula sa nekim spinovima tipa "siguran sam da ce EL uzeti u obzir poraz Buducnosti u Sijeni" ili "Nemaju oni infrastrukturu za EL" i slicno pa je opet bio sipak od svega toga i Buducnost je igrala. Ne sumnjam da bi tako bilo i u slucaju da mi osvojimo ove sezone ali isto tako sam siguran da bi na primer na zvanicnom twiter profilu EL pisalo "Wellcome back to Euroleague" @BC Partizan. Izvinjavam se za mali off.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top