Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Тинторети превара од тренера, без пораза у ципирипи купу, мош мислити! Одакле паре? Ради банкомат. Кад се враћају Сало и Дуло? А кад Кинзи?
Ма где сте, цигојнери, поздравио вас Поћетино!!!!!
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Partizan u svom svom sjaju ... to smo mi ... pegla se odbrana, bori se, leti po terenu, a Pionir grmi ...
Bravo za momke...
Jednostavno ja nemogucu vjeru u Markusa imam ... mada danas svi su su na svoj nacin dali doprinos.
BRAVO MOMCI ... HVALA VAM DO NEBA.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.074
Reaction score
36.066
Nisam košarkaški stručnjak, samo volim da je gledam, tako da ću analizu ostaviti onima koji se razumeju. Ja bih izdvojio dve stvari koje su meni nekako najbitnije, jednu pozitivnu i jednu "negativnu":
  • Igrali mi lepo, ružno, hrkljuš, šta god, makar ovaj EuroCup preko noći postao revijalno, krš takmičenje, mi imamo jebenih 4-0. :clap Nisam siguran da je mnogo ljudi verovalo u ovakav početak.
  • 4-0 a ništa osvojili nismo, nismo ni blizu. Poznajući prosečnog navijača Partizana (u ovo ubrajam i sebe) sad kreće euforija, ako nas je uopšte i napuštala, snovi o slavnom kraju sezone koja nije ni počela pošteno... Samo da igrači i struka ostanu čvrsto na parketu, sledeća je najbitnija, sledeća jedino postoji. Ali od sutra, uživajmo i sanjajmo makar večeras. :D
P.S. Postoji li bar jedno takmičenje na svetu, makar jedan usrani sport u kome sudije nisu govna. :banghead:
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.686
Reaction score
4.313
Локација
Brèko, BIH
Kao nekad u Top listi nadrealista replika:"Motke nam se otkiselise, Raso nam se omlecio"....
Uzmi Raso(n) evrotitulu.
Melje ovaj valjak.
Crno-beli bravo,bravo!:partizan-fan:
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
447
Reaction score
2.534
Локација
Novi Beograd
Ja sam toliko ponosan što sam navijač Partizana! Bravo je mala reč za ove momke! Napisao sam to juče, mi smo prvi u grupi bez dileme!

Hvala Trinkiju na savršenom vođenju utakmice, hvala Pejdžu na kog sam baš slab, hvala Tomasu i Mozliju zato što su nepresušni emiteri i receptori energije, hvala Gordi zato što ima sposobnost da povuče i napravi preokret, hvala Jankeru na lucidnosti i novoj frizuri ala Lovernj, hvala Birči na epskoj epifaniji i, za kraj, hvala Jaramazu i Radetu zato što su svetla budućnost Partizana!

Ovo tako miriše na ono takmičenje gde nam je prirodno mesto!!! :partizan-fan:
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
BRAVO!!:pfc::pfc::pfc:

Utakmica i rezultat kao rolerkoster, trebalo je ovo prelomiti i dobiti, uz suđenje kakvo nemamo ni protiv cig..limenki u ćoki-ligi.
Sudijama samo da čestitam svu bližu i dalju rodbinu, gamad raspala!
Idemo dalje, kako reče kolega gore, korak po korak, pobede se pišu, ali crta se podvlači na kraju.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top