Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ne bih da kvarim zabavu niti da umanjim ogroman uspeh, ali treba reći da Barselona ima jednu tekmu manje u Evropi od Partizana... Našim momcima u svakom slučaju SVAKA ČAST na svemu! :)
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Da se mi vratimo unapređivanju igre i spremanju tima za važnije izazove od statisktike. :)
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Ljudi treba mi informacija, gde danas mogu da se uzmu karte za Veneciju? Ako ne mogu danas nigde, gde sutra mogu? Vidim da na ticketline nema na sajtu, a izgleda ni na Novom Beogradu da su zatvoreni.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Pred mec sa nama u utorak Venecija dozivela poraz od Brindizija kao gost tamo 75:71 i trenutno drzi 9 mesto u italijanskom prvenstvu skorom od 3 pobede i 4 poraza.
 

ElJefe

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
120
Reaction score
301
Brinidisi je duboko na jugu Italije, na peti italijanske "cizme", oni danas putuju nazad a sutra vec za Beograd, dok nasi miruju u Beogradu od cetvrtka, moramo da ih dobijemo na svjezinu, idemo inch by inch sto bi rekao Al Pacino :)
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.434
Reaction score
4.720
Od jutros ne postoji opcija "kupi ulaznicu" na sajtu tiketlajna!?? Nivo 400 uopšte nema u ponudi... da li je moguće da je nivo 200 rasprodat, a da nivo 400 neće ni puštati u prodaju? Sinoć je sve bilo normalno čak sa opcijom "odaberi sedište"... sada nema ničega od toga
 
Последња измена:

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Nece ni moci vise online da se kupi, sad sam zvao ticketline, ima karata jos za sve osim za standard 1 i 2
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.434
Reaction score
4.720
Bio sad na blagajni u Milutina Milankovića, ima za sve sektore uključujući i nivo 400, osim standard 1 i standard 2... kažu ne može dan pre utakmice i na dan utakmice online...
Jbg. klinci i ja imamo sezonske, kupujemo za goste iz unutrašnjosti :)
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina
Mi iz NS-a i okoline se baš uvek teško dovijamo da nabavimo karte pre utakmice kako ne bi morali puno ranije da krećemo ka BG-u.Čini mi se da su se pre karte mogle kupovati i u NS-u,samo davno je to bilo.
Srećom kolega je rešio karte još u Subotu,tako da stiže podrška iz NS-a :šal
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.846
Reaction score
9.832
Krajnje je imbecilno da, kada se vec igra u Areni, ne mogu da se online nabave karte, da se odstampaju sa kodom. Ili da se dobije kod preko mobilnog. Plati karticom. Milion opcija.

Dobro, makar se napredovalo od stampe na papiru KK Partizan, amblemom EL i pecatom proizvoljne cene, koja varira po nahodjenju.
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Pozdrav, pisem iz Novog Sada. Imam pitanje, iz kog ste dela Beograda, odnosno odakle krecete sutra na utakmicu? Evo o cemu se radi, dakle nas je 4 iz ns za sutra, u oktobru nam je drugar otisao da zivi u BG, na master. Njega od tad stalno saljemo po karte, sto je i danas slucaj. Problem koji deluje kao banalan ali je znacajan je sledeci, on sutra ne moze da stigne do Arene da nam da karte, a mi (jer dvojica rade) ne mozemo da krenemo nesto ranije put Arene pa da odemo da se nadjemo sa njim (inace zivi u kod Dorcola, blizu centra). Moje pitanje, odnosno neka molba je sledeca, da li neko ima karticu ili neki racun da posaljemo pare (koje cete njemu dati jer je student pa danas otprilike poslednji dinar daje da nama uzme 4 karte),pa da se sutra nadjete sa njim (opet zavisi iz kog ste dela grada, ako ste blizu), pa da razmenimo brojeve i nadjemo se ispred Arene da nam date karte? Dakle, neko kome je ovo minimalno cimanje, a verujem da ima gomila ljudi koja ide sutra sa Dorcola. Eto neki ocajnicki pokusaj da ne zakasnimo sutra i da dodjemo do karata na vreme, nadam se necijem odgovoru, napred Partizan!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.708
To sto je njima problem sa online kartama ili stampanjem nikako mi nije jasno. Po nekog logici jos bi im bilo i jeftinije kad sam sebi stampas nego oni onako na onom skupljem papiru... Samo taj bar kod i mirna Bosna.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.556
Reaction score
11.034
Najjednostavnija opcija je da rezervisete karte ovim danima kad se mogu rezervisati (dakle 2 dana pre utakmice), da odaberete opciju da vam posalju na kucnu adresu ili jos bolje, da platite kartu uplatom na racun, pa bi vas ona na dan utakmice cekala na blagajni (ne u ticketlinu, nego bas na blagajni). Nisam probao ovu opciju, ali tako su mi objasnili u tiketlajnu nakon sto sam ih kontinuirano maltretirao oko toga, probacu sad kad budemo igrali protiv cigana. Ako ne uspe, tu je uvek stari dobri bezobrazluk, odes u onaj njihov cardas i ciganises se, uvek pali :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top