Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

ElJefe

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
120
Reaction score
301
Gaudlok jos nije debitovao za Veneciju, nije nikako bio ni u 12 iako su od kad je dosao odigrali 2 utakmice u domacoj ligi i 2 u Evrokupu...
Da smo ga doveli i mi bi se nacekali da progira :)
 
  • Like
Reactions: Oki

Zlatko_M

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
9
Reaction score
21
Локација
Beograd
Cvrsto u odbrani i skoncentrisano do kraja, pa da prakticno overimo to prvo mesto...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.918
Локација
Kej Republika
Padose Lokosi kuci od Ritasa.
Pobeda danas i lagan hod ka prvom mestu u grupi.
Voleo bih beli Rus Art da progira malo, trebace nam.
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
438
Reaction score
1.717
Локација
Ohio
Jel moze neko da podeli link sa hrvatskim komentatorom. Hvala
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Bolje ti je Srki veruj, meni je mucenje da ga slusam...

za par komplimenta koje da za vreme cele utakmice, ne vredi slusati ostala baljezganja..
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Dajte bilo koji link samo da radi. Jezik nije bitan
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Ovaj ne kasni i bez komentatora je, iako je kvalitet slike slabiji.

cdn.livetv225.me/webplayer.php?t=ifr&c=1285947&lang=rs&eid=868652&lid=1285947&ci=205&si=3
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.871
Reaction score
7.858
Utakmicu prelomio Bircevic sa dva idiotska suta za tri u drugoj cetvrtini kad smo imali priliku da se odlepimo...

A onda u trecoj totalno pomracenje
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ne znam da li da napisem da nas je Venecija resetovala ili smo sami sebe... ali ovo sto smo odigrali od poluvremena do kraja je neopisivo...

Takodje imam utisak da nam ovi u Pioniru ne bi ovako umakli i da ne bi drugo poluvreme bilo ovoliko letargicno...
Ali nije samo do Arene, opet se veliku vecinu utakmicu drze opela, navijanje sramotno, dve sekvence od 20 sekundi one "stare slave" koja ne bese tako davno...

Obzirom kako nas uglavnom tuce karma, ocekujem da prolaz resavamo u zadnjem kolu protiv Limoza, a to nije produkt ovoga veceras vec mi se podsevsno provlacilo kao neki vid straha od Limoza prosle nedelje...

Teraj dalje, ovo drugo poluvreme je bilo SRAMNO!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.918
Локација
Kej Republika
Ozbiljna samarcina u sred Beograda! Sramotna partija komplet ekipe, osim Mozlija.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.056
Reaction score
4.203
Локација
Humska 1
Kakva je ovo divljacka predstava bila?! Odavno nisam video ovoliku kolicinu kurcobolje kao u zadnje dve cetvrtine. Sramotno. Znate i vi momci, da ovakva igra nije dostojna dresa koji nosite. Verujem da vam je ovo bilo jedno lose vece i jedna lepa opomena.

Jedina pozitivna tacka veceras je donekle Pejners.

Teraj dalje!

PS: Ne mogu da se otmem utisku, da je i atmosfera Arene doprinela malo ovom rezultatu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top