Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Sve to može da prođe, i porazi su sastavni deo svake sezone. Ali dokle više sa bacanjima?
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Докле год постоје фракције атмосфере нема било Арена или Пионир. Када су била срећна времена знамо и да у Арени атмосфера може бити брутална. Утакмицу изгубили јер нисмо могли бацање убацити.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
nije stvar u porazu, poraza je bilo i bice, desi se i los dan... problem je sto nemamo igru, problem je u pristupu mecu i to ide iz tekme u tekmu
koju utakmicu smo odigrali dobro u abi od pocetka sezone, evo reci jednu:

igokea - dobili, kakva igra - losa
primorska - lose
mornar - lose (zadnjih 5min smo igrali nesto pre toga grupa gradjana)
cedevita - lose
fmp - lose ...

igra ne postoji, svaki mec ulazimo mlako pa onda juri rezultat, mozemo da se vadimo na gostovanja, autobus, pocetak sezone... ali nesto ocigledno ne stima

Ako hoćeš da tvrdiš kako nemamo igru, onda bi trebalo da uzmeš u obzir sve utakmice, a ne samo one iz ABA lige.
Bilo je odličnih, skoro pa fantastičnih utakmica, što naravno ne opravdava ništa, ali se i to može povremeno napomenuti.
Još jedna interesantna činjenica, koja takođe ne opravdava ništa, ali je vredna pomena: Walden i Bell, od kojih se očekuje mnogo, nisu bili u "12".
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
"Bili smo loši u svim segmentima igre, od toga kako napraviti faulove do toga kako čitati utakmicu."

Za minut i po u 3. četvrtini Venecija iskoristila bonus, umjesto da to iskoristimo, mi nakon toga u jednom napadu Venecije napravimo 3 faula i praktično dođemo i mi na granicu bonusa. Bez obzira što današnja košarka i nije takva da taj bonus puno znači, opet vidi se sva nelogičnost današnje utakmice.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.107
Reaction score
27.542
Локација
Из Чикага (моји...)
А можда не би било лоше да барем ви који сте у и око Београда, кад већ толико ке.ате по Арени и атмосфери у истој (а жалите за Пиониром у који, претпостављам, исто тако не идете) да у исту понекад навратите и бодрите Клуб за који навијате? Хала би била пунија а атмосфера боља. Чисто за промјену и отклон од пусте статистике и теоретисања.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
@Kiza Srbija
Nema potrebe za takvim tonom.
Moje mišljenje je da je u Vilnjusu bilo odlično, a kući protiv Lokomotive skoro pa fantastično. Poenta je da smo u tim utakmicama imali tu famoznu "igru", bilo je ukradenih lopti, lakih poena iz kontranapada, atraktivnih zakucavanja... Dakle, svega na čemu se bazira igra ove sezone.
Možeš, naravno, da ne misliš kao ja.
Biće sve ovo mnogo bolje, a ja se nadam da će igrači da ti promene mišljenje već u petak, pošto ja sigurno neću.
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Da je zagrmelo kad treba, kako treba i kako ume, mi bi ovo dobili +10. Publika nazalost vise nije 6. igrac, a pogotovo ne u Areni. Ovo je dobijen mec u Pioniru, ili dobijen mec da se pevalo kad je trebalo, toliko.
 

ElJefe

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
120
Reaction score
301
+ najbolja utakmica ove sezone u Limozu, u Evrokupu smo odigrali 3 odlicne, 2 egal i ovu veceras lose, u ABA sve zajedno tanko...i sam Trinkijeri kaze da igraci ne stizu kontinualno da treniraju i da se improvizuje na licu mjesta, odatle i onoliko soliranja uz poneku uigranu akciju.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.798
Reaction score
2.570
Локација
CyberSpace
ne mogu da se otmem utisku da smo večeras imali potpuno nerazigran tim, kao da smo igrali bez plejmejkera
pomenuše Berić i onaj voditelj na SK posle utakmice da smo imali samo 13 asistencija a od toga 6 Mozlijevih
a i nije čudo, Volden nije igrao, Gordić solirao i slabo pravio ulaze a forsirao šut koji ga nije išao, Jaramaza 2 puta skinuli sa obruča i onda i njegovih ulaza više nije bilo pa su ovi prestali da skupljaju i stajali blizu igrača koji nisu imali otvoren pogled ka košu, uvukla se i nesigurnost za šut posle, i ode utakmica..
ništa, da skupimo nešto treninga do ova 2 naredna gostovanja, i onda mora da se vidi reakcija, nema druge
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.556
Reaction score
11.034
Volden mnogo znaci ovoj ekipi defanzivno. I utakmica protiv fmpa je dokaz za to.
U reketu imamo ozbiljan problem na terenu kada je Jankovic u igri. Odbranu igra ocajno.
Jedini koji moze da ga zameni je Mozli koji ne moze konstantno da bude motor ekipe jer nije ni doveden da to bude.
Parahuski u ovom trenutku nije za ozbiljnu kosarku. Otkako je dosao pricam da iz nekog razloga covek nema ni trun snage po kojoj je prepoznatljiv. Danas je usao i 2 puta ga je Ostin Dej ugurao pod kos iako je brat bratu 20-30kg laksi.
Gordic takodje problem u odbrani.

Te utakmice koje pominjete, a koje smo dobili "na guzove" smo dobili upravo onako kako je i planirano da dobijemo i kako cemo ubuduce dobijati. Ovaj tim je pravljen da bude atletski dominantan i da ujeda u odbrani. Svaki put kad ne budemo nadtrcali i nadskocili protivnika, izgubicemo.
Bice bolje! Ovo je sampionski tim!
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Nije do Arene, jebale ih navijačke frakcije da ih jebale! Navijanje ne postoji, nema pritiska. 10 Italijana im se popišalo u usta u sred Arene!!!!

Pogledaj tekmu protiv Makabija iz 2010. godine. Pa ćeš videti kako Arena može i Mora da izgleda...

Ne tražim alibi za ekipu, igrali su loše ali braćo deo rezultata KK Partizan su navijači i to jedan vrlo bitan deo. Večeras je u dobrom delu bilo pozorište!
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.846
Reaction score
9.838
Frakcijasenje. Vecina je mislila da cemo relativno lagano da dobijemo (ukljucujuci mene) - dobismo pozoriste.

Mada, ne moze da bude neka atmosfera, kada je celo poluvreme parastos, pa onda kao krenuse.

Za Kicu OK, sveze je, treba skandirati.

Ali oni dvocifren broj poginulih ispostovase.

Sto se utakmice tice, od starta je nedostajalo energije, nisu grizli kao sto moraju. Sve ste rekli sustinski.

Ja ne razumem jedino da oni nasim igracima preko 10 puta cupaju loptu iz ruku u skoku. Gde je zelja, gde je snaga?

Kriminalna organizacija napada, a na sve to i sut.

Nezalaganjem, verovatno kao posledica svega prethodno pobrojanog, razigrase igrace Venecije, pa su pogadjali i nemoguce. Trojke OK, ali oni nijedan flouter, pola iz nemogucih pozicija, nisu promasili. Neke suteve sa zadrskom. Zavrtanja na drugi obruc koja Brajant i Dzordan nisu radili (dobro, malo sam preterao :D).

I vodjenje utakmice je upitno u najmanju ruku.

Da ne mracim vise, idemo dalje.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.397
Reaction score
4.392
Nisam siguran da bi sa sadasnjih stanjem kod navijaca faktor Pionira bi presudan i imao neki bitan uticaj...
A izgubili smo jer su nas procitali u napadu i kada igramo malo slabiju odbranu, gubimo. Generalno slazem se sa Grbovicem (partizan tv sa Tegeltijom), mada voleo bih da procitam i misljenje od Stojance Ristevski.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Šta reći posle ovakve utakmice? U najkraćem (uzrečica Sava Miloševića), nadigrani smo u potpunosti, jako gorak osećaj, ali idemo dalje. Pobedom protiv Tofaša, vraćamo se u trku za prvo mesto sa Venecijom, koja bi vrlo lako mogla izgubiti kući od Lokomotive sledeće kolo pa bi faktički opet imali dve pobede viška na tri kola pre kraja, ali videćemo. Jako je važno da budemo prvi, ne radi se uopšte samo o prolazu. Dakle, maksimalno koncentrisano za vikend u ABA, pobeda i povratak samopouzdanja posle ovakvog poraza, pa junački na Tofaš, koji je neugodan ali mi smo PARTIZAN i verujem da dobijamo.

NAPRED CRNO-BELI!
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
8500 navjača ti je kao kad u Pioniru dodu 2-3 hiljade.
Znači polu prazna sala, i samim tim će i navijanje biti lošije.
Mi zbog frakcija nismo imali pravo navijanje evo već 3,4 godine. Tako da priča kako bi ovo dobili u Pioniru ne pije vodu.

Ovo što Grbović kaže dobrim delom je tačno, a i ovde je manje više apsulvirano od početka sezone.
Kada ne ide šut mi nemamo kreaciju. Sve se svodi na Godrićeve prodore, u 2-3 utakmice nas je time povadio, sada pokopao. I odmah kreće pljuvanje. A Stojanče vam je o tome pisao još pre 2 meseca.

Druga je stvar što nakon 2 meseca retardirani Birča može da opali 2 trojke za redom u 5toj sekundi napada. A Trinkjeri vidim pizdi ali ga ne izvodi, već u tom momentu menja Tomasa.

Sad naravno skraćena rotacija na bekovima dovodi do toga da moraju više da se čuvaju, da se više troše i samim tim i kvalitet igre opada.

Bacanja su rak rana ove ekipe. Mi smo do sada imali preko 100 promašenih bacanja. I ako ovako nastavimo svi će da bas biju i da nas šalju na bacanja.
Sramno je to što su naši najgori izvođaći bacanja Mozi i Janković bolji u izvđenju istih nego bekovi...

Utakmica nikako ne sme da se zaboravi, nego lepo da se izanalizira.
Jer će ovaj recept da primenju i drugi u budućnosti, i mi ako želimo da se nadamo nečemu moraćemo mnogo da se unapredimo...

Nas da nije usralo da nam dođe ovaj Tomas da nas vadi iz govana mi bi imali 3,4 izgubljene utakmice više minimum...
 
Последња измена од уредника:

ElJefe

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
120
Reaction score
301
Vrlo je bitno je da budemo prvi u grupi jer na taj nacin izbjegavamo u sledecoj fazi tri najkvalitetnije ekipe Evrokupa - Virtus, Uniks i Unikahu koje ce najvjerovatnije da zavrse kao prvi u svojim grupama. Danas je bitno da Limoz dobije Tofas kod kuce.
Sad smo opet underdog - protiv Tofasa u gostima - sto moze biti i dobro :)
 
  • Like
Reactions: BaX

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Nemojte mnogo da krivite igrače za ovaj poraz, najveću odgovornost snosi Trinkijeri. Umesto da poluvreme završimo većim rezultatskim plusem dozvoljava se kako kolega ispred reče divljanje Birčevića u šutu za tri poena što je Venecija iskoristila maks. Treća četvrtina uvodi Arta, da li da dokaže i opravda to što će da ga najuri iz ekipe ili šta već, nakon čega kreće naša totalna konfuzija. U napadu se toliko sporo otvara iz bloka da je par puta igrač sa kojim igra pik bio prinuđen da improvizuje jer je on u momentu kada treba da primi pas i završi svoju kretnju ka košu i dalje okrenut leđima lopti, primi loptu pod košem on se baca unazad i rešava napad nekim poluhorokom a u odbrani je veća promaja nego kada je Janković u igri. I onda momenat kada počinjemo da peglamo odbranu u 4 četvrtini, budi se i publika,... i to sve na krilima defanzive Mozlija i čovek ga ladno menja sa Pejnersom nakon čega rezultat ide na 55 - 71 i to je bio kraj svim nadanjima.

Trinki jako te gotivim ali ovaj put sve na tvoju dušu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top