Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Grozno najblaže rečeno. Jedina pozitivna stvar je to što je mali Trifunović dobio priliku i bio solidan ako si izuzme par gluposti koje su proizvod neiskustva... Igra nam je strava i užas u poslednjim utakmicama. Druga dobra stvar je to što smo ostali bolji od Tofaša u međusobnom duelu.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.056
Reaction score
4.203
Локација
Humska 1
Vecina je „najavljivala“ poraz ali opet brine pristup nekih igraca. Ovi cirkusi u prvim cetvrtinama postaju hronicna bolest.

Trenutna situacija uopste ne obecava i mislim da nas sa Arenom i protivnikom u nedelju ceka uzasno teska utakmica.

Teraj dalje...
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.202
sramota ali sramota !!!

ovo nije kosarka ovo nije nista !

necu da psujem i dobijem odmor u banovinu ali stvarno bi svasta rekao

za 15min mi smo dali 15 poena :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:

ps mali trifa je pokazao vise kosarke u ovoj jednoj tekmi nego neka nasa "pojacanja" od pocetka sezone zajedno


jos jednom SRAMOTA!
ovi turci su go q od ekipe a nismo ni mi bolji
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Mozliju, doživotni ugovor!!!
Šta taj lik radi, kapa dole.
Sa druge strane. Gagić je Jordan za Birčevića. Toliko glupih faulova da.. Čak i te trojke koje umeo da ubaci, sada maši.
Dobra strana, poslednja dva poraza, ogleda se u tome da, su sada valjda svi svesni činjenice da su nam potrebna pojačanja na poziciji centra (Neki Aleks Marić). I nekoga ko ima poena u rukama. Svaka čast na odbrani. Al u prve dve četvrtine, u jednom trenutku smo šutirali 10 nula za 3 poena.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
995
Reaction score
3.684
Локација
Od početka sezone, imam subjektivni osećaj da Birčević šutira trojke 1 od 77. Ne može da pogodi trojku, a ne libi se čovek da uzima 4, 5 šuta za 3 poena svake utakmice. Uz sve to, igra na poziciji krilnog centra. Ej. Više visi van 6,75 nego Pejdž.

Ne znam zašto Gordić pokušava u svakoj utakmici da ugura pleja leđima. I to sa trojke svakog puta. Ponaša se kao da je Ben Simons. Ni Vesterman ne igra leđima toliko često sa svojih 198 cm.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.176
Reaction score
9.915
Локација
underground
Dobra stvar je bolji medjusobni skor i mali Trifunovic,koji je pokazao da ce uskoro moci da igra ovakve utakmice.Sudije uzasne,ocekivao sam ovde poraz,mi igramo bez dvojice,trojice igraca u rotaciji,igra losa,bez dovoljno energije sto se videlo u skoku u napadu,doduse kriterijum za nasu i njihovu odbranu,nebo i zemlja.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.919
Локација
Kej Republika
Dobro je da je bar ispod 13 na kraju bilo.
Malo su ih i sudije pogurale, ali smo zasluzeno izgubili.

Mozli jedini opravdao platu, Trifa stipendiju. Ostali tankosava.
Zagor u modu od prosle sezone, ne mirise na dobro. Mehija ga je upropastio danas.

Cigane moramo dobiti kako znamo i umemo!
 

ElJefe

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
120
Reaction score
301
Polako, bez nervoze. Nije bilo potrebe da se satiremo od truda pred utakmicu sa fmp koja je mnogo vaznija, otud i velika minutaza (i odlican ucinak) za Trifunovica, posteda Voldena koji se oporavio od povrede. Protiv Ritasa i Limoza u Beogradu osiguravamo prvo mjesto u grupi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top