Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ne može on ništa do izbora nažao da nam uradi. :D

Već vidim naslove. ĐILAS unajmio 1000 huligana da pogrdno skandiraju PREDSEDNIKU, NOVI UDAR NA PREDSEDNIKA.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Nama bi korisniji naslov bio "Ćoki unajmio 1000 huligana..." Samo što ne želim da uvredim ljude koji vole Partizan i koji su skandirali. Samo kažem da bi od takvog naslova možda bilo veće koristi...
Onda bi Ćoravi konačno izneo u javnost koliko je više para dobio FMP, u želji da pokaže kako novine lažu, te da on nema interesa da tako nešto uradi...
 
Последња измена:

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
A jos bi korisnije bilo da se zahvalimo psihopati sto postojimo... pardon, sto on postoji...
Mislim stvarno... malo sto nam je predsednik kluba napredna pizdurina, nego i navijaci treba da budu u tom "trendu"...
I posle se ljutimo kad nas neko oslovi sa servi...
Da ne bude bas skroz off, ocekivana predstava veceras, idemo dalje, sto dalje...
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.384
Reaction score
2.351
Локација
Novi Beograd
3, 2, 1 Partizan šampion!
A narod odgovara...

Kome ne prija, slobodno neka ode na milionito otvaranje jednog te istog parčeta autoputa.

Baš loše odigrano, ali ovi su takva anti-košarkaška ekipa da ništa smislenije nisam ni očekivao. Bitno je da se pobeđuje sa dvadeset razlike i kada se igra bezveze.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.361
Reaction score
3.806
Локација
NBG
Ljudi danas drame zbog posjete a sutra je Nikoljdan, mislim da od pet srba, danas se dva spremaju za slavu, neki imaju i goste cak danas. A ostali sigurno idu u goste... Dobro je i ovo sto je bilo danas.

Kakve veze to ima? Igralo se i na Božić pa je bilo skoro 10000 u Pioniru. Nema opravdanja.

Svaka čast za sve navijače koji su bili danas. Pokazivanje građanske neposlušnosti placenicima sa tužne tribine svakako je glavni utisak utakmice.
JSD Partizan tone već 7 godina zbog sistema spojenih sudova stvorena oko jednog isfrustiranog ciganskog psihopate.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Kao "šlag na tortu", mada bih ja više upotrebila šljagu, al' ajd' sad da ne idemo u nasilje, na poluvremenu odem da popijem vodu, kad dve balavice u wc-u komentarišu kako "cigani zvižde, jebem ih u usta", pa se pitam da li je normalno sve ovo, da li će se i kad i kako završiti već jednom... Predugo sve ovo traje i više je bolno nego ružno, a nadasve je tužno... Sama utakmica više prijateljska nego ozbiljna, ali zaslužili smo bar jednu da ne strepimo i da se ne nerviramo, lagano da privedemo kraju... Odigrali koliko je bilo potrebno i to je to...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.066
Reaction score
36.036
Evropsko takmičenje, poslednje kolo regularnog dela, igra Partizan bez stresa i opterećenja oko rezultata i prolaza dalje... ali ne zato što je odavno ispao.

Ne, nije ovo scenario za najnoviji SF hit iz Holivuda.

Nije nešto što smo viđali često unazad XY godina, ali jeste nešto na šta bi mogli da se naviknemo. Ja zadovoljan. :D
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Sad kad su izasle ove nove grupe,nasa stvarno izgleda najjaca.Plus ako prodjemo ne bih voleo Uniks,bez prednosti domaceg
terena.Sada krece ono pravo,gde ce biti vazna ne samo svaka utakmica,svaka pobeda,nego i svaki kos.
 
  • Like
Reactions: BaX

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
222222.jpg

121211.jpg

Као некада за време Дулета почиње преломна да нам буде трећа четвртина. Јуче смо је одбрамбено одиграли веома добро али је нисмо нападачки довољно искористили. У прошлом колу АБА лиге против Цибоне је било супротно, када смо у трећој четвртини дали 30 поена. Идеално би било да трећа деоница буде спој јучерашње одбране, када смо примили само 6 поена, и нападачког учинка толико да у последњу деоницу уђемо са великим плусом. Наравно, ни Цибона ни Лимож нису прави показатељ снаге јер је у обе утакмице било доста ротација, јуче смо били без Волдена и Томаса.
Како бисмо били успешни у топ16 фази морамо све да добијемо кући и уз једну победу на страни (Тренто) то ће бити довољно за другу фазу. Наравно, не треба циљати друго место већ ићи у старту на победу у свакој утакмици и напасти прво место јер оно доноси предност домаћег терена у даљем току такмичења. Тамо више неће бити калкулација. И Арена мора бити пунија. Све мора бити на вишем нивоу: одбрана, напад, мотивација, навијање.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
A na čijoj smo strani? Svi znaju na čijoj nismo, znamo i zašto ali na čijoj jesmo? Ima i nešto do pameti i interesa... Strane se valjda znaju. Ovo mi deluje kao kamikazni žrtvenik. Meni je u dvorani najvažniji Partizan i neću pokazivati ništa što nekom drugom donosi korist na štetu Partizana. Ta kap vode iz tvoje priče nije ugasila kuću ali pokazivanje strane istu nije ni zapalio. Meni su strane jasne i nema veze što nema koristi, bitno je samo da nema štete.

pa valjda smo svi na strani Partizana, a protiv svakog kod direktno radi protiv njega? koju štetu to nama donosi? je l možda nećemo bit izaštićeni kroz institucije? neće nam biti omogućeno ni kup da osvojimo?

ne razumem taj mentalitet "ćuti, samo da ne bude gore"
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Predugo sve ovo traje i više je bolno nego ružno, a nadasve je tužno...
Ja sam za to da se oformi 68 frakcija nas.
Hiljadu internet navijača sa prosvećenim forumskim mozgom skupljeni sa foruma ,facebooka i viber grupe objedinjeni sa istom idejom . ...sabilrno mesto nivo 400 i Zapad Jna.Jedno jedino pravilo:
Zvižduk kad protivnik ima loptu aplauz kad naši imaju napad.Jedno vinjače i leksilijum na svakih 45 minuta pa ponovo.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Ne ocekujem neke vece probleme zbog skandiranja iz vise razloga.Ako je tacno ,da je obicna raja skandirala, Psiho zna da Ostoja ne moze tu nista osim da se nekako ogradi,sto je moguce da se desi. Jer ti ljudi su kupili kartu i nemaju nikakve privilegije od kluba.I druga stvar,Ostoja je ipak Vucicu potreban ,pogotovo zbog nadolazecih izbora,a zna se da u Cacku Vucic ima pojaku opoziciju,te ce se to izgladiti sa nekim ogradjivanjem Ostoje verovatno.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.408
Reaction score
4.553
Je-Ne-A na svom instagram nalogu piše da prvu igramo kod kuće protiv Virtusa 8.januara
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
805
Reaction score
3.800
Virtus nam dolazi 8.januara a onda 2 gostovanja.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
Ja sam za to da se oformi 68 frakcija nas.
Hiljadu internet navijača sa prosvećenim forumskim mozgom skupljeni sa foruma ,facebooka i viber grupe objedinjeni sa istom idejom . ...sabilrno mesto nivo 400 i Zapad Jna.Jedno jedino pravilo:
Zvižduk kad protivnik ima loptu aplauz kad naši imaju napad.Jedno vinjače i leksilijum na svakih 45 minuta pa ponovo.
Najzad rešenje problema frakcijašenja! :D
odem da popijem vodu, kad dve balavice u wc-u komentarišu kako "cigani zvižde, jebem ih u usta", pa se pitam da li je normalno sve ovo, da li će se i kad i kako završiti već jednom... Predugo sve ovo traje i više je bolno nego ružno, a nadasve je tužno...
Normalno nije i užasno dugo traje...
Samo, najveći problem je taj što su generacije ,,vaspitane,, tako da je nenormalnost proglašena za normalnost i onda ispravke nema i nema nazad...
Ja jedva trpim tu ,,šizofreniju,, podeljenog navijanja, ali šta da kažu te balavice i klinci koji nikad nisu ni videli ni čuli PRAVO navijanje...za njih je ovo jedina ,,normalnost,, koju poznaju...
Gledam bre juče, ovi desno od mene pozivaju ostalu publiku, publika ih kulira, ovi levo od mene pozivaju publiku, publika ih ne kulira, ali tih levo...ma bilo mi tuga da ih brojim, ako se ne varam, neki od njih su kasnije i otišli, pa ih je bilo još manje...
I onda, desnima i levima je najbitnije da čuju ko će glasnije da navija i da li će ,,neutralni,, biti uz njih ili ne...
A utakmica? A Partizan?!
Da kažem u priličnom delu utakmice ,,pozorišna,, atmosfera ,,neutralnih,, bilo bi uvreda za pozorište - jer u stara dobra vremena meni su glumci pokazivali žičice kojim ih praćkom, iz bezbednog mraka sale, gađaju deca školski dovedena da se kulturno ,,uzdignu,,... :icon-rolleyes:
Naravno, neutralni su neutralni i simpatizeri i svašta nešto i ne mogu oni celu utakmicu da povedu navijanje (ponekad, da!)...i...
Stvarno, ne znam dokle više...
A utakmica je sinoć bila u Areni...
A ako odatle krenete prema Studenjaku, naićićete na Novi Merkator, a još malo dalje i na spomen-obeležje jednom od tih ubijenih mladića kojima se toliko skandira na utakmicama...
A ako mislite da su ,,cigani,, sklonili njihov bilbord koji je stajao tik do tog malog spomenika, i o kojem sam već pisao negde - jesu, sklonili su ga - i stavili su već drugi kojim proslavljaju ,,jesenju titulu,,...
A ako mislite da sad pozivam nekoga da uništi bilbord i fasuje zatvor zbog toga, ne, ne pozivam, ali može legalnim putevima da zatraži da se to odatle skloni, preko ustanova grada, opštine, mesne zajednice, itd, itd, itd...da se lepo neki od organizovanih, lepo i organizovano okupe u tom broju koliko ih ima, pa da svi zajedno odu od vrata do vrata i kažu da nije lepo da ,,ciganska,, propaganda stoji iznad spomenika ubijenog navijača Partizana...
I, možda je moj predlog za nekoga totalna glupost?
Možda.
Ali manja od te da su ti ,,zavađena braća,, Grobari sa neke druge strane hale ili stadiona najveći neprijatelji...
Ne bi trebali to da budu! Ne bi smeli to da budu!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Na sajtu Evrokupa ne mogu naći ovaj kalendar, postoji samo vest o grupama top 16..
Ja jedva trpim tu ,,šizofreniju,, podeljenog navijanja, ali šta da kažu te balavice i klinci koji nikad nisu ni videli ni čuli PRAVO navijanje...za njih je ovo jedina ,,normalnost,, koju poznaju...
Gledam bre juče, ovi desno od mene pozivaju ostalu publiku, publika ih kulira, ovi levo od mene pozivaju publiku, publika ih ne kulira, ali tih levo...ma bilo mi tuga da ih brojim, ako se ne varam, neki od njih su kasnije i otišli, pa ih je bilo još manje...

Neće više biti šizofrenije podeljenog navijanja. Partizanovci bojkotuju do daljeg utakmice, mislim da je ona parola od četvrtka jasno ukazala na to. Ti levo od vas što su stajali i kojih je bilo malo su bili i protiv Cibone i navijali, oni su došli u svojoj režiji ne u ime grupe.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top