Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.789
Reaction score
2.531
Локација
CyberSpace
verovatno su isto toliko bezbedni kao i oni lanci i šta sve nije visilo pod svodom Pionira dok nije "napredno renoviran" a mi odstranjeni odande..

meni i ljudima sa kojima sam bio u Areni više smetaju oni reflektori a pogotovo one reklame između nivoa 200 i 400, odn. ne samo postojanje istih nego intenzitet svetla jer bukvalno skreću pažnju od dešavanja na terenu tj. previše blješte u oči ( golman PFK Kljajić ™)
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.357
Reaction score
5.070
Локација
Beograd
Akcija dobrovoljnog davanja krvi, odvijaće se u Institutu za transfuziju krvi Beograd, Svetog Save 39, na Vračaru i to u sledećim terminima:

0̶3̶.̶ ̶j̶a̶n̶u̶a̶r̶:̶ ̶o̶d̶ ̶0̶7̶ ̶d̶o̶ ̶1̶9̶ ̶č̶a̶s̶o̶v̶a̶

06. januar: od 07 do 15 časova

08. januar: od 07 do 19 časova

 

princTejgo

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
77
Reaction score
408
Локација
Beograd
Da li neko zna mogu li se kupiti karte danas u tiketlajnu u TC "Stadion"?
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Ako je verovati informaciji sa sajta ticketline-a, imas jos samo 1275 praznih mesta, svi nivo 400 iza koseva (nivo 412-417 i 430-434), s' tim da ne otvara se da se vide opcije za Standard 2 Sever.
U svakom slucaju, za ocekivati je da Arena bude poprilicno puna!:partizan-fan:
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Ko drzi rekord EvroKupa po poseti ? I koja je najbolja poseta ove sezone u Evroligi ? Mozemo to u Sredu da oborimo sve . Verujem to na neki nacin dolazi do nekog tamo sponzora Evrolige koji ce da navija da mi budemo deo iste bar zbog tog marketinskog dela .
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Nema šta da obaramo. Držimo rekord posete u Areni i možemo samo opet da je napunimo.
A neki mogu samo da popuše jer u njihove laži jedino mogu oni da veruju.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Malo statistike Teodosica protiv nas u Evroligi:

l8f0Z5B.jpg
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Виртус - Тренто 83:77. Теодосић 30 поена. Таман да у четвртак не може ни вола да убоде.

Dobar učinak, obzirom da je Trento jedna od tvrđih ekipa u Italiji.
Mada, on tamo ima "odrešene ruke" u napadu kod Saleta.
Moraće Volden i Jare da ga flasterizuju.
Cenim da Trinki sprema specijalku na njemu.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Ma neka on da tih 30 slobodno samo sve ostalo da zatvorimo, i da normalno za tih 30 neka sutne 30 puta :D

Tvrda su ekipa, namazana, mislim da znaju da se lepo pobiju, moracemo da odigramo jednu odlicnu utakmicu da bi ih pobedili.

I atmosfera mora da bude bar ok, nekoj odlicnoj se vise ni ne nadam.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Још један леп Тегијев прилог. Јучерашњи тренинг у теретани. Има ли неко информацију колико је продато карата за сутрашњи меч против Виртуса?

 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Vidim da se dize neka pompa po drustvenim mrezama + nasem youtube kanalu da se ne zvizdi teodosicu???????????????????????
Zato sto je uradio to i to za reprezentaciju??????????//
????????//
2010 - "Ako pogodim sut za pobedu, bicu heroj pola nacije" - najljigavije cigansko govno posle nasilnicke picke i pickoustog ganfera. Sto se mene tice mogao bi da se zadavi veceras u snu
NEMA POPUSTANJA
NAPRED PAPARTIZAN
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top