Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
OVE GODINE U TEL AVIVU....
NAS KKP DOCEKACE GRUPA LUDAKA,SVI 40+,BEZ PODELA BEZ FRAKCIJA....
OVE GODINE U TEL AVIVU....JEDINO MESTO NA SVETU GDE MOZEMO GLEDATI NAS PARTIZAN....
OVE GODINE....JA VERUJEM....
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Furiozno NBA poluvreme, Virtus prosto oduvan!
Šteta što nije pala stotka, kao i veća razlika od "samo" 18 poena. GLupavo opuštanje na kraju.
Govno cigansko postiže poslednje poene.
IDEMO DALJE, GAZI SAMO!!!!
p.s.
načestitao bih se familije "partizan ni jednom nije prebacio 22 razlike" komentatoru sa SKa!
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Braco moja kakva utakmica. Sta je ovo bilo :) Bolja od 80% evroligaskih. Stvarno pravi praznik kosarke. Fenomenalan utisak posle danasnje veceri,napokon puna Arena,a nas Partizan kao u transu :) Ne znam sta da kazem,emocije same naviru posle ovakve borbe. Bravo crno beli!
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.056
Reaction score
4.203
Локација
Humska 1
Више на то што добар део хале пева са њима... знам, не певају сви. Али нека, није ово за мене...ствар избора

Mislim da nije vreme ni mesto da mracimo trenutno o ovoj temi ali bi zeleo samo da pitam: sta mislis, koliko njih koji su veceras bili u hali su stvarno upuceni u celu pricu? Koliko njih je uopste svesno sta se veceras desilo i koliko njih su u stanju da provale da nisu Partizanovci u pitanju?

Ovo ti pisem cisto drugarski, da te oraspolozim i da uzivas u ovom momentu.

PARTIZAN!
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Uzivanje..Bravo momci..Bravo Trinki..Prosto ne znam ko je bio bolji na terenu..da li Volden koji je pokrenuo celu ekipu..da li Gordic koji je nastavio u njegovom ritmu..da li Pejdz koji je zapalio trojkama i pucao iz svih oruzja..da li Jaramaz koji je Teodosica stavio u dzep..Novica ubica koji je na pocetku doneo prevagu..ponosan sam na ove momke kako su odigrali veceras..

Veliki si Partizane! Veliki!!!
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
eE9lt1a.jpg
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top