Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.686
Reaction score
4.313
Локација
Brèko, BIH
Vidi sine te miline
razbucasmo Sinudine
Kori,Markus vode kolo
rasturismo Granarolo
Mozli daje Gordi for
u ocaj pade bolonjski Knor
Novica nam snagu daje
nocas puce Kinder jaje
Smazasmo ga bas u slast
iz Bolonje Oknoplast
Borbenost je nase kredo
porazismo Segafredo
Razlikom sa 18 plus
ispratismo kuci Virtus



Podebljano- nazivi bolonjskog
kluba kroz istoriju







 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.412
Reaction score
4.585
pritom su te problematične frakcije čak i bile relativno sinhronizovane i atmosfera je bila sjajna, kao u najboljim danima kod Duleta (što je za mene dovoljan reper)

Večeras nisu bile frakcijE, večeras je bila samo jedna frakcija na obe strane hale...

Malo sam posmatrao šta se dešava... možda 15-20% posto hale je pevalo sa njima i to uglavnom sa nivoa 400 i to uglavnom ljudi koji dolaze na utakmice jednom godišnje, dakle oni koji nemaju pojma šta se dešava... većina je ignorisala njihove pozive "javi se sever, jug, jug javi se, ajmo cela hala, ustanite Grobari"... kuda će ovo odvesti na utakmicama gde dolazi 2-3000 ljudi pojma nemam, plašim se da ljudi prestanu dolaziti...
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Koga boli kurac za frakcije.. Deset i vise komentara posvecenih njima..
Ljudi uzivajte u ovakvoj noci i velikoj pobjedi..
Docek legendi kakav je i zasluzio, takav da bude svaki put kad bude dolazio..
Odlican video tribute prije pocetka, dosta toga se moze iz nba kraducnut a da je odlicno.
Pohvale svim igracima i strucnom stabu, samo neka ovako nastave :clap :clap :clap :clap
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Odma' dodje... :D

zvA0P8.gif
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Page, ipak se izgleda isplacuje dvogodisnji ugovor, bas je u lepoj formi, samo neka tako nastavi. Da je dobar decko (sto je isto bitno i u danasnjim vremenima, valjda) videlo se odmah, miran , tih, vaspitan.

Mozli dusa ovog tima pored Novice naravno. Isto lik, vaspitan , normalan, na zemlji, toliko nekarakteristican za igraca na poziciji crnca(a stvarno nisam rasista neki) .

Walden najvise o njemu sa drugarima pricao od pocetka sezone, ne moze covek da ga provali, on ne gresi na “obicnim” utakmicama, ali toliko je ponekada pasivan da to nervira. Od mutiranih cigana ja sam video da je to lik na kojeg se mozes osloniti kada budu odlucujuce utakmice, on se tada iz sleep moda aktivira , odigra to je i veceras dokazao.

Druge da ne navodim sada, zaista mozemo dosta , mozemo sa svima, trebace nam malo i srece. Da je navijanje i publika kao neke tamo 2010 ja bih bio ubedjen u osvajanje Aba lige, ovako, treba dosta toga da se poklopi.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Ја сам пред утакмицу овде самоуверено најављивао победу, а и кад сам се нашао ,,на лицу места,,тј. на вр' Арене (јер до неких бољих места вечерас нисам могао доћи) нисам мењао мишљење - само победа па каква год и колика год да буде...



Ал' кад смо им за полувреме сасули 62 ,,НБА, поена, и кад смо просто морали да их на крају утакмице победимо са бар 20 разлике и да пукне стотка, а да се то ипак није десило - беше ми баш жао што смо (и то) испустили...

Добро, момци, за овај пут вам опраштам, јуче био Божић, мрсило се, опустило се, па се мало и заморила рука данас када је ,,ладно,, и ,,лагано,, требало ,,пребацити,, ту ,,стотку,, ал' надокнадите нам то у некој следећој и још битнијој утакмици! Немој да се зезамо! ;) ;-)

Ха, ха, а сад озбиљно, ово је било фантастично! Да их овако ,,испрашимо,, и да не могу да нам приђу целу утакмицу! Новица држао час, Горда био прави плеј, Србин Пејџ са даном закашњења био Божић Бата да нас увесељава, брат Мозли к'о Мозли, а Волдену Тринкијери бранио целу сезону да буде шутер да би га ,сакрио, од скаутинга Виртуса све до вечерас!
А и пустио нас Сале, ако је гостима тако лакше. ;) ;-)

Ма све је било фантастично, невероватно и еуфорично, јаки смо к'о црна земља, славите, уживајте, радујте се - и од сутра немој да је неко умислио да смо све освојили, јер ништа још нисмо - ћути, ради и бори се! Има још много да се игра...

За оне који нису били у Арени, рећићу да је навијање било уједињено (без обзира из ког разлога), и схватите да већина обичних људи, такозваних ,,симпатизера,, а који на утакмицама чине једно 85 до 90% Партизанове публике - и не припада било којој организованој фракцији - уопште не мари много за сукобе фракција, нити се брине око тога ко је тамо на правој, а ко на кривој страни, или ко је кога ту победио, или тренутно победио...

Ти људи ,,симпатизери,, долазе на утакмицу ради Партизана, ради победе Партизана, ради утакмице, ради дружења тамо са својим најближима, другарима, итд...

То вам је једноставно тако, па ма ко шта мислио о томе...
 

Nikos

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
228
Reaction score
828
Локација
Novi Sad
Rekoh ja negde u oktobru da me probudite za finale:clap. Ali kakvo ssmoubistvo sa Radetom,Birčom i Jankovićem zajedno na parketu:ziveli
 
  • Like
Reactions: BaX

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.354
Reaction score
6.416
Локација
Novi Sad
Jace je od mene.. oprostite..
Prosecan komentar cigana sa kosarkaskog foruma:

"Kao što im je(franjinima) meč sa raspalom cibonom "balkanski klasik" tako im je i meč protiv ekipe bez stručnog štaba i sa jednim ipo igračem susret "dva evropska velikana" ..."

Pa ovi ce pocrkati a da im ekipa nije ni igrala...
Hvala ti Boze.

Za neupucene koji pitaju o frakcijama I sever-jug epilogu, I sta se to desilo..:
Za svakog normalnog grobara desila se losa stvar a to je da sada pickousti ima kontrolu nad svim organizovanim grobarima.. (do sada je imao u celini samo cigane)...katastrofa.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.600
Прелепо вече у Арени, упркос Удбашима на трибини. Крв и зној, бацање за лопту, кидање у одбрани, то је то. Онај наш стари Партизан са неким новим странцима и неким другим дебелим на клупи, али modus operandi је готово исти. Рапсодија у нападу са тројкама је само зачинила ово спектакуларно вече. Мозли царина какве нема!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Jel' moguce da ova podkrovna skalamerija (pretpostavljam delovi bine za koncerte ili nesto slicno) ovoliko blokira pogled iz najudaljenijih redova?
Могуће је, али није ми сметало. :D

Ближи кош се лепо види, а види се и онај даљи, само се од оне црне пречаге не види шта је ко и како одиграо пре него што лопта упадне (или не упадне) у њега...
Ја сам на утакмицу отишао да тамо буде један човек више уз Партизан, свеједно у ком ћу делу Арене бити...и мени је то сасвим довољно...
Толико пута током године бих желео да то исто радим, али ми посао то не дозвољава, и онда се баш ,,гризем,,...
А овако, кад сам слободан, кад сам уз Партизан, кад Партизан победи - ма јебеш пречагу, то је сасвим небитно! :D

:šal
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
447
Reaction score
2.534
Локација
Novi Beograd
Nisam bio u prilici ni da gledam utakmicu na tv, stream na telefonu je držao samo prvu četvrtinu, ali sam uredno sve ispratio kroz rezultate i portale, a sad gledam fotografije i čitam utiske. Moj ključni utisak, a da mi ne zamere neistomišljenici, jeste da bi trebalo da zanemarimo brojanje domaćih igrača u timu, jer ovo su "najdomaćiji" igrači koje u ovom trenutku možemo zamisliti. Slika, fotografija, kazuje više više nego pokretna slika, tako da ko ima priliku da pogleda setove fotografija sa utakmice videće emociju u našim igračima koju "stranac" ne može da iskaže. Ovi momci, crni i beli, baš čine savršenu crno-belu kombinaciju!!
:napred-partizan:
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Kinder 98 je npr Bentley, Makabi 2010 u istoj ovoj Areni je Mercedes, a ovo veceras je Dacija.. puna ljudi ali Dacija! i to Sekuritateina Dacija raspala se sa bog da do sutra!!

Da mi je neko rekao te 2010 (da ne pominjem 98).. dobicemo Kinder 100 razlike pred 20000 ljudi i atmosfera ce biti go jedan kurac da ce te biti sramota.. ne bi mu nista ni odgovorio osim jednog direkta.

sta smo mi doziveli :(


jel vi mladji ovde razumete da bi rezultat vecerasnje utakmice u najmanju ruku bio 120:60 da je atmosfera kao nekad?

place mi se od muke, opet..
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Upravo to. Ljudi, imamo ekipu posle duže vremena. Da li je šampionska, sada zavisi od nas. Navijači su bitan element Partizana i MORAMO uraditi ono što je do nas!
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Статус
Затворена за писање одговора.
Top