Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Izasli smo na teren i odvalili ih od zivota. Nisu znali sta ih je snaslo.

Kako kod ovom utakmicom nismo nista osvojili, ima jos dosta da se igra i morace jos dosta da se pobjedjuje.

Raduje me to sto ekipa nije pala pod pritisak vaznosti utakmice a niti ih je atmsofera spustala. To je naznaka ozbiljih rezultata ali polako....

Sad moramo da razvalimo i mutiranu CDkita iz Ljubljane. Bice teska utakmica ali se nadam pobedi.

Napred PARTIZAN!!!
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.235
Reaction score
10.318
Локација
underground
Slegli se utisci,a i pogledala se repriza :).Svakako najbolja nasa utakmica u sezoni,ali ja sam siguran,ne i najbolja do kraja sezone.Da se napravio neki scenario kako da dobijemo Virtus,verovatno bi izgledao,kao tvrda utakmica na manji broj poena ,gde bi ih udavili odbranom.Medjutim desilo se suprotno,ubili smo ih tempom,tranzicijom,trcanjem i sutem,jednom recju njihovim oruzjem.
To pokazuje da ovaj tim moze da dobija na razlicite nacine,mozda nas sut nece ici vise ovako dobro,ali mi nadjemo nacina da dobijamo utakmice i kad on ne ide.
U odbrani,prvo poluvreme totalno suprotno,od onog sta smo navikli,bez preuzimanja (osim kad mora)ali sa ipak dobrom odbranom protiv pika.Na preuzimanje se islo uglavnom kad je Mozli bio u igri i to je izgledalo sjajno.Naravno nikakva euforija nije potrebna jer slede vazne utakmica i za ocekivati je da ce posle ovog praznjenja biti teska vec prva sa Cedevitom.
Opet naglasavam da je svaki poen bitan,ne samo zbog poretka u grupi,nego i zbog skora sa timovima u drugim grupama, i s tim u vezi mali zal,sto ovo nije otislo na 25,a moglo je,ali dobro,nek se ostavi nesto i za kasnije.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Sve kapiram, ali ja sam tu zbog Partizana, zbog Partizanštine, ne zbog frakcija i ostalih sranja...

Наравно. Ја сам се изоловао, не припадам више ниједном копу док ово зло не прође, док не дођу они стари гробарски дан, када смо на трибини сложни као браћа.

Јадно је и тужно да у хали која прима 20.000 се налазе два копа од по 250 људи. Позитивно је што осталих 95% хале чине људи који долазе искључиво због љубави према Партизану!
Што се тиче текме, најбољи наш меч ове сезоне. Дати једном Виртусу (тренутно најбољој екипи у Италији) 62 поена у првом полувремену је одлична ствар.
Мислим да ово нису лимити ове екипе. Очекујем још боље мечеве.
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina
Da li može neko da okači onu situaciju kad je Regland okrenuo Teodosića,postigao koš i dobio ličnu grešku u napadu?
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.921
Reaction score
25.651
Локација
ante portas
Sve ono sinoć podseća dosta na onaj stari Duletov Partizan koji je nekad viteški mleo rivale u grotlu Pionira.
Partizan je velikan evropske košarke i zaslužuje da igra sa velikima.
Sinoć se to videlo.
Žalosno je što smo uskraćeni za Evroligu.
Ali...

Daće Bog vratiće se tamo gde mu je mesto !
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina
Da se ispravim :banghead: ,u gužvi kucah malopre.Mislio sam na Redžija Redinga :šal.
I nigde ne mogu da iskopam snimak cele utakmice.
Želeo bih da je sada pogledam u miru,jer nisam sve baš najbolje video sinoć iz Arene.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.419
Локација
Beograd
Лепо је било гледати да наш тим, који иначе није важио за ,,шутерски,, погађа готово све!

Ем је то још један доказ да смо тим који напредује (и који има још простора да напредује), ем је сјајно било што су, поред труда и великог физичког напора који улажу, наши играчи синоћ ,,у глави,, (руци, телу, мислима) били тотално опуштени - није их деконцентрисао јак противник, пуна Арена, ништа, играли су лако к'о на тренингу...

Сад остаје да видимо да ли смо ,,имуни,, и на ,,полетање,, - синоћ смо много ,,полетели,, амбиције порасле до неба, Еврокуп нам у глави - да видимо какви смо у ,,приземљивању,, - АБА лига није неки небитни тренинг за опуштање, а Партизан није клуб који бира противника, такмичења, лиге - има обавезу да УВЕК иде на победу и - да победи.

Дакле, да видимо шта следи...
 

TheRock

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
97
Reaction score
302
Локација
Beograd
Ne znam da li još nekom deluje da ovaj tim bez Ubice ne bi bio ni blizu ovih rezultata koje postiže. Koliko je čovek posvećen svakom segmentu ekipe, koliko utiče na saigrače (od mladih nada do stranaca) to je neverovatno! Videlo se to dovoljno i na BC TV kroz par situacija: kad je došao Redding vidi se na prvom treningu kako mu objašnjava nešto, zatim onaj upad prilikom intervjuisanja Miletića, o svemu vodi računa! Nemojte misliti da ce neko ko dolazi iz zemlje gde je igrač važniji od trenera (pa i kluba), statistika od pobede, a novac iznad bilo čega drugog, tek tako ginuti za Partizan kao što naši Ameri čine. Znajte da je to velika zasluga našeg velikog, najvećeg kapitena. Takodje, nikako ne treba izostaviti ni uticaj na samom terenu. Evo na primer juče, znao je da će igrači u tekmu ući u grču, preuzeo je odgovornost na sebe i rasteretio ih na samom početku. Mnogo znači što je u formi, a koliko zna košarku neću ni komentarisati. Tu pohvale idu i Trinkiju koji ga koristi baš kako treba.

Prokomentarisao bih takodje jedan idiotski fenomen koji se manje-više ponavlja iz utakmice u utakmicu. Ajde juče je pola arene stajalo celu tekmu pa nije došlo do izražaja, ali na prethodnim utakmicama sa "pozorišnom" atmosferom i te kako jeste. Naime neshvatljivo mi je to da u toku utakmice svi sede, čak i kada se lomi rezultat, a onda kad čilidersice guzeljaju za vreme time-outa svi poskaču na noge lagane. Ajde i to, ali ista pojava se dogadja i za vreme mts promotivnih aktivnosti. Ne znam da li ovo važi samo za moj sektor ili za celu halu, ali vrlo je iritantno. (I onda ja koji se inatim i ostanem da sedim ne vidim ništa od pomenutog sadržaja :banghead: )
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.419
Локација
Beograd
Znam da smo MI KKP....Da ne tankujemo
I tu onda stavimo tačku na rečenicu. Gramatički i stilski. :D

Može da se izgubi lopta, utakmica, takmičenje - osvojićeš neku drugu loptu, pobediti u nekoj sledećoj utakmici, a takmičenje ćeš osvojiti kada u njemu budeš od svih jači, i od protivnika, pa i od nepravdi - ako bi i njima da te spreče da osvojiš to što si zaslužio da osvojiš...

Ali kad jednom izgubiš čast...mnogo je teško da je ponovo dobiješ...

:napred-partizan:
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.293
Reaction score
10.767
Локација
Beograd
Ne znam da li još nekom deluje da ovaj tim bez Ubice ne bi bio ni blizu ovih rezultata koje postiže. Koliko je čovek posvećen svakom segmentu ekipe, koliko utiče na saigrače (od mladih nada do stranaca) to je neverovatno! Videlo se to dovoljno i na BC TV kroz par situacija: kad je došao Redding vidi se na prvom treningu kako mu objašnjava nešto, zatim onaj upad prilikom intervjuisanja Miletića, o svemu vodi računa! Nemojte misliti da ce neko ko dolazi iz zemlje gde je igrač važniji od trenera (pa i kluba), statistika od pobede, a novac iznad bilo čega drugog, tek tako ginuti za Partizan kao što naši Ameri čine. Znajte da je to velika zasluga našeg velikog, najvećeg kapitena. Takodje, nikako ne treba izostaviti ni uticaj na samom terenu. Evo na primer juče, znao je da će igrači u tekmu ući u grču, preuzeo je odgovornost na sebe i rasteretio ih na samom početku. Mnogo znači što je u formi, a koliko zna košarku neću ni komentarisati. Tu pohvale idu i Trinkiju koji ga koristi baš kako treba.

Prokomentarisao bih takodje jedan idiotski fenomen koji se manje-više ponavlja iz utakmice u utakmicu. Ajde juče je pola arene stajalo celu tekmu pa nije došlo do izražaja, ali na prethodnim utakmicama sa "pozorišnom" atmosferom i te kako jeste. Naime neshvatljivo mi je to da u toku utakmice svi sede, čak i kada se lomi rezultat, a onda kad čilidersice guzeljaju za vreme time-outa svi poskaču na noge lagane. Ajde i to, ali ista pojava se dogadja i za vreme mts promotivnih aktivnosti. Ne znam da li ovo važi samo za moj sektor ili za celu halu, ali vrlo je iritantno. (I onda ja koji se inatim i ostanem da sedim ne vidim ništa od pomenutog sadržaja :banghead: )

Raduje me to što nisam jedina, msm znam da nisam jer je prosto tako, koja tako misli po pitanju Kapitena, smatram da je on esencija Partizanštine u Klubu, jer, ruku na srce, ovo ipak i nažalost nije onaj Partizan, sa golobradom decom, momčićima koji tek uče košarku, stasavaju u ljude... A takvi kakvi smo bili - tu se rađalo sve ono što je zauvek postalo deo nas, naša suština zapravo... A što se tiče sedenja, ustajanja i slično, ja sam ranije više stajala nego sedela, na svako prozivanje kopa ustajala, sad ustanem kad ja hoću, neki revolt, jbm li ga, uz tu prozivku popiju i psovku, jače je od mene... Sad je u mom sektoru, par redova ispod i ukoso od mene, neki momak konstantno stajao a ispred njega svi sede, znači da lepo vidi teren i igru a ja od njega ništa, kad sam mu doviknula da sedne, on mi mrtav 'ladan pokaže na monitor, kao, gledaj gore, došlo mi da mu spomenem sve živo i neživo, ljudi između nas sede i jebe im se a ja pizdim, ali sam mu dovoljno glasno rekla - šta ti sad misliš, da si neki mangup, frajer, šta izigravaš ovde, na šta je ipak seo i nije više ustajao osim kad svi skočimo sa svojih mesta... Da se razumemo, skočim i ja, i kad svi sede, da ispratim dobar potez aplauzom, podrškom, pa sednem odmah, često sama dreknem ono naše 'ajde bre, pa me gledaju k'o budalu matoru (a za to me, iskreno, tako slatko zabole da pojma nemate) ali nema smisla da smetam drugima, one što đuskaju na terenu, znam da im je posao i toliko o tome...
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina
Nivo 401 Jug,koliko god mi se pružao pogled mislim da su svi bili na nogama tokom cele utakmice.Još uvek mogu da prestojim celu utakmicu iako sam 45+ godina.
Isto tako se slažem sa gospođom Silvijom da nije u redu stajati,a okolo ljudi sede,pa im ti pojedinci što stoje kvare pogled na teren i samim tim užitak.
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Nije u redu stajati? Idite gledajte FMP, ili pravac NBA, kokice,kola i defense defense
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Статус
Затворена за писање одговора.
Top