Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
271
Reaction score
782
Локација
Vojvodina
Nisam mogao da se odvojim od računara dok Tegi nije izbacio prvi klip sa lica mesta :D.
Gledam i uživam.Grobari moji,iz aviona se vidi koliko našim momcima znači ovakva podrška gde god da igraju,posebno na strani.
Zaslužili su da ih još punija Arena dočeka u prvom sledećem meču na domaćem terenu (BG Areni).
Sledeći meč u Istanbulu će bitibaš,baš zajeban.Nadam se da će se i tamo naći jedna mala grupa naših Grobara koja će dati frenetičnu podršku našim košarkašima u bitci za još jedan skalp u gostima.

I kod kuće i na strani,
neka ceo svet sad zna,
I na mesecu da igraš,
čak i tu ću poći ja. :napred-partizan:
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Sjajna utakmica, odlicna sigurna igra i lagana pobeda! :clap
Ja sam poprilican optimista kada su nase utakmice, ali ovako laku pobedu nisam ocekivao!
Ali ovi basketasi podno Dolomita nisu nam dorasli ni do kolena! :icon-smile:
Kao sto je neko napisao, kao da smo igrali protiv Dinamika, takva je bila utakmica otprilike.

Sto se tice Djentilie, sve zasluge snosi ocigledno nas strucni stab na izvanrednom skautingu!:clap
Ne samo njega i Krafta smo "ugasili" i ovi bez njega nisu znali gde su i sta ce dalje. :icon-smile:

Da se nasalimo malo:
Sa jedne strane sin italijanske legende, a sa druge strane sinovac od coveka koji je clan Kuce Slavnih u Springfildu.
Pa nije tesko pogoditi ko ce biti bolji, makar imao tri puta manju minutazu! :D

Partizane bravo, nastavi da meljis!:napred-partizan:
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne treba uopšte toliko potcenjivati trento, nisu klasa ali pristojna ekipa, mi smo jednostavno odigrali odlično. Podsetili su me u trenutku na onu kaznenu ekspediciju kindera s Mesinom koja je nas tako nabila 30 razlike i zaustavila nas na 45 poena.
Jedino čega se stvarno bojim je tempiranje forme, jer neka navika mi je da oko nove godine ne budemo ovako naspanovani, s druge strane u evrokupu sad nemamo pravo na grešku ako hoćemo u finale tako da nismo ni u poziciji da štelujemo...
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
400
Reaction score
2.204
Локација
Gde god on da igra

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
750
Reaction score
2.694
Локација
Banja Luka
Tegi neku vece izjavi da ako Valensija uđe u top 16 ili top 8 nisam siguran,da onda samo osvajač Evrokupa(a ne i finalista) ide u Evroligu,ima li neko upućen da pojasni ovo ?
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.145
Reaction score
3.628
Prosto nevjerovatno kako uspjevamo i igrati dobru odbranu i imati toliko dobar 2P & 3P sut.
Izgleda da nam je forma trenutno na vrhuncu i ne znam koji segment igre moze biti znacajno unaprijedjen.

Doduse, ako zanemarimo Srpsku ligu, mi smo vec usli u poslednju trecinu takmicenja od znacaja tako da ima smisla sto smo sada u vrlo doborm modu.

Sto je najbitnije, vjerujem Trinkijeriju i strucnom stabu. Malo sam sumnjao na pocetku sezone, ali to se rasprsilo kao magla. Onako, Trinki kao Big Lale i madjionicarski stapic :)

Sto se utakmice tice, vrhunski. I na terenu i oko terena. Gentile ubacio par poena na misice, ali zgazi ga valjak. Trener ga izvuce u 3/4 napolje i rece: "pusti ove, briga njih sto si ti Gentile. Oni su i onog Htjedohdosica svezali k'o vola u sumi".
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
Tegi neku vece izjavi da ako Valensija uđe u top 16 ili top 8 nisam siguran,da onda samo osvajač Evrokupa(a ne i finalista) ide u Evroligu,ima li neko upućen da pojasni ovo ?

Nema ništa posebno da se objasni, ko preko Evrokupa ode u Evroligu, ako hoće da opstane u istoj, mora da uđe u najboljih 8.
Ako uspe u tome, onda samo osvajač Evrokupa ide sledeće sezone direktno u Evroligu.
Ako se desi da dve ekipe iz Evrokupa odu direktno u Evroligu, a potom budu i u TOP 8, onda ni osvajač Evrokupa iz te sezone ne ide direktno u Evroligu, ali ima prednost pri dodeljivanju pozivnice.
Ovo se ne odnosi na one sa dovoljno novca.
 
Последња измена:

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.712
Локација
Beograd
Bravo za prognozu.

Bilo je i nasih iz Srbije, ne mislim na profesionalne pripadnike obezbedjenje splavova, političara i juzne tribine, vec nasih do smrti odanih Partizanu. Naklon do poda za njih :respect

Naravno, za ekipu i Trinkija takodje naklon do poda, stojece ovacije i veliko bravo :clap:respect

:ziveli :ziveli :ziveli

Bravo za sve! Ekipu i prave navijače! :napred-partizan:
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Nema ništa posebno da se objasni, ko preko Evrokupa ode u Evroligu, ako hoće da opstane u istoj, mora da uđe u najboljih 8.
Ako uspe u tome, onda samo osvajač Evrokupa ide sledeće sezone direktno u Evroligu.
Ako se desi da dve ekipe iz Evrokupa odu direktno u Evroligu, a potom budu i u TOP 8, onda ni osvajač Evrokupa iz te sezone ne ide direktno u Evroligu, ali ima prednost pri dodeljivanju pozivnice.
Ovo se ne odnosi na one sa dovoljno novca.
Мислим да ово важи од следеће сезоне.
Ако се не варам мислим да гријешиш. Ако оба прођу у топ 8 слабији испада а само побједник ЕК иде. Ако један уђе исто, један улази из ЕК, ако оба не уђу топ 8 испадају а улазе финалисти из ЕК
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Inače, mislim da Trinkijeri u drugom poluvremenu nije tražio nijedan tajmaut. A ako uzmemo da je perfekcionista, i hronično nezadovoljan...

Crno beli, bravo, bravo..
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Da li nam jos 2 pobede garantuju prolaz?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
Ne, postoji šansa za krug 4-2 sa Virtusom i Darušafakom.
 
Последња измена:

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Sta znam, pobeda je OK... Ali nikako mi se ne svidja to sto nema materijala za dobre gifove... :D
71zDW8.gif

XLwYY8.gif
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Црно-бели симфонијски оркестар под диригентском палицом маестра Тринкијерија у Тренту. На програму су били Вивалди, Бетовен, Прокофјев и Моцарт а највеће овације публике добила је композиција Станислава Биничког.

Untitled.png
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top